Aktualny czas: 19.06.2018, 08:54 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Przedstawiamy Wam kolejny rozdział One Piece:) Rozdział 906
Odpowiedz 
Rosja 2018 - Mistrzostwa Świata
Autor Wiadomość
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,067
Poziom ostrzeżeń: 15%
RE: Rosja 2018 - Mistrzostwa Świata
Ja powiem tak, że Egipt bardzo dobrze się bronił. Urugwaj miał mega trudne zadanie. Jimenez wygrał po prostu główkę mistrzowsko, więć pierwiastek umiejętności zadecydował.
Z Salahem Egipt miał duże szanse wygrać.
Iran vs maroko nie widziałem, ale wróciłem o domu i w butach po zakupach sprawdzam czy może jeszcze grają. 5 sekund mija GOL xD

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
15.06.2018 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,809
Poziom ostrzeżeń: 0%
Nie znam się na piłce. Tego mundialu malo widzialem, niektore "odcinki" połową oka. Ale teraz obejrzałem drugą połowę meczu Peru z Danią i cholera, ależ mi szkoda Peruwiańczyków. Tak cisnęli skandynawów, tyle bylo pieknych okazji by debiut po tylu latach był pierdzielnięciem, a przez brak odrobiny precyzji jednak przegranko...

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

16.06.2018 20:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ruri Offline
Majtek
Wanted Team

*
Liczba postów: 49
Małe podsumowanko z soboty (wszystko na podstawie relacji i skrótów)
Francja zawiodła. Jak na taką potęgę w ofensywie męczyli się okrutnie. Dodatkowo Umtiti... Chyba pomylił dyscypliny i myślał, że jest blokującym w siatkówce xD
Argentyna zgodnie z oczekiwaniami. Ja nawet zakładałem od początku, że mogą nie wyjść z grupy. Islandia na swój sposób zagrała dobrze, a mogła strzelić więcej.

Natomiast dzień dzisiejszy.
Serbia Kostaryka w sumie nawet nie interesowałem się aż tak tym meczem, niemniej z tego, co zaobserwowałem, to mecz był bardzo przeciętny.

I teraz Meksyk Niemcy. W zasadzie posta piszę w trakcie oglądania i ciary! Może nie jest to piękny futbol, ale poświęcenie z jakim grają meksykanie jest po prostu piękne! I jak dla mnie zasłużona wygrana Meksyku~!
17.06.2018 18:53
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 493
(17.06.2018 18:53 )Ruri napisał(a):  I teraz Meksyk Niemcy. W zasadzie posta piszę w trakcie oglądania i ciary! Może nie jest to piękny futbol, ale poświęcenie z jakim grają meksykanie jest po prostu piękne! I jak dla mnie zasłużona wygrana Meksyku~!

Zdecydowanie. Niemcy byli powolni i niedokladni dzisiaj, meksykanie niewiele lepiej ale serduchem nadrobili i ciekawie sie ta grupa zaczyna.

[Obrazek: monkey.png]
17.06.2018 20:47
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,067
Poziom ostrzeżeń: 15%
O mamusiu, ale Brazylia vs Szwajcaria nudzą. Mecz bez geniuszu Coutinho niestety by nie miał plusów xD

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
17.06.2018 20:53
Gosen Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 358
Poziom ostrzeżeń: 0%
Faworyci zawodzą, ale Niemcy przed mundialem biednie wyglądali, no i kadrowo też słabo, dlatego tutaj akurat dla mnie nie ma wielkiej sensacji, chociaż mimo wszystko porażki bym się nie spodziewał. Reszta się rozkręca, pierwsze mecze zawsze trudne, byłbym mimo wszystko spokojny i nie narzekał. Tylko Ronaldo na razie ciśnie od początku, ale to faceci grają w końcu, więc oceniamy ich po owocach i jak kończą Big Grin Na razie czarny koń mi się nie objawił, ale być czyha w grupie H Tongue

Najwięcej emocji mi dostarczył mecz Argentyna-Islandia oraz Hiszpania-Portugalia, dalej czekać do wtorku i prawdziwe szaleństwo się zacznie na dobre, ku meczu o wszystko Big Grin

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.06.2018 22:10 przez Gosen.)
17.06.2018 22:09
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama