Skąd:
Poziom ostrzeżeń: 5%
Post: #61
RE: Rosja 2018 - Mistrzostwa Świata
Tak jak mówiłem Brazylia odpadła. Dziś równie ciekawy meczyk Francja zasłużone zwycięstwo, ciekawe co by było gdyby sędzia odgwizdał wolnego jak należy. Co do mundialu za 4 lata to moim zdaniem na Anglie nie będzie mocnych. To najmłodsza reprezentacja na tych mistrzostwach a jak daleko zaszli. Jak za 4 lata nabiorą doświadczenia to będzie machina nie do zatrzymania.

Post: #62
Tylko, że Anglia miała słabych rywali i strzelała gole po stałych fragmentach gry/wrzutkach, czyli w sumie grali to co zawsze, ale nie mieli na czym się potknąć (z Kolumbią było blisko). Prawdziwy test dopiero w finale, bo ciężko uwierzyć w Chorwację po dwóch dogrywkach i karnych. Fizycznie już nie pociągną. Dominacja za 4 lata to prędzej Francja, powrót gniewnych Niemców, Włochów i może Holendrów. Hiszpania też coś musi zrobić. Brazylia z taką mentalnością Neymara może mieć ciężko, ale zasadniczo jest wiele reprezentacji lepiej wyglądających od Anglii (może Argentyna bez Messiego w końcu odpali jak Szwecja Tongue), ale zmienię zdanie jeśli wygrają z Francją, bo po prostu na razie nie mieli poważnego rywala i ciężko stwierdzić, gdzie sięga ich potencjał. Brazylia by na pewno wyeliminowała Anglię, tego jestem pewien. Miała po prostu pecha z Belgią w drugiej połowie, ale cisnęła strasznie (całe szczęście nieskutecznie, ale różnie mogło się potoczyć). Francja była obok Canarinhos faworytem i w sumie dalej nim jest. Druga strona drabinki to żart.

Edit: No i Anglicy poza pierwszą połową w sumie zostali zdominowani przez rywali, którzy nie wygrali meczu w playoffach, byli już w trzeciej dogrywce, a na mundial dostali się przez baraże. Co za historia. Ciężko uwierzyć, ale jednak, z Francją będzie o wiele trudniej, ale jeśli mają wygrać to pewno nie w 90 minutach Big Grin

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.07.2018 22:40 przez Gosen.)
11.07.2018 22:40
Yonkou
Pirat

*
Skąd:
Post: #63
No Anglia gra jak gra, bo moim zdaniem ta ekipa musi jeszcze dojrzeć. Potencjał tam jest niesamowity. Na pewno będą dużo lepszą drużyną za 4 lata. Dużą zaletą tej ekipy jest też trener, który właściwie ze sporą częścią tego składu, wygrał rok temu mundial U-20. Zna tych ludzi, jeśli pozwolą mu dalej ich prowadzić (a po sukcesie na obecnym mundialu podejrzewam że tak będzie) to na pewno pójdzie to w dobrym kierunku. Wiesz nie twierdze że ekipy takie jak Francja, Niemcy czy Włosi nie będą za 4 lata mocniejsi (choć w przypadku Niemców to ciężko powiedzieć, bo zajdzie tam dość duża zmiana pokoleń, no i jeśli nadal nie znajdą napastnika na miarę Klose, to następny mundial skończy się dla nich tak jak ten), na pewno będą mocniejsi. Ale jak patrzę na Anglików to dla mnie to jest drużyna, w której potencjał na progres jest największy i za 4 lata spokojnie mogą walczyć na równi z najlepszymi.

Post: #64
@Redrey, mała informacja. Francja ma dokładnie taką samą średnią wieku na tych mistrzostwach, jak Anglia. Jak dla mnie lepiej rozwinąć się mogą gracze Francji, szczególnie w obronie, gdzie średnia wieku to z 23 lata (22 Hernandez, 22 Pavard, 24 Umtiti, 25 Varane) Dodatkowo jest to nacja, która dobrze sprawuje się poza granicami własnego kraju. Anglicy natomiast siedzą we własnej, świetnej co prawda, lidze, ale według mnie nie gwarantuje to rozwoju tak dużego, jak zagranica.

Co do przewidywań, to jednak według mnie mecz o 3 miejsce wygra Belgia (Hazard rozniesie anglików). Natomiast finał wygra Francja, choć kibicuję Chorwacji. Liczę, że jednak zagrają przez cały mecz tak, jak grali w dogrywce albo do niej doprowadzą i jak zwykle zniszczą swoich rywali xD!
12.07.2018 16:07
Yonkou
Pirat

*
Skąd:
Post: #65
No z tą obroną to fakt, za cztery lata to będzie mur. Statystycznie największe możliwości mają obrońcy w wieku 25-28. Ale to co jak dla mnie już teraz różni Francje i Anglie to fakt że Ci pierwsi to raczej skonsolidowana ekipa na ten moment. Co do przewidywań na finał i mecz o 3 miejsce to podzielam twoje typy. Francja niszczy Chorwatów i Belgia Anglików.

12.07.2018 17:41