Aktualny czas: 20.04.2019, 22:57 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Rozdzia 937
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,768
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdzia 937
Rozdział wylądował. Z kolorową stroną Heart Plus Luffy fajnie wyszedł na okładce Jumpa Smile

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
21.03.2019 11:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,997
RE: Rozdzia 937
Fani Zora mają używanie w tym rozdziale Big Grin Zwłaszcza, jeśli lubią te samurajskie klimaty Big Grin Ale jednak spodziewałem się więcej honoru po tym gościu od mieczy, myślałem, że się na chwilę sprzymierzą by ocalić kobity, a ten wolał zaatakować od tyłu... Swoją drogą wejście Toko i Komurasaki(?) miały mocne, tu niby dramat, pomocy, pomóżcie nam, a równocześnie śmiech Toko Big Grin Miał prawo Zoro być zmieszany Big Grin Swoją drogą, ona chyba musi z Ebisu pochodzić.
No i ciekawy zbieg okoliczności, że Queen ma mnóstwo tego żarcia, co go pożąda Mamuśka. Zapowiada się pojedynek między tą dwójką?
Ach, i dziwi mnie trochę kwestia haki. Dlaczego morski kamień je ogranicza? Przecież to miało przeciwdziałać Diabelskim Owocom, a tu się okazje, że haki również? Trochę mnie to z trobu zbiło, przyznam.

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.03.2019 16:04 przez Szczery.)
26.03.2019 16:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 1,031
No jak to po co? Pytasz się głupio. Żeby jakoś wyjaśnić kolejnego powerupa gumiaka!
26.03.2019 16:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,997
Gdzie ja spytalem po co? Tongue

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

26.03.2019 18:35
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Kamień osłabia użytkownika. Widocznie w takim stanie ciężko skupić się na tyle, by porzucać dominacją, nawet jeżeli były to kajdanki w wersji light Tongue

26.03.2019 19:30
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,803
Poziom ostrzeżeń: 5%
Faktycznie dość smakowity rozdział się trafił. Trochę nie podoba mi się fakt, że Queen tak się cacka, ale z drugiej strony trudno mu odmówić racji, co to by była za przyjemność, jakby od razu puścił do walki koksów i by go niby załatwili.
Faktycznie ciekawie się wątek Queen i Big Mom zapowiada, tak właśnie się zastanawiałem, jak się rozwiąże sprawa z tym żarciem, a tu się okazuje, że to ulubione jedzenie Queena. Jeśli miałoby dojść do walki między nim a Big Mom, to jestem bardzo jej ciekaw.

Ta akcja z tym mieczem, trochę się rozwleka, ale z drugiej strony w końcu poznajemy tego osławionego zabijakę. Nie powiem, bym się spodziewał tego, że gość działa trochę na usługach Orochiego, ale też jakoś bardzo mnie to nie zdziwiło. Jego kreacja za to cieszy me oko, bo przypomina mi jednego zacnego jegomościa z Kenshina. No i walczy kosą, co też jest ciekawe, bo dotąd to kosą wymachiwały najwyżej dziesięcioraczki od Big Mom i to tak trochę filerowo.

Też się zawiodłem na tym gościu, że nie przerwał pojedynku, że nie pomógł tylko okazję jak ostatni tchórz wykorzystuje. Nieźle wyszedł też ten atak stylu trzech mieczy z podmianką miecza na kosęxd

Również tak bym sobie tłumaczył to korzystanie z Dominacji, a raczej jej utrudnienie.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

26.03.2019 21:39
Wielki160 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 70
Biorąc pod uwagę potencjał Big Mom i Queen to tak walka byłaby dość jednostronna, przynajmniej dziwne by to było jakby jeden z pachołków (wiadomo że jeden z najmocniejszych) był w stanie rywalizować z innym Yonko Tongue
26.03.2019 22:33
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Mama ma amnezję. Jest grzeczną dziewczynką.

26.03.2019 22:51
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,350
Szczery napisał(a):Przecież to miało przeciwdziałać Diabelskim Owocom
Kamień morski nigdy nie pozbawiał użytkownika mocy, tylko sił. Tak jak woda morska. Pamiętasz że w Arlong Park Luffy pod wodą był ciągle rozciągliwy.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
27.03.2019 14:33
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 210
937 - Piękny chap. Fajny gag z tym Gyukimaru co co chwile szukał luki u Zoro xD Ostatnia strona epic, kadry mega .. chyba lada moment koniec drugiego aktu, m?

Big Mom vs Queen? O tym nie pomyślałem, m.
31.03.2019 19:04
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama