Aktualny czas: 22.09.2017, 04:33 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Rozdział 550
Autor Wiadomość
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 421
Rozdział 550
Zajefajny chapek, nie ma co Big Grin Napięcie wzrasta z każdym dymkiem, Oda odwalił kawał dobrej roboty.

A ta informacja na końcu, że Ace jest synem Gol D. Rogera - szok :shock:

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
16.07.2009 10:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ashramus Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 53

Przyznam, ze nie wyobrazam sobie tej akcji z uwolnieniem Ace'a..
czegos takiego nie powinno byc.. za duzo na raz! Ja juz nie wiem, kogo tam nie ma.. jeszcze Dragon powinien wpasc i mozna w kilka czapterow zamknac cala opowiescWink

Nie wiem, moze odczekam 2 miesiace i przeczytam calosc za jednym razem, bo mnie wrzody zoladka zjedza przez to czekanie na next chaptery.
16.07.2009 11:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Shenlong Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 48

Mieszane uczucia co do chapterka... Nie mam nic przeciwko, żeby Ace był synem Rogera ale Oda mógł to zrobić inaczej... no sry 20 miesięcy go nosiła?? Lekka przesada...
Poza tym wszystko ładnie się układa z tym ze... co dalej?? rozpirzą Mariejoa i popłyną dalej?? i kto ich będzie ścigał?? niedobitki Marines?? inni piraci?? wygląda to tak trochę... jakby się OP miało na tym arcu skończyć...

No i przez to wszystko można "D" naciągnąć jako jedną rodzinkę... jak można 20 miesięcy nosić dzieciaka to równie dobrze Teach może być bratem Rogera (albo jeszcze lepiej Garpa^^)...

Sometimes people put up walls, not to keep others out, but to see who cares enough to break them down.
16.07.2009 12:08
nagura Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 103

Podobnie jak Shenlong uważam sprawe z ciążą za duże przegięcie pałki. Z drugiej jednak strony można to wybaczyć autorowi, nikt nie jest w stanie dokładnie zaplanować jak rozwinąć daną historie.

Hmm, ale jednak troche to dziwne, Ace wygląda tak jakby wiedział że jest synem Rogera (albo tylko ja mam takie chore zwidy).

Trzeba się urodzić człowiekiem żeby osiągnąć prawdziwą głupotę.
16.07.2009 15:18
Bink Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 86

A mi się motyw 20 miesięcy podoba. Tongue Wygląda to jak element żywcem wyrwany z jakiejś legendy, przez co świetnie się wkomponowuje w uniwersum OP. Ale to tylko moje zdanie.

Co do akcji uwolnienia Ace, powiedziałbym że to raczej będzie akcja typu "hit and run". Goście wpadną na wyspę, narobią zamieszania i zwieją wraz z niedoszłym denatem zanim admirałowie i shichibukai połapią się co się dzieje.

[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
16.07.2009 23:27
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 843
Poziom ostrzeżeń: 0%

Jest na stronie głównej :mrgreen:
Mi się bardzo podoba motyw że Ace jest synem Rogera, te 20 miesięcy to... sam nie wiem ale pasuje mi do OP :-D
18.07.2009 14:38
OFFSPRING Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 123

Jak sie pytałem to jeszcze niebyło
19.07.2009 11:03
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,054

Jaka dyskusja się rozwinęła :] To jednak dowodzi, że chapek był niesamowicie emocjonujący, pomimo, ze akcji żadnej nie było Wink

Rozdział był niesamowity, bo innego słowa nie znajduję, aby wyrazić mój zachwyt nad nim.
Na reszcie pokazana została Kwatera Marynarki, która zrobiła na mnie niesamowite wrażenie. Widać potęgę na pierwszy rzut oka. Jak mówił Naj: "Moc, moc moc" Big Grin
Poza tym całkiem piękne miasto, do tego zamieszkane przez rodziny żołnierzy i na wyspie w kształcie księżyca. Nie wspominając o potężnej obstawie: 3 admirałowie, Sengoku, Schihibukai, 100 tysięcy żołnierzy, w czym "kupa" śmietanki Marynarki znanej na całym świecie. Kosmos! Nawet giganci służą w Marines, a nie myślałem, że będzie ich tak wielu.
Akainu wyglada super, teraz tylko czekać na pokazanie jego mocy.

No i na koniec zostawiłem sobie do skomentowania najbardziej szokującą wiadomość w całym OP. Ace synem Gol D. Rogera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szczęka opadła mi na dobre kilka minut, a serce wyskoczyło z piersi XD
Byłem zszokowany i jak najbardziej pozytywnie zaskoczony. Jedynie fakt przedłużenia ciąży troszku mnie zdziwił, ale to przecież OP.
Czyli wychodzi najprawdopodobniej, że Ace nie jest bratem Luffyego. Oda zaserwował nam teraz niezłą zagadkę. Połapać sie nie mogę, kto czyim krewnym jest XD

Ogólnie rzecz biorąc chapter był wyśmienity i podniósł mi ciśnienie niesamowicie. Czekam z niecierpliwością na następny.
nagura napisał(a):Podobnie jak Shenlong uważam sprawe z ciążą za duże przegięcie pałki. Z drugiej jednak strony można to wybaczyć autorowi, nikt nie jest w stanie dokładnie zaplanować jak rozwinąć daną historie.
Czy ja wiem? Aż takie duże to nie. Poza tym uważam ,że ODa doskonale wie co robi. Niejedna szaloną rzecz w OP już wysmażył Wink

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
19.07.2009 15:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,045

Szoook... szooook ALE MAM SZOOOK, istna szokowirówka!

No nie spodziewałam się tego zupełnie.
Brazylijska telenowela - spróbuj dojść kto jest czyim synem, córką, ojcem czy babką, dawno zaginionym kuzynem i co jeszcze.

Bink napisał(a):A mi się motyw 20 miesięcy podoba. Tongue Wygląda to jak element żywcem wyrwany z jakiejś legendy

Też mi się z legendami skojarzyło. Dziwne, ale nie przeszkadza mi. Może potem jeszcze Oda jakoś inaczej to wyjaśni, na razie to wersja Sengoku (: Ace się nie wypowiedział na ten temat.

Ahh, atmosferka niezła jest (: - w sensie zbiorowiska na Marineford i wyczekiwania na grubszą akcję.

_--
Hahaha, na com.pl ktoś wysunął teorię, że może ona miała owoc ciąży d; Hahahah
"ciąża ciąża no mi" nieźle <: Od razu lepiej.

[Obrazek: h3sygn.png]
19.07.2009 18:04
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,054

Shizumu napisał(a):BlackKuma napisał/a:
Ace ojcem Gol D. Rogera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
;p odwrotnie
Poprawiłem XD Mały błąd XD
Chlor napisał(a):Hahaha, na com.pl ktoś wysunął teorię, że może ona miała owoc ciąży d; Hahahah
"ciąża ciąża no mi" nieźle <: Od razu lepiej.
To by była najgłupsza wersja XD
Chlor napisał(a):Też mi się z legendami skojarzyło. Dziwne, ale nie przeszkadza mi. Może potem jeszcze Oda jakoś inaczej to wyjaśni, na razie to wersja Sengoku (: Ace się nie wypowiedział na ten temat.
Możliwe, że Sengoku nie wyjaśni ego do końca, a później się dowiemy co i jak.

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
19.07.2009 19:37
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama