Aktualny czas: 19.07.2018, 04:15 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nowiutki rozdział już czeka na portalu! Rozdział 911

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 550
Autor Wiadomość
OFFSPRING Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 144

Też mam mieszane uczucia co do chapka. Już miesiąc wiecej byłby problemem, a co dopiero mówić że o całe 8, co jest z racjonalnego punktu widzenia niemożliwe. Chyba że przeszła jakiś zabieg/mutacje co by jej na to pozwoliło, albo sie po prostu zaspawała (w każdym razie mam nadzieje ze sie dowiemy jak, moze to DF). Jednak sama wiedza ze Ace jest synem Rogera jest zaskakująca, nawet Garp powinien udawać że jest zaskoczony chociarz na takiego niewyglądał. Zdawało się że sam o tym wiedział juz od dawna (bo wiedział) i że to on go adoptował, a potem przekazał Dragonowi. Jakby nie patrzeć marynarka miała to gdzieś że Garp wiedział i nie powiedział, bo normalnie to by dostał "order za niesubordynacje".

Zdecydowanie najlepszą cześcią był pokaz sił MARINE. Ciekawe jak potoczy sie bitwa. Po drugiej stronie barykady stanie Oczywiscie Białobrody za swoimi dywizjami, IDES (Impel down escape squad), Załoga luffiego (chyba), oraz raczej mało prawdopodobne ze Shanks.

(Garp nie Grap, do diaska)
21.07.2009 00:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 277
Poziom ostrzeżeń: 0%

OFFSPRING napisał(a):Jednak sama wiedza ze Ace jest synem Rogera jestt zaskakująca, nawet Grap powinien udawać że jest zaskoczony
Przecież było pokazane, jak Roger powierzył życie Ace w ręce Garpa

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
21.07.2009 09:22
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,097

OFFSPRING napisał(a):Załoga luffiego (chyba)
Tylko w jaki sposób?? Jak dla mnie to najmniej prawdopodobne.
OFFSPRING napisał(a):nawet Grap powinien udawać że jest zaskoczony chociarz na takiego niewyglądał.
Tak jak januarus19 napisał, było pokazane jak Roger powierza Acea Garpowi Wink

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
21.07.2009 14:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
PaSaT Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 368

20 miesięcy dodaje uroku :-D Mi się nawet spodobało, fajnie to zostało napisane. Luffy już się szykuje do odbicia Ace'a, pewnie w następnym chapie dotrą do Marineford, a w kolejnych będzie to, na co wszyscy od dawna czekamy :-) Przegadany odcinek, taki jak lubię :mrgreen:

A tam, gdzieś daleko, zostawiłem wspaniałego przyjaciela, którego na zawsze zapamiętam, ale już nigdy nie zobaczę...
Nightwish-Imaginaerum~!

[Obrazek: 375704Casshern_Sins1.jpg]
21.07.2009 20:22
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

Chapter jak najbardziej pozytywny spokojnie ludzie Oda ma wymyślone dalszą cześć akcji, mi się podoba rozwój akcji póki co. Ace synem Rogera.. oznacza to, że nie jest BIOLOGICZNYM bratem Luffiego skoro Luffy jest synem Dragona, lecz dlaczego Ace podtrzymywał, że jest synem Dragona może chciał zataić prawdę bo wyglądał na takiego co wie, że jego ojcem jest Gold.D Roger. A może Roger i Dragon to bracia ?xD i synowie Garpa to tylko przypuszczenia wszystko się dowiemy nie mogę się doczekać na next chaptera.

[Obrazek: COS-6508.jpg]
22.07.2009 13:27
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*

Hisoka napisał(a):lecz dlaczego Ace podtrzymywał, że jest synem Dragona może chciał zataić prawdę bo wyglądał na takiego co wie
Tyle, ze nie powiedział chyba wprost, że jego ojcem jest Dragon, przynajmniej ja nic takiego nie pamiętam.

Nie mogę się doczekać następnego chapka, niech już będzie... niech już będzie.... niech już będzie XD

22.07.2009 17:40
OFFSPRING Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 144

BlackKuma napisał(a):Tyle, ze nie powiedział chyba wprost, że jego ojcem jest Dragon, przynajmniej ja nic takiego nie pamiętam.

W alubarnie dowiedzielismy sie że Ace jest "bratem" luffiego. Jakiś czas później wyszło ja jaw że Luffy jest synem Dragona. Potem połączyliśmy te dwie informacje i wyszło że Ace jest synem dragona. Teraz wiemy ze Acea adoptował Grap, który przekazał go (chyba) Dragonowi, a potem Ace przystał do Białobrodego.
22.07.2009 18:32
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*

OFFSPRING napisał(a):W alubarnie dowiedzielismy sie że Ace jest "bratem" luffiego. Jakiś czas później wyszło ja jaw że Luffy jest synem Dragona. Potem połączyliśmy te dwie informacje i wyszło że Ace jest synem dragona.
Jednak Ace jest synem Rogera. Nie było nigdzie powiedziane, ze jest synem Dragona, a jak widać zwykłe kojarzenie faktów było błędne, bo Ace nie jest synem Dragona.

22.07.2009 18:56
PaSaT Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 368

OFFSPRING napisał(a):Grap, który przekazał go (chyba) Dragonowi
GARP, nie Grap, Offspring ;-) Nie, Garp nie przekazał go dragonowi, chciał go i Luffy'ego wychować na przykładnych marines, co mu się niestety nie udało...
BlackKuma napisał(a):Nie mogę się doczekać następnego chapka, niech już będzie... niech już będzie.... niech już będzie
x 100
Ciekawe jest jeszcze to, czy Buggy od razu dostanie w *****, czy też może coś zwojuje :-D

A tam, gdzieś daleko, zostawiłem wspaniałego przyjaciela, którego na zawsze zapamiętam, ale już nigdy nie zobaczę...
Nightwish-Imaginaerum~!

[Obrazek: 375704Casshern_Sins1.jpg]
22.07.2009 21:56
Fantomas Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 296

Wracam sobie po 10 dniach,a tu rozpusta!Takie wiadomości mogą zwalic z nóg.A to jeszcze nie koniec przemowy Sengoku.Czekam,czekam.................Oda szybciej xD
24.07.2009 22:27

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama