Aktualny czas: 11.12.2019, 14:43 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 553
Autor Wiadomość
PaSaT Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 368

Nom, to może być Garp, ale niekoniecznie, bo niedawno jeszcze stał obok Sengoku... A wiecie czemu AoKiji powiedział: "Ups"? Bo mi się wydaje, że coś w niego trafiło, ale nie jestem pewien... Natomiast wreszcie ukazał się Mihawk. Chyba póki co Zoro nadal nie ma z nim szans :-) Piękne to było cięcie, jego pierwsze od kilku lat :-)

A tam, gdzieś daleko, zostawiłem wspaniałego przyjaciela, którego na zawsze zapamiętam, ale już nigdy nie zobaczę...
Nightwish-Imaginaerum~!

[Obrazek: 375704Casshern_Sins1.jpg]
07.08.2009 18:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,101
Poziom ostrzeżeń: 0%

PaSaT napisał(a):A wiecie czemu AoKiji powiedział: "Ups"? Bo mi się wydaje, że coś w niego trafiło, ale nie jestem pewien...
Trafił w niego atak Białobrodego. Najpierw trafiło w te włócznie, a potem w Ao.
PaSaT napisał(a):Nom, to może być Garp, ale niekoniecznie, bo niedawno jeszcze stał obok Sengoku...
Jakie tam jest podobieństwo do Sengoku? Poza tym na tamtym ujęciu sami wice admirałowie byli.
PaSaT napisał(a):Piękne to było cięcie, jego pierwsze od kilku lat :-)
Na naszych oczach.

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
07.08.2009 18:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
PaSaT Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 368

1. Dzięki
2.
BlackKuma napisał(a):Jakie tam jest podobieństwo do Sengoku? Poza tym na tamtym ujęciu sami wice admirałowie byli.
Ale mi chodziło o to, że Garp niedawno stał na platformie egzekucyjnej obok Sengoku i niekoniecznie musiał zdążyć zejść to pozostałych vice- admirałów.
3. Nie inaczej :-)

Fajna jest jeszcze strona kolorowa, na której wybitnie przedstawia się Zoro. Nie spodziewałem się, że z niego taki łakomczuch :-D

A tam, gdzieś daleko, zostawiłem wspaniałego przyjaciela, którego na zawsze zapamiętam, ale już nigdy nie zobaczę...
Nightwish-Imaginaerum~!

[Obrazek: 375704Casshern_Sins1.jpg]
07.08.2009 22:11
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*

PaSaT napisał(a):Ale mi chodziło o to, że Garp niedawno stał na platformie egzekucyjnej obok Sengoku i niekoniecznie musiał zdążyć zejść to pozostałych vice- admirałów.
Acha. Moim zdaniem jednak dla kogoś takiego jak Garp nie stanowi to problemu. Garp przypadkiem obok Tsuru nie stał we wcześniejszym chapterze?
PaSaT napisał(a):Fajna jest jeszcze strona kolorowa
Bardzo ładnie eksponuje moją Robin :]

07.08.2009 22:39
OFFSPRING Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 144

Świetny chapter, pełny akcji. To jest właśnie to na co czekałem " Wielka bitwa Nowej Ery"(niemylić z plusem). Aokiji zrobił to co przewidziałem, zamroził tsunami, co było oficjalnym rozpoczęciam bitwy.
10.08.2009 21:37
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

To ja dodam oprócz tego, że chapter jest superaśny, że czekam też na wjazd luffiego. Kto wie, może pojawi się też i sam Dragon? A odnośnie Mihawka; to jak Zoro walczył z Mr.1 to ten spytał go co będzie następne po przecięciu metalu - diament? Tak więc na Zoro czeka kolejne wyzwanie. Skoro Mihawk nie może przeciąć Jose to może uda się to kiedyś Zoro. No ale czekam na pokazanie owoców wszystkich postaci. Oj będzie rozpierducha!

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
12.08.2009 23:25
OFFSPRING Offline
Wilk Morski
Pirat

*

romario7 napisał(a):może pojawi się też i sam Dragon

Ciekawe po co on tam, no chyba że dopiero po wkroczeniu Luffiego, gdy ten już będzie u skraju śmierci, ten przyjdzie go uratować. Tak jak w lougetown.

romario7 napisał(a):Skoro Mihawk nie może przeciąć Jose to może uda się to kiedyś Zoro

Tak właściwie to pokazane niebyło jak Mihawk przecina Joesa, tylko jak jest przez niego zatrzymany. On chciał zmierzyć się z Edziem. Zoro też odrazu stali nieprzecią, tylko po tym jak skupił się, wyczaił przeciwnika i odnalaz jego słaby punkt.
14.08.2009 05:26
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Chodzi właśnie o to że Mihawk nie mógł przeciąć Jose, a jego kompani mówili że to najsilniejsze cięcie na świecie. Skoro został zatrzymany samym ciałem to znaczy że nie był w stanie go przeciąć. Tak czy siak uważam że Mihawk z nim nie wygra.
A Zoro teraz nie musi się zastanawiać i przecina metal jak chce np. jak przeciął klatkę z Hachim w środku. To Zoro jest jednym z głównych bohaterów i aby pokonać Mihawka tak czy siak będzie musiał się nauczyć przecinać diament aby załatwić go jednym ciosem.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
14.08.2009 09:28
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*

romario7 napisał(a):To Zoro jest jednym z głównych bohaterów i aby pokonać Mihawka tak czy siak będzie musiał się nauczyć przecinać diament aby załatwić go jednym ciosem.
Nie chcę, aby pojedynek Zoro i Mihawka był rozstrzygnięty jednym ciosem Tongue nie strasz mnie.

14.08.2009 21:52
OFFSPRING Offline
Wilk Morski
Pirat

*

romario7 napisał(a):Mihawk nie mógł przeciąć Jose, a jego kompani mówili że to najsilniejsze cięcie

Ty sie ich słuchaj, pewnie mówili że to najsilniejsze cięcie, które ONI WIDZIELI.
18.08.2009 13:46

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama