Aktualny czas: 14.12.2017, 21:05 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 555
Autor Wiadomość
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,093
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 555
Musze powiedzie, że Oda bardzo mnie zaskoczył tym chapkiem.
Dał nam dawkę okrucieństwa, której jeszcze nie widziałem. Hancock zamienia wszystkich w kamień i mało tego roztrzaskuje ich. Do tego Doflamingo odcina Oarsowi nogę, a Moria go dobija.
Wspominki o Ace i Oarsie były super.
Miałem nadzieję, ze przeżyje, ale jak widać chyba nieSad

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
28.08.2009 13:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620

A ja powiem tak: nudzą mnie te rozdziały. Nie wiem czemu, wszyscy pewnie zaraz mnie zbluzgają, że te są teraz najlepsze, że wielka wojna, że epickość... Wojna: okej, ale tyle chaosu jest, że można się pogubić i przez to zatracam w tym wszystkim epickość. Wolałbym, żeby to dążyło do jakiegośkonkretne rozwiązania. A tak pewnie jeszcze przez 30 chapterów będziemy mieli pokazywanie walk bez posuwania się fabuły do przodu....

Aha, nie żal mi Oarsa. Beznadziejny był i dobrze, że go ekipa ubiła. A że kumpel Ace'a? Trudno. Scena z jego ręką tuż przy Ace'ie przechodzona jak sto pięćdziesiąt.

CZekam, aż będą pokazane konkretne walki, naprawdę epickie i ciekawe, np admirałów, a nie plebsu.

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
28.08.2009 15:49
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*

Wąski napisał(a):tyle chaosu jest, że można się pogubić
Ja sie jakoś nie zgubiłemSmile
Wąski napisał(a):Wolałbym, żeby to dążyło do jakiegośkonkretne rozwiązania.
To na pewno dąży do jakiegoś konkretnego rozwiązania, a poza tym co by było dla ciebie tym konkretnym rozwiązaniem?
Wąski napisał(a):Aha, nie żal mi Oarsa. Beznadziejny był i dobrze, że go ekipa ubiła. A że kumpel Ace'a? Trudno. Scena z jego ręką tuż przy Ace'ie przechodzona jak sto pięćdziesiąt.
Chyba z kamienia jesteś:] Poza tym sena z jego ręka przy platformie była naprawdę fajna. Żal mi go i tyle. Widać, że nie jest to głupi zabijaka, ale dobry przyjaciel, który chce poświecić wszystko aby uratować przyjaciela. To,że poszedł na żywioł... Luffy robi tak samo.
Wąski napisał(a):CZekam, aż będą pokazane konkretne walki, naprawdę epickie i ciekawe, np admirałów, a nie plebsu.
Ja też czekam na konkretne walki, ale nazywać Oarsa plebsem? Rozkorowałby niejednego Marines.

28.08.2009 16:43
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 423

A mnie ciekawi dlaczego jeszcze nikt Ace'a nie zabił. Tylu tam przy nim stoi i nic nie robi.

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
28.08.2009 17:22
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620

Shizumu napisał(a):A mnie ciekawi dlaczego jeszcze nikt Ace'a nie zabił. Tylu tam przy nim stoi i nic nie robi.

W sumie jakby nie patrzeć masz racje, Sengoku mógł gościa dawno załatwić, a nie się przygląać... Ale tak to jest zawsze w m&a, że tylko przytoczę przykład, kiedy w DB postacie się ładowały, i jakoś nikt im nie przylał Tongue

Co do Twojego pytania Kuma, konkretne rozwiązanie to dla mnie walka Sengoku vs Białobrody (chleby?). Za dużo tego już jest.

Ręka Oarsa - tak jak mówiłem, przewałkowany ten motyw jest do potęgi... Tak, wiem, że wiele motyw w m&a się powtarza, ale ten wyjątkowo mnie drażni.

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
28.08.2009 18:06
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*

Wąski napisał(a):Co do Twojego pytania Kuma, konkretne rozwiązanie to dla mnie walka Sengoku vs Białobrody (chleby?). Za dużo tego już jest.
Skąd wiesz, że do tego nie dojdzie?Wink
Wąski napisał(a):Ręka Oarsa - tak jak mówiłem, przewałkowany ten motyw jest do potęgi... Tak, wiem, że wiele motyw w m&a się powtarza, ale ten wyjątkowo mnie drażni.
Dlaczego przereklamowany? Mnie sie ten motyw bardzo podobał, no ale jak kto woli^^
Shizumu napisał(a):A mnie ciekawi dlaczego jeszcze nikt Ace'a nie zabił. Tylu tam przy nim stoi i nic nie robi.
Nie zabili Acea, bo teraz nie miałoby to sensu, przynajmniej nie w takim chaosie jaki panuje. Nikt by tego nie zauważył, a wojna z Białym przyćmiła na razie egzekucję.

28.08.2009 18:40
Nie_zły Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 6

Scena z odciętą nogą Oarsa bardzo mnie zaskoczył, w anime napewno tego nie pokażą. Ciekawe czy będzie wiecej takich scen, ponieważ Don Flamingo i Moria do grzecznych chłopców nie należą. Nie tylko Hancock, ale Kuma też troche poturbował marins swoim Ursus Shock.
A motyw z ręką Orsa hmm... były, są i bedą ;-) mi nie przeszkadzała.

Walka jeszcze długo potrwa, za dużo jest ważnych postaci żeby można je pominąć. Każda bedzie miała swoje pięć minut, dobrych lub złych.

Wracając do "rzadkich" owoców (takich jaki ma Marco), może Monkey D. Dragon ma owoc smoka. :roll:
28.08.2009 19:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*

Nie_zły napisał(a):A motyw z ręką Orsa hmm... były, są i bedą ;-) mi nie przeszkadzała.
Są i zawsze będą. Jedynie a sposób ukazania w różnych seriach jest inny, a te w OP bardzo mi się podobająSmile
Nie_zły napisał(a):Wracając do "rzadkich" owoców (takich jaki ma Marco), może Monkey D. Dragon ma owoc smoka. :roll:
W sumie bardziej bym stawiał na Kaze Kaze no Mi, ale teraz to już niczego nie można być pewnymBig Grin

28.08.2009 19:32
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Mnie podobnie jak BlackKumie ten chapter bardzo się podobał. Pokazuje okrucieństwo wojny ale i niemal braterskie więzi między Oarsem a Acem. W sumie Oars mimo że tak wielki to nie miał przecież szans z Schichibukai. Ale zaskoczyła mnie postawa Hancock. Coś mi się wydaje że Schichibukai będą walczyć tylko dla siebie, a nie dla Marines. No i w sumie Sengoku mógłby już pokazać swoje zdolności tak jak to zrobił Białobrody.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
29.08.2009 10:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama