Aktualny czas: 01.04.2020, 03:24 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdzial 558
Autor Wiadomość
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Poziom ostrzeżeń: 0%

Nie. Ma inne policzki, nos i zęby. Być może to jego brat. A to na potwierdzenie moich słów:
http://manga.bleachexile.com/one-piece-c...ge-15.html
http://manga.bleachexile.com/one-piece-c...age-5.html
A co do Urouge. Wydaje mi się jednak że to nie on. Urouge ma brodę a ten z ostatniego chapka ma baczki. Być może to rodzina albo Oda czerpie z innych postaci przy tworzeniu nowych.
http://manga.bleachexile.com/one-piece-c...ge-17.html
http://manga.bleachexile.com/one-piece-c...age-9.html

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
25.09.2009 19:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,271

Faktycznie to nie Uroge. Supernowych pewnie Oda zostawi sobie jako przeciwników na sagi z Nowego Świata.

25.09.2009 20:14
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

Przecież było mówione, że Dragon na Shabaondy i nie dokończone więc pewnie tam wpadł ze swoją armią ;] I zaraz przybędzie albo do Mariejoi, która jest nie strzeżona za bardzo albo do HQ Big Grin Chapterek ogólnie świetny jak zwykle nie zawiódł mnie Big Grin
26.09.2009 18:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
OFFSPRING Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 144

Chapek bardzo mi sie podobał, dużo sie działo.

Batto napisał(a):Przecież było mówione, że Dragon na Shabaondy i nie dokończone więc pewnie tam wpadł ze swoją armią

A po co on tam, czy to jego wojna, jak już miałby przybyć to pewnie na samym końcu.

tetix napisał(a):rozdziale 553 na stronie 6 na spodzie gdzie jest pięciu kapitanów jednym z nich nie jest Stratchmen Apoo ?

Ja tam podobieństwo widze marne.
27.09.2009 12:35
Rimm Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 77

Rozdział świetny. Widać, że Białemu zależy na Luffy'm. Co do armii to podzielam zdanie Batto.
OFFSPRING napisał(a):A po co on tam, czy to jego wojna, jak już miałby przybyć to pewnie na samym końcu.
No nie wiem może dlatego, że Święta Ziemia została bez ochrony, a Dragon toczy wojnę z Światowym rządem?
27.09.2009 13:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
OFFSPRING Offline
Wilk Morski
Pirat

*

Rimm napisał(a):No nie wiem może dlatego, że Święta Ziemia została bez ochrony, a Dragon toczy wojnę z Światowym rządem?

Mój błąd, dopiero przypomniałem sobie że główna baza leży dość daleko od RL. Wątpie jedak żeby pozostała bez ochrony. No chyba że Marynarką dowodzi kompletny kretyn, który zapomniał że na Edziu świat się nie kończy, ja jestem wstanie wytknąć jeden poważny błąd który zaważa o słabości MARINE. Otuż są wstanie wyprodukować cyborgi na dość dużą skalę, które jak pamięta każdy mogą narobić sporo kłopotu doświadczonym piratom, ale nie są wstanie porządnie wyszkolić i wyposażyć swojej armi, ani jej dowódców (niemówie tu o wszystkich).
Wracając do Dragona, jeśli chciałby wszystko zakonczyć powinien uderzyć nie w Tenryoubito, ale w ich armię. Powinien uderzyć gdy bitwa będzie zdążała ku końcowi, gdy wszyscy będą wtedy mocno osłabieni, wtedy powinien zgładzić ich wszystkich i niemówie tu wyłącznie o Marine, ale o wszystkich się tam znajdujących (jeśli dałoby rade uratować Luffiego i Acea) i dopiero wtedy pozbyć się reszty Światowego Rządu, bo już by nik nie był wstanie zagrozić mu i jego planom.
27.09.2009 21:20
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 919

Również ja uważam, że Dragon byłby idiotą, gdyby nie wykorzystał tego zamieszania. Gdyby dołączył do WB to szanse Marines drastycznie by spadły, a przecież o obalenie rządu mu chodzi... Problem w tym, że potem musiałby się z chlebem pewnie nawalać...

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
28.09.2009 00:14
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 474

Ale jak by załatwił Tenrubito Dragon, to marynarka miałaby niezły chaos - a z chaosu upadek, potem miałby z górki.

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
28.09.2009 00:17
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Na Świętej Ziemi pozostali pewnie Pacyfiści i jakieś wynalazki Vegapunka. Pewnie jest tam też Sentoumaru. Dlatego też Mariejoa nie jest bezbronna i nie byłoby łatwo ją zdobyć. Najlepiej gdyby Dragon pojawił się na koniec walki. Ale pewnie się okaże, że on także ma na pieńku z Białobrodym jak Crocodile. :-P

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
28.09.2009 00:36
OFFSPRING Offline
Wilk Morski
Pirat

*

hans14 napisał(a):to marynarka miałaby niezły chaos - a z chaosu upadek, potem miałby z górki.

Chaos by zapanował gdyby niemiał kto dowodzić armią, właśnie MARINE zorganizowali wszystkich wszystkich dowódców i całą armię w jednym miejscu, a bitwa jeszcze nie jest przesądzona. Jednak niewidze tam żadnych zabaweczek Vegapunka, dlatego zgadzam się z romario7 i jego tezą, ale na moje oko niemieli by z Dragonem żadnych szans, bo wątpie też aby działał i w pojedynkę, albo z bylejaką armią. Na 100% ma towarzyszy pokroju oficerów Białobrodego.
28.09.2009 16:21

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama