Aktualny czas: 13.12.2017, 14:52 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 559
Autor Wiadomość
Rimm Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 77
Rozdział 559
Ten rozdział wgniótł mnie w ziemię. Buggy po raz kolejny pokazuję swoja potęgę. Hancock pomagająca Luffy'emu- extra. Ivankov vs Kuma, ciekawi mniewynik tej walki. Na samym końcu najlepsza jest wiadomość, że kuma nie żyje. Teraz na 99,99% myślę, że jest on opanowany przez Donflamingo. Ogromny plus za ten rozdział. Z niecierpliwością czekam na następny.

Wąski: "Wynik walki", a nie "pojedynek walki" ;]
01.10.2009 18:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Poziom ostrzeżeń: 0%

Zgodzę się z moim przedmówcą. Genialny chapek. Utworzyły się pary do walki. Smoker pewnie dostanie łomot od Hancock, a Moria od Jimbeia. Ciekawe co planuje Białobrody, bo cała akcja wygląda na dziwną. Czyżby był to pojedynek wielkich dowódców?
Buggy oczywiście znowu staje się bohaterem, ale może tym razem pokaże coś naprawdę mocnego.
Jestem bardzo ciekaw rozwiązania sprawy Kumy. Myślę że Ivankov nie wiedział że Kuma to cyborg, bo pamiętał go pewnie jeszcze jako człowieka. Wątpię żeby Doflamingo go kontrolował.
No i jestem ciekaw co zrobi Ace. Czyżby chciał żeby już go ścięli?
Nie mogę się doczekać następnego chapka i myślę, że trochę powinno się w nim wyjaśnić.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
01.10.2009 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,100

Ja też myślę, że w wypowiedzi Doflamingo może chodzić o to, że ponieważ Ivankow tyle lat spędził w więzieniu to nawet nie wie, że Kuma jest cyborgiem

Chociaż mam nadzieję, na jakąś pikantniejszą i bardziej szokującą historyję (:

Wreszcie Boa stanęła u boku swej miłości, ach, pięknie...
No ale ten chórek Buggiego zaczyna mi działać na nerwy "Co on powiedział? Och wspaniale! Naprawdę? TO on! Nasz kapitan! Pokona Białobrodego? Tak powiedział! Cudownie! Sprzymierzy się z nim? O jeszcze lepiej! To potęga! Umieram z zachwytu"

A, no i wreszcie Zoro~! Aczkolwiek niewiele się dowiedzieliśmy co z nim.

[Obrazek: h3sygn.png]
01.10.2009 22:37
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 423

A ja mam taki głupi pomysł, że Kuma został zabity przez Marynarkę za zdradę i pomoc Słomianym Kapeluszom i teraz jego miejsce dla niepoznaki zajmuje Pacyfista.

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
01.10.2009 22:56
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,100

Shizumu napisał(a):A ja mam taki głupi pomysł, że Kuma został zabity przez Marynarkę za zdradę i pomoc Słomianym Kapeluszom i teraz jego miejsce dla niepoznaki zajmuje Pacyfista.

Takie coś też mi przeszło przez myśl. I chyba jednak bardziej skłaniam się ku tej wersji. Tym bardziej, że Kuma na Archipelagu powiedział do Słomianego, że się więcej nie spotkają.

[Obrazek: h3sygn.png]
02.10.2009 09:06
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Nie mógł zostać zabity przez Marynarkę, bo diabelskie owoce nie mogą się powtarzać, a on zrobił Ursus Shock. Jak by nie żył to diabelski owoc przestaje działać.
Moim zdaniem Ivankov znał jeszcze Kumę jak był on powiedzmy : cyborgiem, czyli posiadał jeszcze wolę człowieka, a teraz Kuma zachowuje się jak Robot, mało się odzywa, jest taki zimny. Myślę, że to chodzi bardziej o śmierć człowieczeństwa, a samego Kumę tylko przerobiono np. usuwając mózg za pomoc słomianym albo blokując wspomnienia. A Doflamingo pewnie o tym wiedział, dlatego powiedział że Kuma nie żyje.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
02.10.2009 10:29
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 423

Vegapunk w Pacyfistę wsadził "laser" Kizaru, więc nie zdziwiłbym się gdyby potrafił zrobić coś podobnego z mocami innych owoców.

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
02.10.2009 12:35
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 474

Albo coś takiego, mało prawdopodobne ale .....

Ten Kuma co tu jest to jego Podróba czy jak wolicie cyborg, a prawdziwego tu nie ma.
Albo jeszcze nie przybył, albo wysłali go gdzieś Undecided

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
02.10.2009 12:44
Vekka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 288

Chapek super. Wreszcie Hanckok wkroczyła do akcji.

[Obrazek: vdka.png][Obrazek: vodkak.jpg]
^^

02.10.2009 20:48
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509

A moim zdaniem DoFlamingo nie kontroluje kumy tylko tyle, że kuma jest pół człowiekiem pół pacyfista przerobionym przez Vagepunkta. Gdyby Do Fla. kontrolował Kumę nie musiałby wstępować do schibukai tylko być służącym Do F., który wcale się nie słucha tak marynarki jak Kuma ( bo jaki to ma sens Do F. nie jest wcale posłuszny, a nawet "bawi się" 1 osoba z marynarki przy wcześniejszym spotkaniu dotyczącym straty Croco, a Kuma noszący biblie i oddany Marines)

Albo 2 teoria Kuma jest rewolucjonista, szpiegiem i tylko udaje, że nie poznaje Ivy bo nie działa ona z poleceń samego Dragona.

Ale Kuma ma coś z siebie bo jakby ktoś nie zauważył już 2 razy ocalił słomianych, a przynajmniej 1szy nie zabił, a 2gi raz uratował.
02.10.2009 22:36

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama