Aktualny czas: 10.12.2019, 10:35 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 559
Autor Wiadomość
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,139
Poziom ostrzeżeń: 0%

Ale przecież już powiedziała coś w tylu "Jak śmiałeś atakować mojego ukochanego!" - to się nie liczy jako ujawnienie miłości?

[Obrazek: sylw-sygn2.gif]
04.10.2009 19:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
OFFSPRING Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 144

No przecież go uratowała, a Smoker wysnuł swe domysły i prawdopodobnie status schihibukai poszedł w p****. Hancock będzie teraz pewnie walczyć ze Smokerem, a Luffy pobiegnie dalej by pomóc Ace'owi.
04.10.2009 19:47
Ace Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 35

Ta teoria z Białym jako ojcem Crocka jest ciekawa i powiem szczerze że to było by coś;d Jednak Oda wmyśli coś 100 razy lepszego :-D Ja z kolei uważam że Biały jest 'twórcą' tej blizn na twarzy Crocka, możliwe że walczyli kiedyś ze sobą, Crock przegrał i nie dane było mu ponownie się z nim zmierzyć więc ten poprzysiągł sobie że się zemści za przegraną :-) Szkoda że Luffy nie zwraca uwagi na to co mówi Boa o fajną mógłby mieć minę jak by doszło do niego że ta się w nim zakochała;d Możliwe że w kolejnym chapterku pokażą miny innych, tych co słyszeli i zrozumieli ;P Jeśli tak to ta egzekucja stanie się światowym miejscem wyjawiania sekretówTongue Zresztą już się stałaTongue

[Obrazek: nakama.png]
04.10.2009 20:11
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 423

Ace napisał(a):Ta teoria z Białym jako ojcem Crocka jest ciekawa i powiem szczerze że to było by coś;d
A ja mam nadzieję, że ta teoria pozostanie tylko na tym forum i Oda nie wcieli jej w życie bo wtedy z OP zaczęłaby się robić telenowela i cały czas byśmy się tylko zastanawiali kto z kim jest spokrewniony. Jestem na nie.

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
04.10.2009 20:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,139

Shizumu napisał(a):A ja mam nadzieję, że ta teoria pozostanie tylko na tym forum i Oda nie wcieli jej w życie bo wtedy z OP zaczęłaby się robić telenowela i cały czas byśmy się tylko zastanawiali kto z kim jest spokrewniony. Jestem na nie.

Hhaha, dokładnie o tym samym pomyślałam. Telenowelom mówimy stanowcze NIE! (:

[Obrazek: sylw-sygn2.gif]
04.10.2009 21:02
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Moim zdaniem Crocodile po prostu kiedyś walczył z Białobrodym. I jak mówi "Ace" - nasz forumowicz pozostały mu po walce blizny.
Jakoś widzę już drugi wątek rodzinny w ostatnich dniach. Za dużo zjazdów rodzinnych macie czy co, że wam się tak udziela? Zaraz się okaże że wszyscy piraci to jedna rodzina...la la la la la. :-P

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
04.10.2009 23:31

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama