Aktualny czas: 24.07.2017, 08:47 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Rozdział 560
Autor Wiadomość
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,232
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 560
No i jak? Bo dla mnie niesamowite. Nigdy w życiu nie spodziewałam się, że Oda mógłby zrobić coś takiego z Kumą.

No i Mihawk.... Ciekawe, co z tego wyjdzie...

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
08.10.2009 16:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Jutsu
Unregistered

Coś mi chyba umknęło. Co tam takiego Kumie zrobili?
08.10.2009 16:35
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,157
Poziom ostrzeżeń: 5%

Mnie to ziębiTongue Ja chcę więcej Hancockx LuffyBig Grin

No tak patrząc to nic nie ruszyło do przodu w tym rozdziale...

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

08.10.2009 18:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 444

Przecież Kuma, aby całkowicie zmienić się w cyborga, pozbył się własnej pamięci. To jest COŚ Wink

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
Lubię placki.
08.10.2009 18:28
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

Dla mnie to jest dziwne. Kuma tak jakby sam się uśmiercił pozbywając się pamięci to nie ma sensu:/ i szkoda, że teraz jest cały cyborgiem. Crocodile z Doflamingiem vs Jozu to też może być ciekawa walka choć Crocodile jest słaby i powinien szybko paść gorzej z Doflamingiem, ale może być ciekawie Smile A najlepsze w tym rozdziale jest przystąpienie Mihawka do akcji xD Ciekawe czy Luffy przeżyje jego atak.
08.10.2009 18:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
PaSaT Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 345

Tym razem będzie dużymi literami...
BOMBA!!! ALE JAZDA!!! TAK TO MI SIĘ JESZCZE NIGDY NIE PODOBAŁO!!! SŁOWA MIHAWKA NA KOŃCU, LUFFY I HANKOCK, HANKOCK I SMOKER, BIAŁOBRODY, CROCODILE, LUFFY, MIHAWK, TYLKO ROBIN BRAKUJE DO SZCZĘŚCIA! ROZDZIAŁ WGNIÓTŁ MNIE W FOTEL, JAK IVA PRZYGRZMOCIŁA KUMIE, SZOK! I CROCODILE! JEDNA Z MOICH ULUNIONYCH POSTACI, NO NORMALNIE PETARDA!!!
Hisoka napisał(a):Crocodile jest słaby i powinien szybko paść
JA TAK NIE UWAŻAM, SWÓJ OWOC OPANOWAŁ W MISTRZOWSKIM STOPNIU, ZUPEŁNIE JAK LUFFY.
DIAMENTOWY JOSE ZAATAKOWAŁ, WIDZIELIŚMY KLATĘ KUMY, I NA KOŃCU TEN MIHAWK... RETY, UWIELBIAM TĘ POSTAĆ, JUŻ SIĘ NIE MOGĘ DOCZEKAĆ NASTĘPNEGO CHAPTERA!!!!
:-)

A tam, gdzieś daleko, zostawiłem wspaniałego przyjaciela, którego na zawsze zapamiętam, ale już nigdy nie zobaczę...
Nightwish-Imaginaerum~!

[Obrazek: 375704Casshern_Sins1.jpg]
08.10.2009 18:57
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,715

Chapter genialny. Oda cały czas zaskakuje nas czymś. Jestem bardzo ciekaw walki Jose. Doflamingo może tutaj nieźle namieszać.
Co do Kumy to część z nas miała rację. To było po prostu do przewidzenia. Zaskakujący jest jednak fakt, że Kuma "zmechanizował" się z własnej woli. Tylko jestem ciekaw co go do tego skłoniło.
Genialne ujęcie z Luffym wiszącym na Hancock. No i oczywiście Hancock całkiem ciekawie prezentuje się stojąc na rękach. Ciekawe co pokaże Smoker bo jego Jitte nie zadziałają na haki Hancock.
I na koniec Mihawk. Wątpię aby Luffy z nim walczył. Prędzej będzie unikał jego ataków, bo później Zoro nie wybaczyłby mu. Akcja jest tak wartka, że chce tego więcej i więcej. Ach, nic tylko czekać na następny chapter.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
08.10.2009 19:16
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,108

Chapek jest mistrzowski, im dalej idzie fabuła tym więcej najlepszego Shichibuaki, czyli Flaminga. Teraz dwóch najlepszych Shichibukai musi zmiażdżyć diamentowego Jose, to jest to na co czekam najbardziej. Wątek Hancockx Luffy również przybiera rumieńców. Końcówka chapka też nieźle zaskakująca. Jestem prawie pewny, że w przeciągu 1-3 chapków zjawi się Zoro. Oda nie zrobił by takiego świństwa tej postaci.

Na koniec dodam, że oda staje się dla mnie powoli mistrzem demotywacji. Bo wszystko zajebiście, a na końcu "następny rozdział za 2 tygodnie" ..............

08.10.2009 20:40
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,043

Rozdział jeszcze lepszy niż poprzedni moim skromnym zdaniem.
Hancock pomaga Luffyemu co było do przewidzenia, no i zaczyna walkę z dymkiem. Ciekawe co nasz Smokerek pokaże:]
Potem dalszy ciąg wątku Kumy.... mam nadzieję, na wyjaśnienie dokładne powodu jego całkowitej mechanizacji, bo jak sam powiedział Iva-chan Kuma nienawidził rządu. Coś mi tu nie pasuje... No i widzimy, że ostatnie słowa miśka do Luffyego były znamienne;(
Buggy załapał motorka i chce się wykazaćXD Ciekawe jak mu to wyjdzie.
Na dodatek pojawia sie znowu CrocoSmile no i jest coraz bliżej Białego, który chyba go nie zna, a przynajmniej na razie na to nie wygląda. No i do akcji wkracza Jose, a potem Flaming.
Ciekawe czy Croco przyjmie pomoc różowego?
Hisoka napisał(a):choć Crocodile jest słaby

Z niecierpliwością czekam na następny chapek, ale jednocześnie ubolewam nad tym, ze następny chap dopiero za 2 tygodnieXP
Co ty wygadujesz Hisoka!?
RdR napisał(a):Na koniec dodam, że oda staje się dla mnie powoli mistrzem demotywacji. Bo wszystko zajebiście, a na końcu "następny rozdział za 2 tygodnie" ..............
Co poradzisz... nic więcej tylko płakaćXP

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
09.10.2009 00:36
Syrenka Offline
Kapitan

*
Liczba postów: 781

RdR napisał(a):Jestem prawie pewny, że w przeciągu 1-3 chapków zjawi się Zoro. Oda nie zrobił by takiego świństwa tej postaci.

Też mi się wydaję, że tam się zjawi Zoro, a wraz z nim reszta załogi. Tylko, czy to by nie oznaczało Wielkiego Finału?
09.10.2009 11:12
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama