Aktualny czas: 22.09.2017, 00:57 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Rozdział 561
Autor Wiadomość
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,045
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 561
Co jest, jeszcze nikt nic nie napisał? (:

Chapter genialny (;
Ale tak byłam zajęta czekaniem, że prawie nie zauważyłam, że już jest. Najbardziej chyba podobało mi się wykorzystanie Buggy'ego jako obrony (: No i już wiadomo, skoro wyłączają transmisję, świat nie będzie wiedział co się dzieje, to pierwszą osobą która się pokaże po powrocie sygnału będzie... Buggy! W jakiejś dwuznacznej sytuacji, stawiającej go w pozycji Króla Piratów, albo jeszcze kij go wie czego się spodziewać (: Warto było czekać (:

[Obrazek: h3sygn.png]
23.10.2009 11:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,715

Chapter bardzo dobry tak jak poprzednie. To że Luffy nie będzie walczył z Mihawkiem było do przewidzenia, ale kto miał go chronić to mnie zaskoczyło - bo myślałem że Marco. Już wiemy dlaczego Mihawk jest nazywany sokole oko - jak wyszukiwał Luffego na polu walki. Tylko jestem ciekaw co miał na myśli mówiąc - jesteś w moim polu rażenia.
Z kolei Buggy już mnie nudzi - mógłby się trochę ogarnąć i zacząć walczyć.
Ale końcówka po prostu genialna - pojawienie się Sentoumaru i PX (naliczyłem ich 9). To teraz mógłby już Dragon atakować Mariejoe :-D
Jestem tylko ciekaw czemu rząd "wyłącza telewizję". Czyżby jakaś tajna broń?

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
23.10.2009 11:53
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,045

romario7 napisał(a):Jestem tylko ciekaw czemu rząd "wyłącza telewizję". Czyżby jakaś tajna broń?

No ja myślę.
A Czarnobrody jeszcze coś szykuje, nie zapominajcie (:

23.10.2009 12:41
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 843

Rozdział gniecie, akcja idzie na pełnej do przodu. Jestem ciekaw co sie stanie skoro wyłączają telewizje, może będzie jakaś masowa egzekucja piratów albo cos w ten deseń Big Grin

No i zobaczyliśmy facjatę (Windowsa) Visty Big Grin
23.10.2009 14:54
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

Chapterek naprawdę dobry zresztą jak wszystkie poprzednie;] Walka z Mihawkiem całkiem fajna aczkolwiek wiedziałem, że Luffy musi biec dalej i długo ona nie potrwa. Dowódca 5 dywizji Białobrodego ciekawe jakie posiada umiejętności i czy na długo zatrzyma Sokołookiego. Najbardziej wgniotło mnie w ziemię pojawienie się tylu PX i Sentoumaru może i było ich 9 ale spójrz na wcześniejszą stronę ich jest cały pas może być ich nawet setki Vegapunk się postarał w końcu Marynarka miała trochę czasu na przygotowanie. Zgadzam się co do Buggiego jak dla mnie szkoda stron na jego wygłupy niech się weźmie w garść i walczy.
23.10.2009 15:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,715

Hisoka napisał(a):Najbardziej wgniotło mnie w ziemię pojawienie się tylu PX i Sentoumaru może i było ich 9 ale spójrz na wcześniejszą stronę ich jest cały pas może być ich nawet setki
Ja tam widzę ich tylko 9 (ale może być ich więcej). A gdzie są te setki? Mógłbyś powiedzieć gdzie to dokładnie jest bo jakoś ich nie widzę.
Może marynarka wyłącza telewizję żeby przy użyciu PX wszystkich zmasakrować (co nadwyrężyłoby ich wizerunek).

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
23.10.2009 16:37
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

15 strona mangi ostatni obrazek masz tam taki pasek ludzi i to są chyba PX Smile Zresztą dowiemy się ilu ich jest w następnym chapterku. A poruszając wątek Czarnobrodego to na pewno coś knuje i wcześniej czy później powinien wpaść na wojnę.
23.10.2009 16:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,054

Chapeterek bardzo dobry, jednak nie dostarczył mi tylu emocji co poprzedni.
Wiadomym było, że Luffy nie będzie walczył z Mihawkiem, bo nawet nie dałby mu rady. Fajny był ten kadr z odcięta rączkąXD Został uratowany, ale zostałem zaskoczony, bo myślałem, ze przez Marco, a tu pojawia się dowódca 5 dywizji Vista Kwieciste OstrzeSmile Fajnie wygląda koleś.
Za to właśnie uwielbiam Odę, wymyśli postać i nie olewa jej, daje jej swoje 5 minut, a nawet więcejSmile
Końcówka bardzo mnie zaskoczyła, nie spodziewałem się, że to własnie był plan Marynarki.
romario7 napisał(a):Jestem tylko ciekaw czemu rząd "wyłącza telewizję". Czyżby jakaś tajna broń?
Czy to nie oczywiste?? Ludzie nie wiedzą nic o istnieniu Pacyfistów. To właśnie ich rząd chce ukryć, a za ich pomocą zgnieść Białobrodego i innych piratów.

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
23.10.2009 18:46
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 549

Łooooooooo, to było naprawdę świetne, nieTongue? Walka Buggyiego z Mihawkiem na śmierć i życieTongue. Mihawk był krok od śmierci ale w ostatniej chwili odbił specjalną kulę buggyego...Buggyemu chyba nic nie jestTongue. A wogóle to sporo się działoTongue. Jestem ciekaw czy Whitebread da se radę z tyloma pxamiTongue. Przewiduję pojawienie Dragona i to, że pxy wymkną się z pod kontroli i zaczną też rozwalać marinsówTongue. Podobała mi się walka Luffyiego i Mihawka, pokazano, że to już jest podobny poziom a Zoro pewnie niedługo(100 chapówXD) stoczy z nim pojedynekTongue.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
23.10.2009 23:57
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 911

Na mnie największe wrażenie zrobił atak Mihawka ścinający wielki kawał zamrożonej fali. Niesamowite. Zoro czegoś takiego jeszcze nie potrafi, nie ma opcji, a to raczej rozstrzyga spór "Czy Zoro dałby już rade Mihawkowi."

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
23.10.2009 23:58
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama