Aktualny czas: 13.12.2017, 14:49 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 562
Autor Wiadomość
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,093
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 562
No i mamy najnowszy chapterek. Co o nim sądzicie.
Mnie osobiście mocno zszokował, ale pełniej wypowiem się trochę później bo muszę się otrząsnąć;P

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
29.10.2009 23:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Nie Podam Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 40

Białobrody dziurawy a to Ci checa Tongue Co do taktyki Sengoku to nawet ciekawa, ale nic nadzwyczajnego xD Luffy powstrzymany przez Kizaru ale i tak to go nie zatrzyma xd

I tak nic Nie Podam...
30.10.2009 00:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Matwam Niedostępny
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 60

Mam nadzieję, że najsilniejszego człowieka świata za bardzo nie uszkodzi to przebicie , bo tego bym Odzie za szybko nie wybaczył :!: .
A tak ogólnie to chapter bez rewelacji, ten Buggy mnie już irytować zaczyna, akcja taka jak dla mnie mało konkretna, jedynie czego sie dowiedzieliśmy to na czym polega plan Sengoku. Luffiemu (znowu) ktoś silniejszy na drodze stanął i pewnie po raz kolejny walki nie będzie Tongue .
Jedynie to ostatnia scena trochę ciekawa i daje trochę do myślenia :> .
Cały czas mam takie marzenie żeby Zoro i reszta się zjawili,ale wiem że to raczej nie możliwe :< .
Szkoda że WT sie trochę ociąga z 562 pl Tongue.

Pozdrawiam
30.10.2009 01:05
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*

Matwam napisał(a):Mam nadzieję, że najsilniejszego człowieka świata za bardzo nie uszkodzi to przebicie , bo tego bym Odzie za szybko nie wybaczył :!: .
Jeeee! Nie jestem jedynym, który nie życzy źle BiałemuBig Grin

No to czas na mnie.
Chapterek ogólnie był fajny, jednakowoż bez rewelacji.
Kolejne scenki z piratami, jak zwykle mi się podobały. Pacyfiści zaczęli swoją "rzeź" i mam nadzieję, że ktoś ich powstrzyma.
Następni kapitanowie dywizji Białobrodego ujawnieni, Oda się stara:] Pokazany ułamek końca pojedynku Mihawka i Visty, co bardzo mnie ucieszyło, bo polubiłem "Kwiatka":D
Moria nadal stoi po ciosie Jimbeia, jednak nie jest cieniakiem;D
No i ostatnia strona... zszokowała mnie i to mocno. Szok był podobny, jak przy tym, gdy dowiedzieliśmy się, że Ace to syn Rogera. Jednak tamten szok był pozytywny, a ten jest mocno negatywny.
Nie wierzę, aby Biały zginął w takiej sytuacji, po prostu nie wierzę i nie chcę w to uwierzyć...

30.10.2009 11:57
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,193

BlackKuma napisał(a):Chapterek ogólnie był fajny, jednakowoż bez rewelacji.
Kolejne scenki z piratami, jak zwykle mi się podobały. Pacyfiści zaczęli swoją "rzeź" i mam nadzieję, że ktoś ich powstrzyma.
Następni kapitanowie dywizji Białobrodego ujawnieni, Oda się stara:] Pokazany ułamek końca pojedynku Mihawka i Visty, co bardzo mnie ucieszyło, bo polubiłem "Kwiatka":D
Moria nadal stoi po ciosie Jimbeia, jednak nie jest cieniakiem;D

Z tym się zgadzam w pełni. Rozdział bez rewelacji. Natomiast końcówka chaptera to na początku wielki szok! A później zniesmaczenie. Co prawda sam przepowiadałem śmierć Białego, ale jeśli zginie w takim stylu to będzie to największą porażką Ody...

30.10.2009 18:48
PaSaT Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 368

Ja nawet nie wyobrażam sobie, żeby za bardzo go to ruszyło... Takie coś (patrząc na wcześniejsze wydarzenie w One Piece) nie powinno go trochę ruszyć, ale nadal winien być zdolny do walki, i to zaciętej (wspomnę tu Pella, tyle razy już wspominanegoBig Grin Zdążyli mu grób postawić, zanim wrócił do Alabastry, więc Białobrody może przestać móc walczyć, szczególnie, że ostrze przeszło przez kręgosłup (co na pewno go nie zabiło, bo połamany kręgosłup w OP to nic poważnego :-D )). Ogólnie chapter przeciętny, Buggy bardzo poprawił sytuację, ale właściwie w całym rozdziale nie było jakichś specjalnych innowacji. Przynajmniej tak to odczułem.

A tam, gdzieś daleko, zostawiłem wspaniałego przyjaciela, którego na zawsze zapamiętam, ale już nigdy nie zobaczę...
Nightwish-Imaginaerum~!

[Obrazek: 375704Casshern_Sins1.jpg]
30.10.2009 22:08
Nie Podam Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 40

nie chce nic krakać ale jak się okaże że białobrody to mały ludzik z dużą głową a reszta ciała to robot to wywinę fikołka na środku ulicy xD

I tak nic Nie Podam...
30.10.2009 22:21
Parsiwa Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 2

A ja myślę że albo ten gościu go zdradził albo był kierowany przez Doflamingo. Myślę że biało brody raczej teraz nie zginie ale stanie się to później. Ta scena ma spowodować jego późniejszą przegraną.
30.10.2009 22:43
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Chapter ogólnie średniawy, ale koniec to po prostu szok. Zaczynając od początku: PX robią rozpierduchę i to na maksa. Plan Sengoku nie wypalił, a niby taki genialny strateg. Moim zdaniem chcą wyłączyć telewizję ponieważ Vegapunk skonstruował jakąś broń np. Pluton czy coś podobnego i nie chcą pokazywać jak Marynarka poświęca też swoich, bo strzał zmiecie wszystkich.
Kolejna sprawa to Luffy - w takim tempie to on nigdy nie dojdzie do Ace'a. Odkąd się pojawił dostaje tylko łomot. Niby taki silny ale widać że jeszcze sporo mu brakuje do elity.
Buggy - sytuacja z wykradzeniem ślimaka i robieniem wywiadu była śmieszna ale nie zmienia to faktu, że już mnie irytuje. Oda mógłby już przestać go pokazywać i skupić się tylko na walce.
No i Białobrody - totalny szok. Oda jest mistrzem zaskakiwania! Jednak można zranić Białego, aż krewka poleciała. Squardo jest kontrolowany pewnie przez Doflamingo bo wątpię by była to zdrada. Mam tylko nadzieję że Biały przeżyje.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
31.10.2009 01:16
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*

romario7 napisał(a):Buggy - sytuacja z wykradzeniem ślimaka i robieniem wywiadu była śmieszna ale nie zmienia to faktu, że już mnie irytuje.
Popieram, dość Buggyego, przynajmniej na jakiś czas!
romario7 napisał(a):Plan Sengoku nie wypalił, a niby taki genialny strateg.
W końcu walczył z Białobrodym, który nie jest w ciemię bityWink
romario7 napisał(a):Moim zdaniem chcą wyłączyć telewizję ponieważ Vegapunk skonstruował jakąś broń np. Pluton czy coś podobnego i nie chcą pokazywać jak Marynarka poświęca też swoich, bo strzał zmiecie wszystkich.
Możliwe, a wiadomo na pewno, że ten atak będzie miał spora siłę rażenia i będzie skierowany na obszar zamrożony przez Ao.
romario7 napisał(a):Kolejna sprawa to Luffy - w takim tempie to on nigdy nie dojdzie do Ace'a. Odkąd się pojawił dostaje tylko łomot. Niby taki silny ale widać że jeszcze sporo mu brakuje do elity.
Fakt, słabo mu to idzieXD ale teraz dostał potężne wsparcie w postaci Jimbeia i dowódców dywizji z załogi Białego.
romario7 napisał(a):Jednak można zranić Białego, aż krewka poleciała.
A kto mówił, że nie można!? Poza tym blizny coś chyba znaczą?Wink
romario7 napisał(a):Squardo jest kontrolowany pewnie przez Doflamingo bo wątpię by była to zdrada.
Tyle, że Flaming bawi się z Crociem, a jakby mógł być w paru miejscach jednocześnie?
Choć w sumie to ja już sam nie wiemXD
romario7 napisał(a):Mam tylko nadzieję że Biały przeżyje.
Ja również, a przynajmniej, żeby nie ginął w takim brzydkim stylu na jaki się zapowiada;(

31.10.2009 02:31

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama