Aktualny czas: 19.08.2017, 17:06 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wstępne wyniki II edycji Rywalizacji Załogowych podane!
Na razie na prowadzeniu Soge, ale jest jeszcze dużo czasu
i nic nie jest przesądzone! Wygrać może każdy!
----> Dotychczasowe Punkty <----
Odpowiedz 
Rozdział 563
Autor Wiadomość
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,045
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 563
No i nowy chapek za nami.
Moim zdaniem był super. Jednak Squardo to nie zdrajca, a Marynarka pogrywa nieczysto, nawet piraci tak nie postępują... na pierwszej stronie wszyscy nieźle miny zdziwione mieli.
Wreszcie Białobrody rusza do boju, mam nadzieję, ze pokaże, dlaczego jest nazywany najsilniejszym człowiekiem na świecie. No i że przeżyje, choć mam co do tego niemiłe wątpliwości;(
Ao zamraża BuggyegoXD Przynajmniej na razie mamy od niego spokój;P

Dobiło mnie jednak to, że na następny chapek znowu dwa tygodnie trzeba czekaćSad
Błagam Oda-sama kończ już ten chapter 0 i nie rób nam więcej tego!!!!

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
05.11.2009 19:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

Chapterek fajny aczkolwiek oglądałem go z współczuciem dla Białobrodego. Bardzo tą postać szanuję posiada swój honor i dla swojej "rodziny" zrobi wszystko. Szkoda tylko, że Squad, który tyle zawdzięcza Białobrodemu i byłby w stanie oddać swoje życie za niego został oszukany, przez Marynarkę i przez emocje na informacje, że Ace to syn Rogera prawdopodobnie Białobrody zginie bo nie oszukujmy się z taką raną trudno jest przeżyć, lecz mam nadzieje, że uwolni Ace i dojdzie do walki między nim a Sengoku. Szkoda, że następny chapterek za dwa tygodnie, ale cóż poradzić.

[Obrazek: COS-6508.jpg]
05.11.2009 20:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Bartoszu Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 63

Spoiler :
Fajny chapter. Podoba mi się to, że w końcu Białobrody rusza do walki.

Hisoka napisał(a):Białobrody zginie bo nie oszukujmy się z taką raną trudno jest przeżyć
Już wiele razy przekonaliśmy się, że postacie z One Piece przeżywały po większych obrażeniach (jak np. Pell ), więc sądzę, że Białobrody przeżyje.

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
05.11.2009 20:29
nagura Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 103

Fakt czapek niezły, zwłaszcza zamieszanie ze zdradą Białobrodego.

Tak jak przewidywałem dawno temu Dziadzio zginie w tej wojnie, ale odejdzie z dużym hukiem (przynajmniej mam taką cichą nadzieję).

Trzeba się urodzić człowiekiem żeby osiągnąć prawdziwą głupotę.
05.11.2009 20:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 617

W tym chapterze byliśmy świadkiem jednego z najbardziej epickich momentów OP. Niesamowita przemowa WB, miłość do swojej "rodziny". I to co powiedział na koniec: Ci, którzy ze mna pójdą, niech szykuja się na śmierć!

Miałem łzy w oczach jak to czytałem.

Chapek za 2 tyg... Ehhhh...

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
05.11.2009 20:48
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*

nagura napisał(a):Tak jak przewidywałem dawno temu Dziadzio zginie w tej wojnie
Jakoś jeszcze nie zostało to potwierdzone, wiec powstrzymaj się jeszcze ze swoją "przepowiedniąWink
Wąski napisał(a):W tym chapterze byliśmy świadkiem jednego z najbardziej epickich momentów OP. Niesamowita przemowa WB, miłość do swojej "rodziny". I to co powiedział na koniec: Ci, którzy ze mna pójdą, niech szykuja się na śmierć!
Zgadzam się. Oda potrafi tworzyć epickie sceny.
Bartoszu napisał(a):Hisoka napisał/a:
Białobrody zginie bo nie oszukujmy się z taką raną trudno jest przeżyć

Już wiele razy przekonaliśmy się, że postacie z One Piece przeżywały po większych obrażeniach (jak np. Pell ), więc sądzę, że Białobrody przeżyje.
Otóż to. Poza tym jakie rany odniósł Luffy w walce z Lucchim, czy Zoro po przyjęciu bańki cierpienia Kumy.

05.11.2009 21:10
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,116

BlackKuma napisał(a):nagura napisał/a:
Tak jak przewidywałem dawno temu Dziadzio zginie w tej wojnie

Jakoś jeszcze nie zostało to potwierdzone, wiec powstrzymaj się jeszcze ze swoją "przepowiedniąWink

Potwierdzam, moim zdaniem też zginie Tongue.

Wąski napisał(a):W tym chapterze byliśmy świadkiem jednego z najbardziej epickich momentów OP. Niesamowita przemowa WB, miłość do swojej "rodziny". I to co powiedział na koniec: Ci, którzy ze mna pójdą, niech szykuja się na śmierć!

Motyw z rodziną był mocny strasznie, popieram. Jakoś mi się z KHR to skojarzyło Tongue

Ogólnie chapter bardzo dobry. Akainu po raz kolejny pokazuje, że jest niezłym draniem, oby Białobrody prędko go zmiażdżył, bo widzę że jedyny Admiarał, który jest wporzo to Ao.
Szkoda że następny chap za 2 tygodnie... Ale liczę na to, ze zrekompensuje mi to tom 0.

05.11.2009 21:26
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

Wiem BlackKuma, że lubisz Białobrodego ja też go lubię po dzisiejszym chapterze jest u mnie chyba najbardziej respektowaną postacią w OP i ja to wiem, że z nie takich ran wychodzili, ale spójrzmy sobie prawdzie w oczy on jest już stary i nie jest tak silny jak dawniej do tego ta rana a jeszcze nie wiadomo jak potoczy się walka z admirałami itp czasy Białobrodego już przeminęły i czas na nowe pokolenie więc myślę, że Oda może go uśmiercić właśnie teraz w bohaterskiej scenie a nie w wyniku odniesionych ran kilka dni później i to by było najlepsze rozwiązanie dla WB bo ludzie go będą pamiętać po wsze czasy.

[Obrazek: COS-6508.jpg]
05.11.2009 21:33
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*

Oj, wiem przecież, też szczerze mówiąc podejrzewam, że zginie, ale można to osądzić po sytuacji jaka nastąpiła, a nie po ranach. Jeżeli po nich byśmy osadzali kto ma zginąć, to wszyscy słomiani by już dawno odeszli z tego świataBig Grin Tylko o to mi chodziSmile

05.11.2009 21:51
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,715

Chapter bardzo fajny. Po pierwsze koniec Buggiego na jakiś czas. Przemowa Białego cholernie mnie wzruszyła. Tak czy siak Squardo jest zdrajcą bo dźgnął Białego - swego ojca. Ale marynarka to największe szuje. Tak wykorzystywać czyjeś emocje! To piraci są tymi dobrymi i oni powinni stać na straży porządku świata :-P . Moim zdaniem Biały zginie i będzie to epicki moment. Może przynajmniej uratuje Ace'a. Ale nie wiadomo bo Oda zawsze czymś zaskakuje.
No i znowu trzeba czekać 2 tygodnie. Oby Tom 0 był tego wart!

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
05.11.2009 22:34
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama