Aktualny czas: 25.09.2017, 10:01 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 564
Autor Wiadomość
Shimka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 216
Rozdział 564
Noo po tygodniowej przerwie nowy chapek Big Grin Białobrody pokazuje klasę być silnym ok, ale on przechylił całą wyspę ! No i ten wpieniające koleś Akainu, nie lubie gościa xD
18.11.2009 21:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 522
Poziom ostrzeżeń: 0%

Fajny rozdział, muszę przyznać ^^ Biegnący Whitebeard, niszczący wszystko, co mu ustanie na drodze. Ciekawie, ciekawie xD Tym bardziej, że jest ranny.

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
Lubię placki.
18.11.2009 23:02
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

Chapterek oczywiście bardzo dobry, ale zastanawiam się jak długo Białobrody jeszcze wytrzyma tak atakować mam nadzieję, że dużo mu się uda zdziałać zanim padnie z wycieńczenia(przydałby się Chopper Big Grin). A co do Akainu ma być prawo nienawidzony przez fanów, ale na swój sposób widzi sprawiedliwość i jej broni za wszelką cenę, posuwa się do różnych rzeczy, aby zlikwidować wroga(piratów) na przykład wrobienie Squad'a i jak dla mnie chłopak ma niezły rozum do strategii. John Giant położony na jednego szota nieźle Smile

[Obrazek: COS-6508.jpg]
18.11.2009 23:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
PaSaT Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 368

Za mało się dzieje jak dla mnie. Średni chapek, bywały gorsze :-) Ogólnie Białochleby wymiata. Szkoda, że nie Luffy, miałem nadzieję, że to on coś tu zdziała, ale jak na razie marnie z nim (w sensie z tym, ile zrobił osobiście).

A tam, gdzieś daleko, zostawiłem wspaniałego przyjaciela, którego na zawsze zapamiętam, ale już nigdy nie zobaczę...
Nightwish-Imaginaerum~!

[Obrazek: 375704Casshern_Sins1.jpg]
18.11.2009 23:27
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Średni chapek. Dużo się nie działo. Teraz Biały będzie chyba walczył sam z Kizaru, Akainu i Ao Kijim. Coś mi się tak wydaje. Potężny to on jest. Może mi ktoś wytłumaczyć jak moc trzęsienia ziemi przekłada się na cios pięścią? Bo na razie jest to dla mnie nie logiczne. Akcja w końcu robi się klarowna i mam nadzieję że niedługo obejrzymy jakąś walkę, a nie takie jednochapterowe potyczki. No i niech w końcu wkroczy Luffy, bo poza wejściem to nie zrobił nic fajnego. Biega, krzyczy i dostaje łomot.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
19.11.2009 12:13
Christian-Pain Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 36

Dla odmiany pierwszy raz od dawna spodobał mi się chapekSmile ciekawe czy Biały da sobie radę z 3 palantamiSmile mam wątpliwości, czy uda mu się ich pokonać, ale silny na pewno jest. Niestety Luffy biegnie, biegnie i biegnie - strasznie mnie to wkurza i do tego ciągle dostaje łomot.

Brakuje mi prawdziwego bohatera, czyli.........BuggyegoBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
19.11.2009 15:37
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,068

Nowy chapek spokoSmile
Sytuacja się trochę uspokaja, ale jednak dzieje się całkiem sporo, moim zdaniem, nie wiem czemu narzekacie akurat na toWink
Białobrody wymiata, położyć Gianta na jednego hita i zatrzymać jego oburęczny cios jedną ręką to jest coś... Poza tym trząść dosłownie wszystkim... wyglądało to bardzo widowiskowoSmile
Jednak 3 Admirałów zatrzymało jego atak na platformę... czyżby haki? A może coś jeszcze innego?
Podoba mi się to "roztrzaskiwanie" i "chwytanie" powietrza przez BiałegoBig Grin Jego moc jest zagadkowa dosyć.
Luffyemu idzie dosyć słabo to ratowanie brata, jest dosłownie mówiąc bezużyteczny jak na razieTongue
No i Oars nawet nieprzytomny/martwy pomaga swoim nakamaSmile Miły akcent.
Christian-Pain napisał(a):Brakuje mi prawdziwego bohatera, czyli.........BuggyegoBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
SKoro Luffy nic teraz nie znaczy to on tym bardziej... tylko strony mangi by zaśmiecał...

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
19.11.2009 16:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

Luffy nie daje rady i nic nie robi bo póki co nie może się mierzyć z elitą i trochę za wcześnie dla niego na takie pojedynki Smile Jakoś Białobrody sobie da radę przełamać tą barierę czy ścianę, którą tworzą admirałowie.

[Obrazek: COS-6508.jpg]
19.11.2009 18:06
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,068

Hisoka napisał(a):Luffy nie daje rady i nic nie robi bo póki co nie może się mierzyć z elitą i trochę za wcześnie dla niego na takie pojedynki Smile
O to właśnie mi chodziBig Grin Pewnie jednak odegra kluczową rolę w odbijaniu brata.
Hisoka napisał(a):Jakoś Białobrody sobie da radę przełamać tą barierę czy ścianę, którą tworzą admirałowie.
Mam nadzieję, że pokaże swoją potęgę w całej swojej okazałościBig Grin Może zmierzy się z SengokuSmile

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
19.11.2009 18:16
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

BlackKuma napisał(a):Mam nadzieję, że pokaże swoją potęgę w całej swojej okazałościBig Grin Może zmierzy się z SengokuSmile
Sengoku pewnie zjadł owoc inteligencji albo przebiegłości. :-P Nie obstawiał bym że jest jakimś mistrzem walki. Bardziej przypomina mi Pandamana. :mrgreen:
Wolę patrzeć jak Biały mierzy się z 3 admirałami i jak Luffy pokazuje swoje haki.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
19.11.2009 18:20
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama