Aktualny czas: 14.12.2017, 21:07 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 565
Autor Wiadomość
Matwam Niedostępny
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 60
Rozdział 565
No i kolejny chapek za nami :-P jak dla mnie najlepszy od ładnych paru tygodni.
Oj działo się dzisiaj działo, Luffy pewny siebie staje naprzeciw 3 admirałom ( pewnie im dokopie co nie ? :mrgreen: ). Nakama Białobrodego w końcu chyba zaczną na poważnie walczyć. No i ujrzeliśmy naszych kochanych supernovas, czyżby ta Boney płakała ? Ciekawe dlaczego :] .

Ps. No i Oars jednak żyje, czyli znowu potwierdzenie reguły że tutaj nikt nie umiera w walce ;].
Chociaż nogi mu pewnie nie odratują :>
26.11.2009 22:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
PaSaT Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 368

Super!! To krótko, a dłużej: nareszcie Luffy coś zdziałał. Mówiąc szczerze, mam dziecięcą nadzieję, że dokopie admirałom :-) Pewnie tak nie będzie, bo to dla Luffy'ego za mało... On patrzy wyżej... Na Sengoku :-D To oczywiście głupie spekulacje :-) Wracając do tematu: chapek miodzio, wiele się wydarzyło, Białobrody też ma lekkie problemy, a Luffy przebił samego siebie :-) Jewerly rzeczywiście płakała, czyżby coś ją łączyło z załogą Słomianych? ;-) Rety, już nie mogę doczekać się następnego rozdziału...

A tam, gdzieś daleko, zostawiłem wspaniałego przyjaciela, którego na zawsze zapamiętam, ale już nigdy nie zobaczę...
Nightwish-Imaginaerum~!

[Obrazek: 375704Casshern_Sins1.jpg]
26.11.2009 22:43
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Poziom ostrzeżeń: 0%

Bardzo ciekawy chapter!!! Dużo się dzieje. W końcu Luffy dociera do platformy egzekucyjnej! Ileż można było czekać. Oars jednak żyje, ale z jedną nogą to będzie mógł co najwyżej pokuśtykać. No chyba, że Białobrody ma jakieś poważne plany względem niego skoro kazał mu tam zostać. No i ciekawe co to za as w rękawie? Pewnie jakieś super hiper kombo. :-P No i Supernovas - pewnie wpadną na balangę. To już będzie tylko brakować reszty słomianych, Dragona i jednego z Yonkou. Oj dzieje się.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
26.11.2009 22:44
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,093

Chapterek bardzo zacny. Wiele sie wydarzyło. Sytuacja piratów nie jest zbyt rózowa. Ciekawe jakiego Asa ma Białobrody?
Oars jeszcze dycha, ale nie długo pewnie...
PaSaT napisał(a):Jewerly rzeczywiście płakała, czyżby coś ją łączyło z załogą Słomianych?
Płakała raczej z powodu tego co widziała na ekranie z przekazu z Marineford. Skąd ty Słomianych wziąłeś?;D
romario7 napisał(a):No i Supernovas - pewnie wpadną na balangę.
Jakim sposobem??
Mnie bardziej ciekawi co się z nimi działo przez ten cały czasBig Grin Wszyscy ocaleli co mnie cieszy...

Czekam na następny chapek z niecierpliwościąSmile

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
26.11.2009 22:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Rin Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 31

Bonney płakała... ciekawe czemu? Ale, nie no! Lu-chan na przeciwko trzech admirałów i to całkiem sam? Odbiło mu bardziej niż zwykle, ale WB i jego załoga chyba mu pomogą... . Heh, czyli jest tak samo nierozważny jak Ace... przypuszczam, że nawet bardziej. Ciekawe co planuje WhiteBeard... ja chcę już następny chapter TT_TT.
26.11.2009 23:10
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*

BlackKuma napisał(a):Jakim sposobem??
Ano takim, że każdy kapitan mówił: "zbieramy się". To gdzie niby mają iść? Moim zdaniem tylko do Marineford. Pewnie Rayleigh zrobi im jakiś super statek. :mrgreen:

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
26.11.2009 23:13
Ace Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 35

romario7 napisał(a):No chyba, że Białobrody ma jakieś poważne plany względem niego skoro kazał mu tam zostać.

Raczej chodzi o to że jeśli Oars się ruszy to Marines będą mogli do końca zamknąć tą ścianę a wtedy było by po ptakach bo jak widzieliśmy nawet Białobrody nie był nic wstanie temu zrobić. Przynajmniej tak mi się wydaje;P Co do Supernovas to myślę że oni raczej myślą o dalszej podróży do Nowego Świata, bo z jakiej racji mieli by pomagać Luffy'emu, albo Białobrodemu? Ciężko mi w to uwierzyć, ale też nie mogę powiedzieć że nie było by fajnie jak by im jednak pomogli;d

[Obrazek: nakama.png]
26.11.2009 23:19
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*

romario7 napisał(a):Pewnie Rayleigh zrobi im jakiś super statek. :mrgreen:
Przecież staruszek SIlver tylko "pokrywa" statkiTongue Poza tym droga z Archipelagu do Marineford to ho ho ho...
Ace napisał(a):Co do Supernovas to myślę że oni raczej myślą o dalszej podróży do Nowego Świata
Też tak myślę, choć kto wie...;D

26.11.2009 23:44
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*

BlackKuma napisał(a):Przecież staruszek SIlver tylko "pokrywa" statkiTongue Poza tym droga z Archipelagu do Marineford to ho ho ho...
Mnie chodziło, że zrobi tą bańkę dla nich i będą mogli popłynąć pod wodą. :mrgreen: Tak tylko myślę, bo fajnie by było. Wszyscy naraz mieli by płynąć do NW? Jak dla mnie to bez sensu.

26.11.2009 23:53
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*

romario7 napisał(a):Wszyscy naraz mieli by płynąć do NW? Jak dla mnie to bez sensu.
Przecież nie będą płynąć grupką, każdy inną trasę obierzeWink
romario7 napisał(a):BlackKuma napisał/a:
Przecież staruszek SIlver tylko "pokrywa" statkiTongue Poza tym droga z Archipelagu do Marineford to ho ho ho...

Mnie chodziło, że zrobi tą bańkę dla nich i będą mogli popłynąć pod wodą. :mrgreen:
Nie zmieni to zbyt wiele.

27.11.2009 00:51

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama