Aktualny czas: 28.03.2020, 13:26 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 566
Autor Wiadomość
Ace Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 35

No dokładnie;d Wszystko się okaże za tydzień może;d Kto z kim się zmierzy;d Nienawidzę czekać na chapter;d dobija mnie to;d Ale fajnie ze tak się sprawy mają;d będzie ciekawie;d

[Obrazek: nakama.png]
03.12.2009 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Poziom ostrzeżeń: 0%

Chapterek bardzo fajny. Najbardziej ciekawi mnie moc jaką posiada Sengoku i Garp (oni pewnie będą walczyć z Białym). Fajnie zapowiada się też walka Ao z Marco. Ciekawe jakie będą jeszcze pary? Może Kizaru z Jozu? Jak na razie nie widzę przeciwnika dla Akainu. No i ciekawe z kim będzie walczył Luffy, bo jest już tak cholernie wykończony że nie wiadomo co z nim będzie. No chyba że znajdzie jakąś lodówkę. :mrgreen: Bardzo zaskoczył mnie Crocodile. Z początku myślałem że to Luffy odpalił haki. :-P A tu taka miła niespodzianka. Ciekawe jak dalej wszystko się rozwinie, bo nie ukrywam że jest to dla mnie najlepsza saga.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
03.12.2009 22:53
PaSaT Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 368

Genialne. W końcu dowiem się tego, na co czekałem od samego początku One Piece - prawdziwej mocy Sengoku. To tyle, ale chapter zrywa z krzesła ;-)

A tam, gdzieś daleko, zostawiłem wspaniałego przyjaciela, którego na zawsze zapamiętam, ale już nigdy nie zobaczę...
Nightwish-Imaginaerum~!

[Obrazek: 375704Casshern_Sins1.jpg]
03.12.2009 23:06
Ace Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 35

romario7 napisał(a):Jak na razie nie widzę przeciwnika dla Akainu.

Co powiecie na Jimbei'a? Ze swoją kontrolą nad wodą ma jakąś szanse z Akainu, przynajmniej tak mi się wydaje;d Mnie najbardziej ciekawi moc Sengoku;d Ciekawe co on tam może skrywać;d

[Obrazek: nakama.png]
03.12.2009 23:17
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,101

PaSaT napisał(a):Genialne. W końcu dowiem się tego, na co czekałem od samego początku One Piece - prawdziwej mocy Sengoku.
Przecież na początku OP nie wiedzieliśmy nawet, że będzie istniało coś takiego jak MarynarkaXD
Ace napisał(a):romario7 napisał/a:
Jak na razie nie widzę przeciwnika dla Akainu.

Co powiecie na Jimbei'a? Ze swoją kontrolą nad wodą ma jakąś szanse z Akainu, przynajmniej tak mi się wydaje;d
Możliwe... choć on to dla każdego DF usera by się za przeciwnika nadawał.

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
03.12.2009 23:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509

BlackKuma napisał(a):
Ace napisał(a):romario7 napisał/a:
Jak na razie nie widzę przeciwnika dla Akainu.

Co powiecie na Jimbei'a? Ze swoją kontrolą nad wodą ma jakąś szanse z Akainu, przynajmniej tak mi się wydaje;d
Możliwe... choć on to dla każdego DF usera by się za przeciwnika nadawał.

z Ao raczej by się nie nadawał, szans by nie miał, po 1 karate (musi go dotykać), po 2 ataki wodą (którą tamten może zmienić w lód =D )

To obala to powiedzenie: choć on to dla każdego DF usera by się za przeciwnika nadawał
Ale poza nim to się zgadzam chyba, że będą też jeszcze jakieś inne moce dzięki którym ktoś mógłby się przed wodą uchronić.
04.12.2009 22:35
Bink Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 86

BlackKuma napisał(a):Do tego znowu widzimy moc Dona, jestem ogromnie ciekaw na czym polegaBig Grin
Po tym chapterze pogdybałbym coś na temat kontrolowania przez flaminga cieniutkich linek (takich w sam raz do robienia marionetek z ludzi, albo ucinania tymże głów Wink ).
Tatra napisał(a):Oda chciał po prostu wcisnąć Crocka do chaptera (co nie jest takie złe, lubię tą postać Big Grin).
Szczerze w to nie wierzę. Motyw z Oarsem też wydawał się wciśnięty na siłę i nie potrzebny, a okazało się że zarówno jego pojawienie się jak i "zgon" było kluczowe dla fabuły. Sądzę raczej że jest tak jak napisał BlackKuma i Croco ma jakieś swoje ukryte motywy. Oda nie robi nieprzemyślanych rzeczy.

Można zauważyć że z rozdziału na rozdział Białobrody coraz bardziej opada z sił. Zastanawiam się czy możemy oczekiwać (nareszcie!) jakiegoś spektakularnego zgonu z jego udziałem? Nie ukrywam że trochę jednak na to liczę.

Tak poza tym to ciekawe co stało się z Buggym? Po tym jak został zamrożony a następnie zbombardowany powinien być właśnie w drodze na dno i to w kawałkach. Ciekawe jak Oda usprawiedliwi jego niechybny powrót wśród żywych.

[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
05.12.2009 18:41
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,101

Bink napisał(a):Tak poza tym to ciekawe co stało się z Buggym? Po tym jak został zamrożony a następnie zbombardowany powinien być właśnie w drodze na dno i to w kawałkach. Ciekawe jak Oda usprawiedliwi jego niechybny powrót wśród żywych.
Mnie jakoś średnio to ciekawiXD Niech robi co chce...
Bink napisał(a):Można zauważyć że z rozdziału na rozdział Białobrody coraz bardziej opada z sił. Zastanawiam się czy możemy oczekiwać (nareszcie!) jakiegoś spektakularnego zgonu z jego udziałem? Nie ukrywam że trochę jednak na to liczę.
Fakt... ten ostatni zamach bisento wiele go kosztował. Mam nadzieję, że Białemu nic się nie stanie, że nie zginie i np. jedynie się w cień usunie i da młodemu pokoleniu podziałać, ale coś czuję, że będzie to spektakularna i smutna śmierćSad

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
05.12.2009 19:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Taboretto Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 814

Chapter świetny.Pełen akcji no ale tak jest od dłuższego czasu ;D Okładka colaholikami xD Komentarz Kizaru mnie rozwalił: wolny jesteś! xd Zaskoczył mnie ruch krokodyla.W końcu po której stronie on walczy? ;O Boa jak zwykle chce bronić swojego ukochanego ale Marco już przybywa w porę.Gdy wydawało się że Białobrody jest w sytuacji podbramkowej to nagle wynurza się drugi okręt! Oars dostał jeszcze mocniej.Chyba on już długo nie pociągnie ;p Sengoku postanowi wziąć się do roboty.Czekam na pokaz jego umiejętności :-D

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
05.12.2009 22:13

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama