Aktualny czas: 13.12.2017, 14:45 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 568
Autor Wiadomość
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,093
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 568
Cóż można powiedzieć o nowym chapku... cud, miód i orzeszkiBig Grin
Bardzo dobry. Sytuacja piratów nie wygląda za dobrze. Staruszek Białobrody ledwo zipie, Marco i Jose oberwali. Do tego Akainu pokazał wreszcie trochę więcej. Fajne te jego ataki.
Jestem ciekaw czy Biały to wytrzyma;(
No i zostało również wyjaśnione dlaczego Ace nienawidzi swojego ojca... współczuję mu.
na koniec za to odrodzenie Luffyego, mam nadzieję, ze coś zdziała tym razem i piraci jakieś wsparcie dostaną.

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
17.12.2009 19:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 529

No, coraz ciekawiej się robi :mrgreen: Paczka Białobrodego długo już chyba nie pociągnie. Sam Staruszek ledwo stoi na nogach (eh, ta starość), Marco i Jose również się nie popisali. Nie wiem czym zmartwychwstały Luffy w jakiś sposób im pomoże. Ostatnio nic nie zdziałał, więc co teraz może zrobić? Poza natchnieniem reszty do walki to chyba niewiele. Musiałby nauczyć się Haki w ciągu minuty, ale to chyba nie możliwe. Trochę rozśmieszyła mnie gadka Ivankova. W jaki sposób jego enzymy mogą zaszkodzić Słomianemu skoro jest on nieśmiertelny? Od pewnego czasu takie gadki typu "nie jedz tego, to może zwiększyć twoją siłę ale na 99,9% zginiesz!!" są żałosne. Na plus należy natomiast zaliczyć płaczącego Ace. Kolejna wzruszająca scena w OP. Oda umie budować nastrój :mrgreen:

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
17.12.2009 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
zig Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 80

Chapter powalił mnie na łopatki oO Niesamowity. Łał, może i nie było w nim dużo, ale po prostu miał to coś w sobie czego brakuję np. Bleachu, czy Naruto (:/).
Czy dobrze pamiętam... Czy teraz Luffiemu życie skróciło się o kolejne 10lat? Czy coś poplątałam?
Stawia na jedna kartę Słomiany. Uratowanie brata, albo śmierć.. ;3 Białobrody chyba już nie opuści wyspy, to będzie jego "nagrobek".
Kurczę, zastanawiam się, czy Garp przypadkiem nie przepuści Słomianego do brata. Przecież nie będzie walczył ze swoim wnukiem, nie?
Ogólnie mówiąc chapter był niesamowity i dostaje skrętu kiszek jak pomyślę, ze muszę czekać tydzień na następny :/
17.12.2009 21:25
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*

zig napisał(a):Ogólnie mówiąc chapter był niesamowity i dostaje skrętu kiszek jak pomyślę, ze muszę czekać tydzień na następny :/
Nie tydzień, a 2Sad Niestety następny chapek dopiero za 2 tygodnie.
Tatra napisał(a):Trochę rozśmieszyła mnie gadka Ivankova. W jaki sposób jego enzymy mogą zaszkodzić Słomianemu skoro jest on nieśmiertelny? Od pewnego czasu takie gadki typu "nie jedz tego, to może zwiększyć twoją siłę ale na 99,9% zginiesz!!" są żałosne.
Zawsze tak jest. Poza tym chyba skutek tych enzymów to skracanie życia...

17.12.2009 21:34
gandi Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 1

BlackKuma napisał(a):
Tatra napisał(a):Trochę rozśmieszyła mnie gadka Ivankova. W jaki sposób jego enzymy mogą zaszkodzić Słomianemu skoro jest on nieśmiertelny? Od pewnego czasu takie gadki typu "nie jedz tego, to może zwiększyć twoją siłę ale na 99,9% zginiesz!!" są żałosne.

Ogólnie to ma nadawać "dramatyzm" głównej postaci, wątpię, że Oda nam kiedykolwiek uśmierci głównego bohatera, nawet na samym końcu mangi Smile.
17.12.2009 21:50
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*

BlackKuma napisał(a):Poza tym chyba skutek tych enzymów to skracanie życia...

Też tak myślę, ale z wypowiedzi Ivankova zrozumiałem, że kolejna dawka enzymów to za dużo jak na wyczerpane ciało Luffiego i może tego nie wytrzymać.

17.12.2009 21:54
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*

gandi napisał(a):BlackKuma napisał/a:

Tatra napisał/a:
Trochę rozśmieszyła mnie gadka Ivankova. W jaki sposób jego enzymy mogą zaszkodzić Słomianemu skoro jest on nieśmiertelny? Od pewnego czasu takie gadki typu "nie jedz tego, to może zwiększyć twoją siłę ale na 99,9% zginiesz!!" są żałosne.

Ogólnie to ma nadawać "dramatyzm" głównej postaci, wątpię, że Oda nam kiedykolwiek uśmierci głównego bohatera, nawet na samym końcu mangi Smile.
Nie musisz mi tak oczywistych rzeczy tłumaczyćTongue
Poza tym nie mówiłem, że luffy zginie... po prostu jego życie uległo skróceniu.
Tatra napisał(a):BlackKuma napisał/a:
Poza tym chyba skutek tych enzymów to skracanie życia...

Też tak myślę, ale z wypowiedzi Ivankova zrozumiałem, że kolejna dawka enzymów to za dużo jak na wyczerpane ciało Luffiego i może tego nie wytrzymać.
Wszyscy z rodu Monkey są twardzi. Luffy teżXD

17.12.2009 22:57
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Mnie jakoś ten chapter specjalnie nie porwał. Znowu było o wszystkim i o niczym. Biały dostaje łomot, Jose i Marco też się nie popisują. Kolejne gadanie Luffego jak to chce uratować Ace - tylko że chyba sam nie widzi że jest do kitu. Te feromony postawiły go tylko na nogi, ale co mu to da? Nagle użyje haki?
Piraci dostają na razie łomot i jestem ciekaw jak to się skończy. Coraz bardziej myślę że ktoś jeszcze przybędzie wesprzeć Białego - może Supernovas? Mogłoby się w końcu zacząć coś konkretnego dziać. Takie fajne pary walczących się utworzyły, a Oda z tego nie korzysta (tylko jakaś stronka, czasami pół). Już Ace zaczyna mnie drażnić - ile można płakać nad swoim losem, gdy wszyscy narażają życie dla niego?
No i powraca Buggy. Minkę miał groźną, ale jestem ciekaw co teraz pokaże. Mógłby w końcu zacząć walczyć na serio i pokazać że ma jaja.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
18.12.2009 15:32
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*

romario7 napisał(a):Mnie jakoś ten chapter specjalnie nie porwał.
Porwać nie porwał, ale miał fajne smaczki;D
romario7 napisał(a):Kolejne gadanie Luffego jak to chce uratować Ace - tylko że chyba sam nie widzi że jest do kitu.
W końcu to idiota.
romario7 napisał(a):Te feromony postawiły go tylko na nogi, ale co mu to da? Nagle użyje haki?
Może użyje haki jeden raz tak nieświadomie jak na Amazon Lily i tyle. Innej opcji nie widzę.
romario7 napisał(a):Piraci dostają na razie łomot i jestem ciekaw jak to się skończy. Coraz bardziej myślę że ktoś jeszcze przybędzie wesprzeć Białego - może Supernovas?
Też tak myślę. Bez wsparcia piraci długo nie pociągną. jednak moim zdaniem nie będą to SupernovaWink dlaczego? Przecież kilka chapków temu było pokazane jak to sobie seans z wojny oglądali na Shabaody, a wiadomo jak daleko od kwatery się znajduje.
romario7 napisał(a):No i powraca Buggy. Minkę miał groźną, ale jestem ciekaw co teraz pokaże. Mógłby w końcu zacząć walczyć na serio i pokazać że ma jaja.
Nie liczył bym na to.

18.12.2009 16:53
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*

romario7 napisał(a):Już Ace zaczyna mnie drażnić - ile można płakać nad swoim losem

Ace nie rozczulał się nad sobą, po prostu płakał ze szczęścia, że ma tak wiernych przyjaciół. Trudno powstrzymać takie łzy ;P

romario7 napisał(a):No i powraca Buggy. Minkę miał groźną, ale jestem ciekaw co teraz pokaże. Mógłby w końcu zacząć walczyć na serio i pokazać że ma jaja.

Na to samo liczę Big Grin Do boju Buggy-sama!

18.12.2009 17:13

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama