Aktualny czas: 20.11.2017, 13:54 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 569
Autor Wiadomość
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,089
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 569
Chapterek bardzo mi podobał. Dużo dramatyzmu w nim jest. Pada Marco, Jozu(mam nadzieję, że nie będzie bez rękiTongue) i Białobrody też ledwo zipie.
Sytuację ratuje Luffy. W sumie to była jedyna opcja jaka mi przychodzi do głowy. Jednak moim zdaniem za wcześnie jeszcze na stwierdzenie:"Luffy uratuje wszystko i wszystkich". Na razie jedyne co zrobił Gumiak to opóźnił egzekucję i zszokował wszystkich swoim królewskim haki.
Oda nie należy do przewidywalnych ludzi, wierzę, że czymś nam dosoli. Poza tym to shounen, pewne rzeczy zawsze będą do przewidzeniaSmile

Teraz martwię się tym, ze grozi nam 3-tygodniowy postSad Jednak mam nadzieję, że się tak nie stanie.

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
26.12.2009 01:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Matwam Niedostępny
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 60

A ja się zawiodłem na piratach Białobrodego, myślałem że Marco czy Jozu są w stanie podjąć równą walkę z admirałami, ale chyba się przeliczyłem. Nawet sam Białobrody nie potrafił sobie poradzić z Aokji czy Akainu .
Wynika z tego że piraci porwali się z motyką na słońce :>, bo tak naprawdę bez pomocy więźniów z Impel Down nie mieliby żadnych szans w starciu z marynarka. Nawet bez udziału najsilniejszych czyli Sengoku i Garpa marynarka z łatwością daje sobie rade. Białowąs który tak ładnie twierdzi że kocha wszystkie swoje dzieci, chce je wszystkie poświęcić żeby uratować Ace ? No chyba, że jako najsilniejszy człowiek myślał że sam pokona wszystkich :>, ale póki co to go dziurawią jak sito Tongue .

Jedyny pozytyw to to haki w wykonaniu Luffiego, mina Sengoku mówi wszystko :-P .
26.12.2009 14:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*

Cytat:A ja się zawiodłem na piratach Białobrodego, myślałem że Marco czy Jozu są w stanie podjąć równą walkę z admirałami, ale chyba się przeliczyłem.
Byli rozproszeni. Martwili się zarówno o staruszka jak i o Acea.
Matwam napisał(a):Nawet sam Białobrody nie potrafił sobie poradzić z Aokji czy Akainu .
Był ranny i to poważnie. Do tego nie jest już młodzieniaszkiem.
Matwam napisał(a):bo tak naprawdę bez pomocy więźniów z Impel Down nie mieliby żadnych szans w starciu z marynarka.
A co niby oni zrobili??
Matwam napisał(a):Białowąs który tak ładnie twierdzi że kocha wszystkie swoje dzieci, chce je wszystkie poświęcić żeby uratować Ace ?
Jakbyś nie wiedział to ci wszyscy piraci z własnej woli przybyli ratować Acea.
Matwam napisał(a):No chyba, że jako najsilniejszy człowiek myślał że sam pokona wszystkich :>
Nie jest taki głupi. Poza tym nie należy do tych aroganckich typków.

26.12.2009 17:23
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 277

BlackKuma napisał(a):Nie jest taki głupi. Poza tym nie należy do tych aroganckich typków.
Dokładnie i to zaskoczył takiego taktyka jak admirała floty. Arogancja wynika jeśli nie miał by szacunku do admirałów marynarki, jednak Białobrody dobrze wi, że w pojedynke mógłby jedynie sam tam bąka puścić i to chyba nawet bez haki.

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
26.12.2009 17:29
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*

Piraci Białobrodego poszliby na całość, gdyby Białobrody nie był ranny i Ace byłby bezpiecznySmile Jak się o kogoś martwo to siłą rzeczy nie można się w pełni skoncentrować na danym celu.
januarus19 napisał(a):zaskoczył takiego taktyka jak admirała floty
Ten numer z ukrytym statkiem to było mistrzostwo. Sengoku się tego nie spodziewałBig Grin

26.12.2009 17:34
Matwam Niedostępny
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 60

BlackKuma napisał(a):Byli rozproszeni. Martwili się zarówno o staruszka jak i o Acea.
Ale to ich chyba nie tłumaczy ? Powinni wiedzieć jak ważną role będą pełnić w walce.
BlackKuma napisał(a):Był ranny i to poważnie. Do tego nie jest już młodzieniaszkiem.
Ranny na poważnie to on został dopiero po tym chapterze ;P poprzednio został jedynie draśnięty ^^ w końcu to Białobrody.
BlackKuma napisał(a):A co niby oni zrobili??

Gdyby nie pomoc z Impel Down to Ace już by dwa razy życie stracił Tongue.
BlackKuma napisał(a):Jakbyś nie wiedział to ci wszyscy piraci z własnej woli przybyli ratować Acea.
BlackKuma napisał(a):Nie jest taki głupi. Poza tym nie należy do tych aroganckich typków.
To tak ironia była Tongue . Też bym chciał żeby wszystko dobrze się skończyło (i pewnie tak będzie), ale obiektywnie patrząc marynarka ma na tę chwilę zdecydowaną przewagę i myślałem jedynie że skoro Białobrody chce odbić Ace to jednak dysponują trochę większą siłą rażenia.

edit:

Hisoka po tym czego doświadczali Słomiani z Luffim i Zoro na czele to dla mnie to tylko małe draśnięcie, które nie przeszkadza w walce, zresztą to przecież One piece a tu większość ludzi do normalnych nie należy Tongue
26.12.2009 20:16
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

Jak przebicie na wylot mieczem może być draśnięciem? Białobrody to normalny człowiek jak inny i zastanawiam się jak nie padł od razu tylko tyle wytrzymał a teraz go dobili a nie drasnęli. Zastanów się co piszesz, gdyby nie Squad walka prawdopodobnie potoczyła by się całkiem inaczej i lepiej dla piratów. Marco został zaatakowany z zaskoczenia co do Jozu trochę się mogę zgodzić dostał łomot od Aokijiego widocznie nie jest na takim poziomie co admirał. Fakt jest faktem Garp i Sengoku jeszcze do walki nie wkroczyli a już piraci padają i jak tak dalej pójdzie to nie będą musieli wkraczać. A co miałem powiedzieć normalnie mi się dzisiaj Dragon śnił jak wpadł tam hahhah nie wiem skąd ni z gruchy ni z pietruchy może to się sprawdzi.

[Obrazek: COS-6508.jpg]
26.12.2009 20:48
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 529

Ależ dramatyczny chapter ^^ Nie spodziewałem się, że piraci Białobrodego tak szybko padną, zwłaszcza ci, po których najwięcej oczekiwano: Marco i Jozu. Gdyby w OP wszyscy nie byliby nieśmiertelni, to bym się martwił (choć wydaje mi się, że WB będzie pierwszym który zginie, ale na to jestem przygotowany już od kilku tygodni). Sam wielki staruszek nieźle oberwał, choć długo nie pozostał dłużny. Zmiótł stado marines (wice-admirałowie?) jakby byli szmacianym laleczkami. Jednak więcej już chyba z jego strony nie zobaczymy. Jeśli dream team Białobrodego szybko nie dostanie wsparcia, to będzie niewesoło. Już w tym chapterze Ace by zginął, gdyby nie królewskie Haki Słomianego, to był jednak jednorazowy strzał i trzeba będzie bardziej się wysilić, by uratować Ognistą Pięść.

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
26.12.2009 21:14
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*

Tatra napisał(a):Już w tym chapterze Ace by zginął, gdyby nie królewskie Haki Słomianego, to był jednak jednorazowy strzał i trzeba będzie bardziej się wysilić, by uratować Ognistą Pięść.
No właśnie. Jestem ciekaw w jaki sposób Oda rozwiąże sprawę. Nie wierzę w to ,że Slomiany nagle by teraz dostał nie wiadomo jakiego powera i zgniótł wszystkich Marines. Może wreszcie Garp się przełamie?
Matwam napisał(a):BlackKuma napisał/a:
Był ranny i to poważnie. Do tego nie jest już młodzieniaszkiem.

Ranny na poważnie to on został dopiero po tym chapterze ;P poprzednio został jedynie draśnięty ^^ w końcu to Białobrody.
Hisoka napisał(a):Jak przebicie na wylot mieczem może być draśnięciem? Białobrody to normalny człowiek jak inny i zastanawiam się jak nie padł od razu tylko tyle wytrzymał a teraz go dobili a nie drasnęli. Zastanów się co piszesz, gdyby nie Squad walka prawdopodobnie potoczyła by się całkiem inaczej i lepiej dla piratów.
Hisoka napisał dokładnie to co ja chciałemSmile
Nawet w świecie OP przebicie mieczem i w w takim miejscu jest poważne. Czy przypadkiem kręgosłupa nie uszkodziło?
Hisoka napisał(a):Marco został zaatakowany z zaskoczenia co do Jozu trochę się mogę zgodzić dostał łomot od Aokijiego widocznie nie jest na takim poziomie co admirał.
Co do Marco to się zgadzam, ale nie wiadomo jak potoczyła się walka Jozu i Ao. Poza tym trudno obronić się przed zamrożeniem... tym bardziej, ze diamentowy specjalizuje się w walce wręcz.
Byli rozproszeni. Martwili się zarówno o staruszka jak i o Acea.

Ale to ich chyba nie tłumaczy ? Powinni wiedzieć jak ważną role będą pełnić w walce.

Częściowo ich tłumaczy. Tłumaczy przede wszystkim to, ze dawali sie zaskoczyć. Gdy jest się rozproszonym to ostrość zmysłów maleje.
A co niby oni zrobili??

Gdyby nie pomoc z Impel Down to Ace już by dwa razy życie stracił Tongue.
Jak na razie to tylko Croco uratował raz Acea.
Jakbyś nie wiedział to ci wszyscy piraci z własnej woli przybyli ratować Acea.
BlackKuma napisał/a:
Nie jest taki głupi. Poza tym nie należy do tych aroganckich typków.

To tak ironia była Tongue . Też bym chciał żeby wszystko dobrze się skończyło (i pewnie tak będzie), ale obiektywnie patrząc marynarka ma na tę chwilę zdecydowaną przewagę i myślałem jedynie że skoro Białobrody chce odbić Ace to jednak dysponują trochę większą siłą rażenia.
Zgadzam się, że piraci są na straconej pozycji, ale moje odpowiedzi dotyczyły czego innego.

26.12.2009 22:58
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,095

BlackKuma napisał(a):No właśnie. Jestem ciekaw w jaki sposób Oda rozwiąże sprawę. Nie wierzę w to ,że Slomiany nagle by teraz dostał nie wiadomo jakiego powera i zgniótł wszystkich Marines. Może wreszcie Garp się przełamie?

Nie.
Pojawi się Czarnobrody. I wtedy Piraci i Marynarka na chwilę zapomną o tym, że walczą ze sobą, bo będą musieli sobie poradzić z nim. W tym zamieszaniu ktoś uwolni Asa.
Taka jest moja teoria. (:

[Obrazek: h3sygn.png]
26.12.2009 23:28

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama