Aktualny czas: 13.12.2017, 14:50 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 570
Autor Wiadomość
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,093
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 570
Rozdział bardzo krótki... coś ostatnimi czasy chapki OP robią się strasznie krótkie;(
Jednak dużo bardziej konkretny i emocjonujący niż poprzednieSmile
Słomiany wreszcie idzie konkretnie do przodu dzięki pomocy Białobrodego i reszty piratów, a nie jak do tąd na pałę i byle jakTongue
Ciekaw jestem co zrobi Garp...w końcu to rodzina. Będzie musiał wybrać w końcu po której jest stronie.

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
15.01.2010 02:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 912

Ale jak to wszystko zachrzania do przodu! W ogóle się nie można ogarnąć... Teraz tylko pytanie jak to się rozwinie... Jestem prawie pewien, że ostatnim pojedynkiem będzie walka z Sengoku, ale żeby do niej doszło trza przejść po Garpie wielkim jak stodoła... A może dziadek nie mogąc zniszczyć wnusia się do niego dołączy??? Ciekawe...

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
15.01.2010 05:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*

Najuch napisał(a):Ale jak to wszystko zachrzania do przodu! W ogóle się nie można ogarnąć...
To dobrze, bo ostatnio się ciągnęło wszystko niemiłosiernieXD Niby coś się działo, ale nic konkretnego...
Najuch napisał(a):Jestem prawie pewien, że ostatnim pojedynkiem będzie walka z Sengoku, ale żeby do niej doszło trza przejść po Garpie wielkim jak stodoła... A może dziadek nie mogąc zniszczyć wnusia się do niego dołączy??? Ciekawe...
Padłem od tego porównaniaBig Grin ale jest jak najbardziej prawdziwe. Ja mam szczerze mówiąc wrażenie, zen a walkę z Sengoku za wcześnie, a na pewno nie będzie z nim walczył Luffy.
Może jak Garp wreszcie wybierze stronę wnuków to on powstrzyma Sengoku.

15.01.2010 12:34
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

W końcu konkretny rozdział. Biały pomaga Luffiemu (widać że w końcu zaczął w niego wierzyć), powraca Inazuma (skąd Oda wziął pomysł że Iva ukryje go w swoich włosach?), dowiadujemy się że Luffy ma królewskie haki po Dragonie no i starcie z dziadkiem. Coś mi się wydaje, że ta walka będzie polegała na ciosach miłości. :-P Wątpię by Garp przeszedł na stronę synów jawnie. Prędzej uda że przegrał walkę, żeby Sengoku mu niczego nie zarzucił. Najbliższe chaptery powinny być kozackie.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
15.01.2010 14:41
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*

romario7 napisał(a):Coś mi się wydaje, że ta walka będzie polegała na ciosach miłości. :-P Wątpię by Garp przeszedł na stronę synów jawnie. Prędzej uda że przegrał walkę, żeby Sengoku mu niczego nie zarzucił. Najbliższe chaptery powinny być kozackie.
Też mi sie tak wydaje.

No i po tym chapterku wiemy jedno... Shanks i Białobrody posiadają Królewskie HakiSmile

15.01.2010 14:50
Krandar Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 178

Nie tylko oni ;-) Z tego wynika, że Ace również posiada królewskie haki. Coś dużo tych "królów" się ostatnio robi ;-)

[Obrazek: 30hm2pzpn_rpeerar.png]
Wtedy ja zostanę Hachibukai! - Luffy
15.01.2010 15:32
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*

Skąd wiecie, że Shanks, Biały i Ace mają królewskie haki? Ja tylko zrozumiałem, że Dragon ma.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
15.01.2010 16:08
Krandar Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 178

romario7 napisał(a):Skąd wiecie, że Shanks, Biały i Ace mają królewskie haki? Ja tylko zrozumiałem, że Dragon ma.

Wszystko jest na pierwszej stronie, chociaż Ace mógł mieć na myśli Białaska, a nie siebie, bo słowa "ty też" za wiele nie mówią ;-)

[Obrazek: 30hm2pzpn_rpeerar.png]
Wtedy ja zostanę Hachibukai! - Luffy
15.01.2010 16:55
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*

Ja myślę, że Ace miał na myśli Białobrodego. A skąd pomysł, że Shanks ma królewskie haki? (na podstawie wizyty na statku Białego?). Sądzę, że raczej ma zwykłe. Póki co to tylko domniemanie.

15.01.2010 17:21
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 529

Całkiem udany chapter. Co prawda początek polegał jedynie na podniecaniu się wszystkich nad zdolnościami Luffiego, myślę jednak że można to im wybaczyć, w końcu Luffy jest wypaśny. Szkoda, że era Białobrodego wyraźnie się kończy. Życzenie staruszka, żeby Luffy pokazał mu co czeka świat w przyszłości, oznacza według mnie, że WB nie ma już nadziei na przeżycie tej bitwy. Co do końcówki rozdziału, to jest to prawdziwy majstersztyk. Od jakiegoś czasu zdołałem zapomnieć, że Garp w ogóle bierze udział w walce, a tu bum! Ląduje przed Luffym i zamierza walczyć z wnukiem. Ciekawe co wygra: pięści miłości czy Gomu Gomu?

romario7 napisał(a):Ja myślę, że Ace miał na myśli Białobrodego. A skąd pomysł, że Shanks ma królewskie haki? (na podstawie wizyty na statku Białego?). Sądzę, że raczej ma zwykłe. Póki co to tylko domniemanie.
Na pierwszej stronie chaptera jakiś facet mówi, że Słomiany ma królewskie haki dokładnie tak samo jak Białobrody i Czerwonowłosy.

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
15.01.2010 17:49

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama