Aktualny czas: 13.12.2017, 15:02 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 571
Autor Wiadomość
Krandar Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 178
Rozdział 571
Łiii! Wreszcie zdarzyło się to, na co czekałem od ponad roku! Ace uratowany, ale nie do końca. W końcu musi jeszcze przeżyć tą walkę. Wielkie gratki dla mr. 3, bo bez niego by się nie udało! Ale ciekawi mnie, jaka jest moc Sengoku. Czyżby to było zwykłe powiększanie ciała, czy coś innego? W każdym razie rozdział, mimo iż krótki, jest niezwykle epicki i jest to jeden z najlepszych rozdziałów jakie pan Oda stworzył :->

[Obrazek: 30hm2pzpn_rpeerar.png]
Wtedy ja zostanę Hachibukai! - Luffy
20.01.2010 13:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
peh Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 1

Gdzie masz ten odcinek bo jak narazie wyszedł 570 :shock:
20.01.2010 15:39
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Poziom ostrzeżeń: 0%

Pfffhahahaha XD
Bieedny 3 XDDDD
Faktycznie go ochronił XD I bądź tu panem samego siebie jak Luffy jest w pobliżu XD

I powiem Wam tak - o rany, Ace na wolności o_o współczuję Marynarce, naprawdę im współczuję T^T Nie dali sobie rady z Luffy'm, a Ace zawsze był od niego silniejszy, do tego jest logią... ajajaj...
Chyba, że zajmie się nim Smoker, ale mam wrażenie, że Haki Luffy'ego da mu się we znaki, jak spróbuje...

A tak szczerze... żal mi Garpa... :<
Żyje, pewnie, że żyje, ale biedak... nie bardzo miał inne wyjście...

[Obrazek: 66HHUfX.png]
20.01.2010 18:25
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,281

Jak dla mnie to Garp specjalnie dał się uderzyć i udaje nieprzytomnego bo nie chce mieć problemów w Marynarce, ale sercem jest z Luffy'm i Ace'm.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
20.01.2010 18:28
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509

Hehe to akurat jest pewne Tongue człowiek walczący z Roggerem padłby na hita od Luffy'ego, prawda jest taka, że Grap byłby już dawno admirałem, ale wolał się zabawić i ruszać w akcje, dlatego nie przyjmował tytułu przynajmniej tyle wiadomo z chapka 0 Strong world, a nawet sam Sengoku mówił: Nawet ty Grap nadal pozostajesz ojcem(tylko why nie dziadkiem?).
20.01.2010 20:56
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721

Zauważ, że to nie Dragon wychowywał chłopców, tylko Garp i Dadan. Garp nawet wobec swojego wnuka ma raczej ojcowskie uczucia.

I zgadzam się z tym, że tylko tak leży XD To nie byle Blueno, żeby tak się dać powalić Luffy'emu XD Ale mówię - biedak się znalazł między własnymi uczuciami a lojalnością wobec Marynarki ^^' potrzask między młotem a kowadłem ^^'
Nie bardzo miał inne wyjście XD"

NIE! JA WIEM XD
ON ZASNĄŁ :mrgreen:

[Obrazek: 66HHUfX.png]
20.01.2010 21:22
PaSaT Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 368

W końcu... <oddech ulgi> Nareszcie... Ace uratowany :-D Piękny chapter, zaiste, dawno takiego nie było. Cud, miód i orzeszki. Już nie mogę się doczekać wersji PL. Ale naprawdę, warto było poznać One Piece dla tego chaptera.

A tam, gdzieś daleko, zostawiłem wspaniałego przyjaciela, którego na zawsze zapamiętam, ale już nigdy nie zobaczę...
Nightwish-Imaginaerum~!

[Obrazek: 375704Casshern_Sins1.jpg]
20.01.2010 21:45
Krandar Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 178

To, że Garp przegrał specjalnie jest raczej pewne, po pierwsze dlatego, że widząc zdeterminowanie Luffy'ego zamknął oczy podczas natarcia, po drugie słowa admirała floty też wyjaśniają co nieco (tu co do ojcowskich uczuć, bo Garp bardziej traktował go jak syna niż wnuka).

Co do przemiany Sengoku, to AFRO!!!
Czyżby odmłodniał? Miał takie przecież 20 lat temu! I tu leży potwierdzenie, że Afro ma siłę większą niż haki :mrgreen: (vel. Luffy na turnieju Foxy'ego i Brook)

[Obrazek: 30hm2pzpn_rpeerar.png]
Wtedy ja zostanę Hachibukai! - Luffy
20.01.2010 22:08
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,193

Nareszcie Ace jest wolny, teraz tylko modlić się, by ta farsa skończyła się jak najszybciej. Smile

20.01.2010 22:21
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509

Hehe mogą ciekawe walki dać, ale ja i tak nie mogę się doczekać nowej nagrody za głowę Luffy'ego, chce przynajmniej 500mln Smile i zobaczyć nowy świat
20.01.2010 22:32

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama