Aktualny czas: 21.09.2017, 01:47 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Rozdział 574
Autor Wiadomość
PaSaT Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 345
Rozdział 574
Hit. I tyle. Pierwszy taki chapter. Dotąd nigdy wcześniej nikt nie zginął. Masakrycznie smutny. Ale za to piękny. Może nie każdemu się podoba, ale Oda przeszedł tym razem samego siebie. Chapter przejdzie do epoki. Za tydzień... Nie, nie chcę myśleć, co będzie za tydzień, poczekam. A ten chapter... powinien stać się legendą wśród mang.

A tam, gdzieś daleko, zostawiłem wspaniałego przyjaciela, którego na zawsze zapamiętam, ale już nigdy nie zobaczę...
Nightwish-Imaginaerum~!

[Obrazek: 375704Casshern_Sins1.jpg]
10.02.2010 23:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,583
Poziom ostrzeżeń: 0%

Nie nie nie, bez przesady.
NASTĘPNY taki będzie XD
Ten to... preludium o_o

[Obrazek: 66HHUfX.png]
10.02.2010 23:23
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 617

Wiecie co mnie cieszy chyba najbardziej? Że w jednym z wywiadów Oda zapytany, czemu nie zabija postaci poiedział mniej więcej tak:

"W OP postacie potrafią wejść a skraj wyczerpania i być już umierające, ale wychodzę z założenia, że trzeba dawać im szansę. Jeśli w którym momencie postać zginie tak aprawdę, to nie będzie jakiegoś wskrzeszenia. Śmierć to śmierć."

Ace nie wróci, to pewne. Ale na pewno to mocny początek nowej ery piratów.

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
11.02.2010 10:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
zig Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 76

Kiedy przeczytałam pierwszą stronę już wiedziałam, że Ace zginie. Czytałam z łzami w oczach i z niedowierzaniem. Nie sądziłam, że może coś takiego się stać, no może na początku ID byłam przekonana, że zginie, ale zawsze był promyczek nadziei. Najbardziej mi szkoda Luffy'ego. Mam nadzieje, że to nie wpłynie negatywnie na jego ja.
Jeszcze nigdy ( nie przypominam sobie przynajmniej), aby jakaś manga aż tak mnie zasmuciła i zaskoczyła.
Cieszyłabym się gdyby Ace został uratowany, ale to co zrobił Oda było zupełnie... wyszedł poza granice oczekiwań.
Oklaski dla tego pana! Kurcze! Uwielbiałam Ace, cieszę się, że autor coś takiego zrobił.
11.02.2010 12:42
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,583

Cytat:"W OP postacie potrafią wejść a skraj wyczerpania i być już umierające, ale wychodzę z założenia, że trzeba dawać im szansę. Jeśli w którym momencie postać zginie tak aprawdę, to nie będzie jakiegoś wskrzeszenia. Śmierć to śmierć."
Niby tak, ale z Pellem nie miał problemu >.> Albo z Zoro, który przeżył mając w organizmie mniej niż litr krwi.
Postacie z OP przeżywały nawet w najbardziej absurdalnych sytuacjach, z początku to irytowało, ale z czasem człowiek się przyzwyczajał i to wręcz bawiło...
Mam jednak nadzieję, że z Ace'm tak nie będzie. Nie ma już swojego tatuażu a jego kapitan zaraz zginie. A Luffy'ego trafi szlag i rozwali wyspę.
Chyba lepiej, żeby Ace tego nie widział >.>"

[Obrazek: 66HHUfX.png]
11.02.2010 12:48
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,052

O_O

A jednak Oda-sensei to zrobił! Przełamał wieczna passę braku śmierci ważnych postaci w teraźniejszych wydarzeniach w OP!
Mało tego! Zrobił to w kosmicznym stylu! Jeden z najlepszych chapków OP, a poziom jego "epickości" przekracza graniceSmile
Lubiłem Acea, ale Oda dał mu piękną śmierć. Tyle mogę powiedzieć.
Mój apetyt na następny chapterek zaostrzył się niebywaleSmile

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
12.02.2010 00:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Morita Offline
Majtek
Wanted Team

*
Liczba postów: 44

Mój Boże. Popłakałam się widząc jak Ace umiera. Dwa razy przeczytałam ten rozdział, myśląc, że jest jakiś haczyk, ale nie. O.o

BlackKuma napisał(a):Mój apetyt na następny chapterek zaostrzył się niebywaleSmile

J.w.

Jackie D. Flint napisał(a):A Luffy'ego trafi szlag i rozwali wyspę.

Mam taką ogromną nadzieję ;]
12.02.2010 00:59
Krandar Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 168

Trzeba jednak przyznać, że Oda wiecznie zaskakuje. Jeszcze 2 rozdziały temu wszyscy przygotowywali się na epic death Białowąsa i prawie wszyscy liczyli na happy end. Aż tu nagle zwrot akcji o 180 stopni. I o to chodzi ;-)

[Obrazek: 30hm2pzpn_rpeerar.png]
Wtedy ja zostanę Hachibukai! - Luffy
12.02.2010 01:01
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

Chapter świetny, oklaski dla Ace się należą, ale ginąc był uśmiechnięty i wiedział, że miał przyjaciół i nie wszyscy uważali go za śmiecia, który niepotrzebnie się urodził. Zastanawiam się teraz co będzie z Akainu nie wróżę mu dobrze, chłopcze czas na śmierć Big Grin

[Obrazek: COS-6508.jpg]
12.02.2010 10:49
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 617

Jeśli Akainu w żaden sposób nie odpowie za swoją zbrodnię, to będzie największa masakra na świecie. Nie chcę, żeby Luffy stał się drugim Saskłaczem, który chce zemsty i zemsty i tylko o tym gada....

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
12.02.2010 10:54
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama