Aktualny czas: 28.07.2017, 14:48 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Rozdział 576
Autor Wiadomość
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,583
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 576
No i wyszedł, jak zwykle pierwsi:
http://mangastream.com/read/one_piece/576-65/1

Podoba mi się bardziej niż spoiler. Rozmowa Rogera z Edwardem była przyjemnie zaskakująca :]
No i mamy drugiego trupa w serii. Oda się... khym, rozpędza >.>'

Połowa LJ płacze, druga połowa wyje o pomstę do nieba i pragnie, żeby ktoś wreszcie wrzucił do wody Teacha, Akainu i Kizaru.
Teżmamnatonadzieję, I mean c'mooon! ><# Zaczynają się śmierci w serii i na początek giną ci fajni? Luffy nawet jeszcze nikogo nie zabił (mam nadzieję, że to nie będzie oznaczało, że teraz zacznie >.>")! Może czas na trochę tych "krzywych" postaci, co? Undecided

Ale Luffy musi zrobić tam coś epickiego. Na pewno zrobi, nie ma siły, żeby nie.
I to nie moja zwykła nadzieja.

WB miał pod swoją opieką wiele wysp, właściwie chronił cały Nowy Świat. Myślę, że nie mylę się zbytnio, mając wizję Luffy'ego, który staje na wyspie syren i robi to, co WB przed laty - bierze ją pod opiekę samym swoim nazwiskiem.
To bardzo onepiece'owe zagranie.
Ale żeby móc to zrobić, musi zrobić coś wcześniej, sama sława pogromcy Enies Lobby mu nie wystarczy, żeby wzbudzić respekt na Nowym Świecie...

[Obrazek: 66HHUfX.png]
04.03.2010 05:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 275

To co wydarzyło się w one piece totalnie mnie zszokowało. Po śmierci tak wielkiego człowieka nastąpi w nowym świecie wojna o wpływy. Co zrobią pozostali Yonko, gdy dowiedzą się o śmierci Białobrodego? Bo jakoś nie wierzę, że pozostała dwójka jest tak dobrotliwa jak Shanks. Czy piraci wpływający do nowego świata będą chciali zapełnić pustkę po chronionych wyspał wielkiego imperatora?
Jackie D. Flint napisał(a):WB miał pod swoją opieką wiele wysp, właściwie chronił cały Nowy Świat
Co zrobi teraz rząd? Czy faktycznie zrobi z tymi wyspami porządek?
Tak wiele pytań się znów narobiło. ojojoj.Smile

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
04.03.2010 08:57
Yokisan Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 99
Re: Rozdział 576
Jackie D. Flint napisał(a):Ale żeby móc to zrobić, musi zrobić coś wcześniej, sama sława pogromcy Enies Lobby mu nie wystarczy, żeby wzbudzić respekt na Nowym Świecie...

To co na Enies Lobby może nie, ale uczestnictwo we WB wojnie oraz cały świat poznał prawdę kto jest ojcem Luffy'ego.

wg. mnie

Scenariusze:
1. Luffy leczy się i płynie w stronę Archipelagu ucząc się wykorzystywać Haki ...
2. Płyną na jakąś wyspę w celu odpoczynku ...
3. Pokażą co robiła załoga Słomianego Kapelusza

Pewnie w między czasie zostanie opublikowany nowy List Gończy Słomianego:]

Najbardziej mnie zainteresowało ... ONE PIECE, it exists! To mnie zdziwiło ... W końcu Luffy mówił, że jeśli dowie się iż One Piece istnieje to przestaje być piratem ... Chociaż Luffy był "nieprzytomny", więc mógł tego nie usłyszeć ...

[Obrazek: 6996538.png][Obrazek: 6996553.png]

Radzę klikać, albo ... CHIDORI! :P
04.03.2010 16:26
Myder Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 50
adam1581 napisał(a):Najbardziej mnie zainteresowało ... ONE PIECE, it exists! To mnie zdziwiło ... W końcu Luffy mówił, że jeśli dowie się iż One Piece istnieje to przestaje być piratem ... Chociaż Luffy był "nieprzytomny", więc mógł tego nie usłyszeć ...

Przecież to samo powiedział Roger podczas swojej egzekucji i myślę, że takie samo znaczenie dla niego mają słowa Białochlebego. Kiedy rozmawiał z Rayleigh'em nie chciał tego usłyszeć z ust kogoś zaufanego, kogoś kto sam ten skarb ukrywał, kogoś kto mógłby mu zdradzić drogę do tego skarbu. Między słowami Białochlebego i Rayleigh'a jest pewna subtelna różnica, którą łatwo dostrzec, a trudno opisać ;P

Krótko mówiąc, nie wierzę, żeby po tym, Luffy miał zaniechać podróżowania, jest to całkowicie niemożliwe i byłoby to kompletnie bezsensownym zagraniem ze strony Ody.

[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
04.03.2010 16:42
Yokisan Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 99
Myder napisał(a):Krótko mówiąc, nie wierzę, żeby po tym, Luffy miał zaniechać podróżowania, jest to całkowicie niemożliwe i byłoby to kompletnie bezsensownym zagraniem ze strony Ody.

To Białobrody, a nie białochlebyTongue. Znał Roger'a, więc pewnie Roger to i owo mu powiedział ... A Oda mógł pewnie napisać, że One Piece istnieje ... Ale tak jak pisałem ... Luffy był w stanie szoku, więc takowe słowa pewnie do niego nie doszły.

Edit: Możliwe, że WB powiedział to ...chciał aby jeszcze więcej ludzi wypłynęło na morze czy coś ...powtórzyć słowa wielkiego Gold D. Roger'a.

[Obrazek: 6996538.png][Obrazek: 6996553.png]

Radzę klikać, albo ... CHIDORI! :P
04.03.2010 18:45
Sharon Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 9

Mam nadzieję że Oda nie ma zamiaru masowo uśmiercać postaci.

Chociaż naprawdę zaczyna się robić coraz ciekawiej. Zastanawia mnie co teraz zrobi Luffy. Nie wierzę w to że zaprzestanie być piratem. Przecież ma obietnicę do wypełnienia. Po tylu ważnych przygodach i walkach miałby od tak przestać być piratem ? Według mnie Oda nie zrobi czegoś takiego.

[Obrazek: 2424213.png] [Obrazek: 2493816.png]
04.03.2010 19:23
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*

Ojjj, Luffy sam cały czas powtarza, że OP istnieje, spokojnie.
Raczej - gdyby ktoś mu powiedział, gdzie leży Raftel i jak znaleźć ukrytego tam OP to myślę, że by go zdemotywowało XD"

04.03.2010 19:48
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,715
adam1581 napisał(a):W końcu Luffy mówił, że jeśli dowie się iż One Piece istnieje to przestaje być piratem ...
Chodziło, o to że nie chce wiedzieć czym jest One Piece, a nie czy istnieje. Gdyby nie wierzył w istnienie to nie zostawałby piratem.

Sam chapter tylko w jednym momencie mnie zaskoczył. To że Whitebeard miał zginąć to było wiadome. W końcu nastąpił upadek ery. Zdziwiło mnie tylko to, kto go zabił. Myślałem że Czarnobrody zrobi to własnoręcznie, a okazał się cieniasem. Po tym wydarzeniu, jego ekipa stanie się sławna i będą się jej wszyscy bać. Czarnobrody zrobił coś czego nie mogła Marynarka.
To czym jest ta wola D. trochę mnie rozczarowało. Myślałem że Oda wymyśli coś bardziej subtelnego i spektakularnego.
Teraz mój scenariusz: piraci wraz z Luffym uciekają, Czarnobrody wraz z ekipą pokonuje Sengoku i odpływa spokojnie w poszukiwaniu Raftel, Luffy pogrąża się w rozpaczy i długo go nie zobaczymy, obejrzymy przygody pozostałych słomianych i to jak spotykają się na Shabondy Park, a najpotężniejszym Yonkou zostaje Shanks który pokonuje Kaidou, następnie Czarnobrody zabija Shanksa, a Luffy spotyka swojego ojca i cdn. :mrgreen:

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
04.03.2010 20:39
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*

Moment - naprawdę zostało wyjaśnione, czym jest Wola D.? Czy może tylko to, że BB nie jej nie niesie i człowiek, na którego Roger tyle czekał to właśnie Luffy?

04.03.2010 20:51
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,715

Chyba masz rację. Ja trochę inaczej to zrozumiałem.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
04.03.2010 21:02
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama