Aktualny czas: 20.11.2017, 13:58 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 577
Autor Wiadomość
Alvaro Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 6
Rozdział 577
Bierzcie i czytajcie z tego wszyscy ;]

http://mangastream.com/read/one_piece/577-69/1

A wiec, tajemnica posiadania dwoch mocy devil-fruita lezy w tej czarnej pelerynie domniewam i w tym ze Teach nie jest normalnym ludziem. Chapter pokazuje nam jak silny stał sie BB, to ze Akainu nie popusci tak łatwo i to ze Nowa Era bedzie erą Black Beard-a... ehehe Big Grin co do ostatniego to chyba wszyscy wiemy, ze chyba da sie z tym cos jeszcze wykrecic Tongue
A wiec Czekamy do nastepnego Tygodnia, na kolejną porcje OP.
Niech Moc bedzie z wami Smile) Ciao Bajo.

Von Alva
10.03.2010 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 277
Poziom ostrzeżeń: 0%

Przekozacki ten motyw w drugą mocą BB. To jest jego era nie ma co do tego wątpliwości. Widać, że planował to od samego początku, dlatego był taki pewny swojej mocy. Ma teraz dwa potężne owoce, jak i niesamowitą załogę. Jeśli nauczyłby się posługiwać haki nawet w minimalnym stopniu, będzie nie do pokonania.
Dodam jeszcze, że jak BB stoi mają w jednej ręce moc a w drugiej moc owocu Białego to dosłownie czuć tą jego radość i pewność siebie. Ciekawe jaki teraz ruch wykona...

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
10.03.2010 20:36
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,192

Jestem na maxa wkurwi***. Nie mogę normalnie patrzeć już na to co Oda wyprawia. Jak on mógł z największej piz** w serii uczynić wroga numer jeden, mało tego jak on mógł złamać koncepcję 1 osoba, 1 owoc... Tragedia po prostu. Czuję się niesamowicie zniesmaczony, oszukany i zastanawiam się nad porzuceniem tego tytułu.
Fatalnie dołujący jest fakt, że już wiem, że zakończenie serii nie będzie zbyt porywające, skoro jego głównym bohaterem będzie ciotowaty Czarnobrody. Idę sobi3 melisy zaparzyć na uspokojenie, bo nie wyrobie za chwilę.

10.03.2010 21:33
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

RdR było już wcześniej mówione, że posiadł jeden z najpotężniejszych owoców tak ?? Pokazane było jak wykonuje kroki w swoim planie ja wiedziałem, że on stanie się teraz wrogiem świata nr 1. Co do drugiego owocu, który posiadł masz rację nie jest to zbyt dobry ruch wykonany przez Odę, ale ja będę nadal oglądał tą mangę i nie zrezygnuje z niej bo BB ma dwa owoce a wręcz będę ją oglądał z tym samym zapałem. Wszystko będzie ok jak Luffy dojdzie do siebie Big Grin

[Obrazek: COS-6508.jpg]
10.03.2010 22:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,192

Fakt było mówione, ale wciąż miałem nadzieję, że ta ciota zginie gdzieś po drodze...
Co do wchłonięcia owocu to jest to cholerna niekonsekwencja i naruszenie jednej z najważniejszych zasad rządzących całym uniwersum... Błąd nie do zaakceptowania...

10.03.2010 23:08
IppoAd Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 35

Ja już jakiś czas temu przeczuwałem że coś takiego może się stać ale myślałem że Luffy zje 2 owoc ;-) . A co do tego czy to będzie era BB to jeszcze jest za wcześnie 8-) . A czy BB jest wrogiem nr. 1 Światowego Rządu to też nie do końca tak, jest jeszcze Dragon. A jaka jest jego prawdziwa moc jeszcze nie wiemy, jest także Shanks który też się wydaje że odegra w tym anime jeszcze ogromną rolę. Także jak dla mnie sprawa jest jeszcze otwarta, i tak naprawdę seria ta się jeszcze rozkręca :mrgreen:
10.03.2010 23:11
Ace Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*

Co do tego 2 owocu zjedzonego przez BB to uważam tak jak jeden z użytkowników na com.pl że to dzięki mocy owocu jaki już posiadał jest wstanie zniwelować działanie tego drugiego owocu, i może 'aktywować' go kiedy chce. Albo po prostu to nie drugi owoc tylko wchłonął moc Białego i 'wypluwa' ją ;d dziwna teoria ale może okazać się ze prawdziwa ;p wszystko wyjdzie z czasem;d Jestem ciekaw jak Oda to dokładnie wytłumaczy, jeśli to zrobi;p

[Obrazek: nakama.png]
10.03.2010 23:16
IppoAd Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*

Jak tak o tym teraz wspomniałeś to coś mi się przypomniało BB podczas walki z Ace coś gadał właśnie o wchłanianiu mocy owocu swojego przeciwnika. Polecam wszystkim by odświeżyli sobie 325 odc :-P

Sprawdziłem ten 325odc i miałem rację to co zrobił BB jest tam wyjaśnione ( i według tego nie zjadł on 2 diabelskiego owocu, jest to po prostu moc jego owocu yami yami).Taki najważniejszy cytat to " Moc przyciągania daje mi możliwość wyssania umiejętności Diabelskiego owocu z innej osoby " i "Dodatkowa umiejętność którą posiadam to moc wchłaniania mocy innych Diabelskich owoców"
Sądzę więc że to powinno uciąć wszystkie spekulacje, a jeśli mi ktoś nie wierzy niech sam sprawdzi ;-)
10.03.2010 23:19
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509

Ja się nawet z tego cieszę. BB był już od dawna robiony na przeciwnika nr 1 Luffy'ego do ostatecznej walki. Przed wchłonięciem(jeszcze tego nie wiadomo do końca) mocy WB był "słaby", gdyby nie to, nie miałby szans z Luffy'm.

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
11.03.2010 07:11
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620
Poziom ostrzeżeń: 0%

Tzn wiecie, mnie chapter się podobał i nie podobał... Bo z jednej strony jest przekozacka akcja z PRZEJĘCIEM mocy WB przez BB. Nawet dziadek Ryeileigh się pojawił Big Grin Ale z drugiej strony wkur**** mnie na maksa to, że ciągnątę sagę i ciągną i ciągną.... Dobra, wszystkie fajne motywy już się stały, teraz chce końca sagi i powrotu załogi! Ale to pewnie potrwa jeszcze z 10 chapterów, bo AKiji zamroził morze, Akainu wstał, BB tak szybko sobie nie pójdzie... A Luffy tylko leży. Ehh, przesadzona się robi ta saga i tyle.

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
11.03.2010 10:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama