Aktualny czas: 22.01.2020, 10:10 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 577
Autor Wiadomość
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,141
Poziom ostrzeżeń: 0%

No i kolejny raz okazuje się, że czytając OP trzeba zwracać uwagę na KAŻDE słowo, tym bardziej im mniej dana wypowiedź ma sensu(;

Jak z tym "Oni". Ale ciekawe skąd Luffy i Zoro wiedzieli?

[Obrazek: sylw-sygn2.gif]
14.03.2010 21:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723

A skąd Luffy wiedział, gdzie jest Mr.3?
Instynkt ;]

[Obrazek: 66HHUfX.png]
14.03.2010 22:12
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 530

Kurcze zastanowiłem się nad tym troszkę i po przemyśleniu, troszkę nie chce mi się wierzyć, że Oda już na Jayi zaplanował historię BB. Kiedy to było? :shock:

Równie dobrze Ci "Oni" mogli oznaczać załogę. Chociaż kto wie... Undecided

Jeśli to się okaże prawdą, to (powiem to po raz kolejny!) Oda będze geniuszem nad geniuszami! :-)

[Obrazek: 19979393.png]
14.03.2010 22:34
Fantomas Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 296

Skoro teoria ''cerbera'' może byc prawdopodobna,to jaki może byc 3 owoc?Ja stawiałbym na jakiś zoan...bo skoro Teach ma już logię i paramecię...a dobra nie ważne :-D
14.03.2010 22:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,245

Widzę, że mimo wszystko sami ładnie do wszystkiego doszliście. BB zeżarł owoc Cerebera, w skutek czego ma w sobie 3 tkanki. Jego Jolly Roger wyraźnie na to wskazuje. Jako, że ma w sobie 3 różne tkanki, to zostaje jeszcze miejsce na dwa owoce, czyli Yami Yami i Gura Gura. Takie rozwiązanie sytuacji idealnie ratuje całe OP w moich oczach Smile. Powiem więcej, będę w stanie zdzierżyć BB jako głównego wroga!

Tymek napisał(a):troszkę nie chce mi się wierzyć, że Oda już na Jayi zaplanował historię BB. Kiedy to było?

To niech Ci się zachcę wierzyć, bo Oda przecież już raz udowodnił jak daleko wybiega z planowaniem fabuły (Laboon i Brook).

15.03.2010 15:26
Mejtrix Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 117

A ja dalej pozostanę przy swojej teorii. Ponieważ moim zdaniem BB po prostu jedzie na kodach.
A tak na poważnie, teoria z cerberem może i jest sensowna, ale moim zdaniem gdyby zamierzenia Ody można było tak sprawnie rozszyfrować to nie utrzymał by się tyle lat. Jak ktoś wyżej wspomniał on jeszcze wykombinuje coś takiego że wszystkim laczki pospadają.
15.03.2010 16:03
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,245

Mejtrix napisał(a):ale moim zdaniem gdyby zamierzenia Ody można było tak sprawnie rozszyfrować to nie utrzymał by się tyle lat.

Ja bym tego sprawnym rozszyfrowaniem nie nazwał, przecież ten angol poskładał do kupy tak drobne fakty, że mało kto by na to wpadł xP.

15.03.2010 21:18
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723

IMO Oda wciąż nas jeszcze czymś zaskoczy, ale fakt, angolowi należy się szacunek za to złożenie :-D
Yami-Yami nie zrobiłby takich blizn i pewnie Shanks widząc BB kontrolującego ciemność byłby nieźle zaskoczony XD

Ale ten moment z Jayi... :shock: Pamiętam, że wtedy też zachodziłam w głowę o co tam mogło Luffy'emu i Zoro chodzić, ale to było tak dawno... XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
15.03.2010 22:40

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama