Aktualny czas: 22.10.2017, 04:44 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 578
Autor Wiadomość
Alvaro Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 6
Rozdział 578
Ponownie: Bierzcie i czytajcie z tego wszyscy Big Grin

http://mangastream.com/read/one_piece/578-74/1

A teraz przepraszac Mnie za to ze wysmialiscie moje przypuszczenia o tym, ze przybeda SuperNovas Big Grin ahahaha Big Grin

Von Alva
17.03.2010 19:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620
Poziom ostrzeżeń: 0%

Super bosko! Wejście Trafalgara to jest to czego potrzebowałem na koniec sagi Big Grin Teraz szybko, uleczyć słomianego, Buddha rozwala BB i wraca Załoga Big Grin

A tak na marginesie. Teraz to jestem w 100% pewien, że Jinbei stanie się nowym członkiem załogi Słomianego Kapelusza. Stracił definitywnie status Shishibukaia (czy jak to się tam pisze), jego mentor, WB, zginął, jego przyjaciel, Ace, zginął. Ale Ace prosił Jinbeia, zeby ten chronił Luffy'ego. Więc ten zostanie z nim w załodze, by spełnić obietnice. Nie ma innej opcji ;] No i ryboluda jeszcze w załodze nie ma Big Grin I umiejętności wyjątkowe... No, to mamy ochroniarza najprawdopodobniej w załodze Big Grin

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
17.03.2010 20:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509

Hehe, Crocodile i Buggy ratują sytuacje. Buggy znów epickim bohaterem chyba z przypadku Smile. Law aż tak fatygował się by ratować Słomka mimo, że prawdopodobnie będą wrogami, lubiłem go wcześniej, ale teraz... o wiele bardziej.

He he ciekawe, czy pokażą walkę Sengoku vs BB i piraci WB + Crocodile vs Akainu (no i może Aokij, a gdzie Kizaru?)

Teraz co z Boa Hancock, Mr. 3, New Okama w tym Inazuma i Ivankow, z więźniami z ID no i oczywiście WB i BB sqad + Crocodile

Wąski zawsze może jeszcze Jinbei umrzeć, ale Oda już chyba nie będzie dobijać, bardziej zasmucać Luffyego i wszyscy ci co mieli zginąć już nie żyją... =\

WB+ Croco DOBIJCIE AKAINU!!

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
17.03.2010 20:25
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721

Myślę, że Jinbei wróci na swoją wyspę. W załodze brakuje ryboluda, to fakt, ale mam wrażenie, że Jinbei to za dużo XD

Zaxus - nie uważasz, że już trochę za długo pokazywano walki w których Luffy nie brał udziału? XD Zostawmy ich w cholerę i płyńmy dalej XD

Wiecie, bardziej widzę koalicję Supernovych niż Jinbeia w załodze XD

Chyba mogę to wreszcie napisać - CROCODILE JEST ZAJEBISTY!!! UWIELBIAM <3

[Obrazek: 66HHUfX.png]
17.03.2010 20:33
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509

Tak chce teraz powrotu do Słomków, ale według mnie dobrych walk nigdy za dużo, a w przyszłości byśmy wszyscy prawdopodobnie żałowali, że tego wszystkiego nie widzieliśmy.

Tak jak chapter 0, choć SH nie było każdy i tak chciał więcej.

(sorrki za to "każdy", bo na pewno nie 100%)

Cytat:Chyba mogę to wreszcie napisać - CROCODILE JEST ZAJEBISTY!!! UWIELBIAM <3

Potwierdzam.

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
17.03.2010 20:36
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 912

Croc dał radę... Oj dał radę. W ogóle eskalacja napięcia w tym chapterze przechodzi wszelkie pojęcie. To co się wyprawia jest niesamowite. Jednak marynarka włada potężną siłą, trzech admirałów plus Sengoku to nie byle co...

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
18.03.2010 00:50
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Super rozdział. Sengoku bierze się do roboty i ma całkiem fajną zdolność. Będzie ciekawa walka z załogą BB. Walka z Akainu też szykuje się niezła, ale wolałbym pojedynek jeden na jeden niż wszyscy najsilniejsi kontra admirał.
I powiem jak Alvaro: miałem rację że pojawią się Supernovas, tylko że ja pisałem to już wcześniej. :-> A niektórzy się kłócili. I tak jak mówiłem zobaczycie przyłączenie się Jimbeia do słomianych (powody ładnie ujęła Wąski).
Jeżeli Oda zdecyduje się na pokazanie nam dalszych walk to czekają nas miłe chwile. No i cholerny Buggy znowu stał się bohaterem. Chciałbym mieć takie szczęście jak on.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
18.03.2010 00:56
Bafat Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 84

Więzi jakie się tworzą między Law'em a Słomkiem, można porównać do BB i Gol'D Roger'a^^.
Niby wrogowie, a jednak dobrze im było razem. A przynajmniej tak to może wyglądać. Idąc dalej Coby=Garp. Niby nie wiadomo co ale coś łączyło pirata z marines. Podobnie Luffy z Coby'm, krótka, bez wielkich ogłoszeń historia. A jednak połączyła obojga.

Co do nowej osoby to ja jednak dalej Boe widzę.
1. Słaba nie jest, jakoś super specjalnie silna też nie.
2. Historie straszną ma.
3. Motyw do zabawnych wersji, nic tak Sanji'ego nie wkurzy jak największa piękność. Miłość wszystkich mężczyzn do tej kobiety, a ona leci na idiotę, zamiast na szarmanckiego dżentelmena^^.
4. No i czy miłosć to nie choroba śmiertelna królowych piratek kuja( chyba sie nie machnełem w nazwie), w każdym razie amazonek. Jedyny narazie znany środek na przeżycie to wyruszenie w podróż.
5. Najsilniejszy szermierz, najlepszy strzelec, kobieta która narysuje mapy całego świata, konstruktor który stworzył okręt króla piratów, lekarz który jest co najmniej dobry, trup^^, kobieta która odkryje historie ciemnych wieków, i kucharz który znajdzie to całe może w którym pływają wszystkie rybki(chyba nikogo nie pominąłem). Najpiękniejsza kobieta tutaj idealnie pasuje.
Minus taki że troche przewidywalne:/. Z drugiej strony na podobnych argumentach można przyjąć Jimbeia.

A chapterek mocny^^. I widze już jak przy spotkaniu leci sake Binksa, na wesołe jak i smutne chwile, piosnka piracka, pokrzepiająca sercaSmile

Jeśli któregoś dnia masz być szczęśliwy dlaczego nie zaczniesz od dziś?
18.03.2010 00:58
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 912

A zauważyliście, że w momencie w którym Akainu trafia Jinbeia, Luffy gubi swój kapelusz?
Toć to będzie masakra jakaś!

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
18.03.2010 01:43
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721

Luffy.
Zgubił.
Kapelusz?
Myślałam, że on jakoś sobie z tyłu dynda!
Zgubił najświętszy artefakt?

ojjjj.... :shock:

[Obrazek: 66HHUfX.png]
18.03.2010 02:16

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama