Aktualny czas: 16.08.2018, 16:24 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 579
Autor Wiadomość
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 872

Tatra napisał(a):a Sanji zacząć umawiać się z facetami.

Pamiętaj na jakiej wyspie wylądował Sanji. :mrgreen:
28.03.2010 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 1,022
Poziom ostrzeżeń: 0%

Ogólnie rzecz biorąc chapek całkiem dobry, z resztą jak wszystkie ostatnie OP Tongue. Najbardziej zaskoczyło mnie pojawienie się Shanksa (w prawdzie nie tak, jak Lawa z poprzedniego chapa, ale jednak Tongue). Jestem ciekaw w jaki sposób rozwiąże zaistniałą sytuację - dyplomacja i wszyscy rozejdą się w pokoju ? A może piraci razem z Marines rzucą się teraz na Teach'a Tongue ? Bo Shanks z Marynarką raczej się tłuc nie zamierza.
Co do kapelusza... też sobie nie wyobrażam Luffy'ego bez niego... tak, jak wyżej pisano - to jest jego znak firmowy, od którego dostał przydomek. Spodziewam się raczej jakiegoś spotkania między Shanks'em i Luffy'm, w którym ten pierwszy powie coś w stylu "Chyba coś zgubiłeś (...) Czekam na Ciebie w nowym świecie !"
Idąc dalej... zastanawiam się kim jest ten Ben Beckman, że się go tak Kizaru boi. Zgadzam się z tym, że w tych jego pistoletach są naboje z kairouseki/haki, aczkolwiek wydaje mi się, że musi umieć coś jeszcze, bowiem Kizaru, poruszając się z prędkością światła ominąłby je (naboje) raczej bez większych problemów.
No i ostatnia sprawa - wydawało mi się, czy na dwóch stronach rzeczywiście Nico Robin widziałem ? Czyżby załoga Luffy'ego zaczęła się powoli zbierać do kupy :> ? (w sumie jestem ciekaw, jak Zoro na Shabondy trafi xD)
28.03.2010 13:28
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 529

Wydaje mi się, że pomyliłeś Robin z Tashigi - tą szermierką służącą pod Smokerem.

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
28.03.2010 13:34
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 1,022

Teraz jak się ciut dokładniej przyglądam to rzeczywiście jakieś okulary na czole ma, aczkolwiek, pomijając krótsze włosy wygląda niemalże tak samo jak Robin Oo
28.03.2010 13:39
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723

Jest od niej dużo drobniejsza ;]

Też mam nadzieję, że Luffy odzyska Kapelusz. W końcu hej - miał go oddać, kiedy stanie się Królem Piratów i zyska załogę silniejszą niż ta Shanksa, taka była umowa. Póki co załoga Luffy'ego wciąż mogłaby tej Shanksa buty czyścić, a Luffy'emu do Króla jeszcze daleko...

[Obrazek: 66HHUfX.png]
28.03.2010 18:38
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723

Cytat:Niestety Luffy stał się już sławnym piratem
Meh. A ja Ci właśnie mówię, że jeszcze nie zrobił =.=

masz:
http://www.onemanga.com/One_Piece/1/45/ (i kilka stron dalej)
Luffy: One day I'll have a ship and crew better than yours! And we'll have the biggest load of treasure in the world!! I'm gonna be king of the pirates!!!
Shanks: Hmm... You're gonna be better than us, huh? Well then... Do me a favor and keep this hat safe for me? This hat means a lot to me. Promise that you'll give it back to me someday when you'll become a great pirate.

Sorry, ale po pierwsze - Luffy jest teraz (w tej chwili i od ostatnich paru chapków) bardziej żałośnie słaby niż potężny (porównując go choćby do yonkou). Dwa - Shanks sam sobie kapelusz odebrał, a nie go dostał z powrotem. Trzy - Luffy nie zebrał lepszej załogi, większej ilości skarbów, ani nie stał się Królem Piratów, więc nie spełnił swojej części umowy.

Innymi słowy - to jest jakaś samowolka, tak się nie robi i to się w ogóle nie liczy.
Koniec, kropka, howgh :-P

[Obrazek: 66HHUfX.png]
28.03.2010 20:47
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Jackie D. Flint napisał(a):Promise that you'll give it back to me someday when you'll become a great pirate.
Tylko to jest częścią umowy pomiędzy Luffym a Shanksem. Nie ma mowy nic o jego załodze, czy staniu się królem piratów. Umowa dotyczy tylko stania się Wielkim Piratem. ;-)
Luffy już to spełnił, bo jest znany na całym świecie i pokonał dwóch Schichibukai.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
28.03.2010 22:11
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*

Nie przesadzałbym z tym Wielkim Piratem. Owszem, jest niezły i wiele już dokonał, ale daleko mu jeszcze do najlepszych. Nawet taka szumowina jak BB jest na razie silniejsza od Słomianego. Myślę, że sam Luffy zdaje sobie z tego sprawę i zanim oddałby kapelusz chciałby móc nazwać się Najlepszym lub chociaż jednym z Najlepszych.

28.03.2010 22:45
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Tatra napisał(a):Nawet taka szumowina jak BB jest na razie silniejsza od Słomianego.
BB posiada dwa najpotężniejsze owoce, więc jest raczej najsilniejszy na świecie. ;-)
Wielki pirat wcale nie oznacza najsilniejszy. Kto jest silniejszy od Luffy'ego spośród żyjących piratów? Moim zdaniem tylko 3 Yonkou i BB. Tak więc Luffy zalicza się do elity światowego piractwa.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
28.03.2010 22:52
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*

romario7 napisał(a):BB posiada dwa najpotężniejsze owoce, więc jest raczej najsilniejszy na świecie.

Jeśli przypuszczenia pewnego anglika są poprawne to BB ma 3 owoce Tongue Ale nie powiedziałbym, że Czarnobrody jest najsilniejszy. Mamy jeszcze Shanksa i pozostałych Yonkou. Pamiętam jak jeszcze przed przejęciem owocu Gura Gura wielu ludzi twierdziło, że jest on na poziomie Yonkou, a jak przyszło co do czego to Białobrody rzucał nim jak szmacianą lalką :mrgreen: Teraz jest z pewnością silniejszy, ale nie umie jeszcze panować nad nową mocą, zresztą owoc to nie wszystko Tongue

romario7 napisał(a):Wielki pirat wcale nie oznacza najsilniejszy. Kto jest silniejszy od Luffy'ego spośród żyjących piratów? Moim zdaniem tylko 3 Yonkou i BB. Tak więc Luffy zalicza się do elity światowego piractwa.

Pod koniec pisałem o najlepszych, nie o najsilniejszych :-P A jeśli chodzi o siłę, to wiele jest osób silniejszych lub równie silnych co Luffy. Np. Supernovas, Yonkou, Shichibukai, BB, Dragon, Ivankov, Admirałowie, Wiceadmirałowie, Magellan, Wielka Legendarna Dwójka Marynarki, załoga Shanksa itp.

28.03.2010 23:04

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama