Aktualny czas: 19.06.2018, 08:58 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Przedstawiamy Wam kolejny rozdział One Piece:) Rozdział 906

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 579
Autor Wiadomość
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,316
Poziom ostrzeżeń: 0%

Tatra napisał(a):wielu ludzi twierdziło, że jest on na poziomie Yonkou, a jak przyszło co do czego to Białobrody rzucał nim jak szmacianą lalką
Bo nie trzyma gardy i nie podchodzi poważnie do walki. Luffy'ego przecież prawie pokonał Foxy który do najsilniejszych nie należy a nagrodę ma niziutką.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
28.03.2010 23:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Tatra napisał(a):Pod koniec pisałem o najlepszych, nie o najsilniejszych :-P A jeśli chodzi o siłę, to wiele jest osób silniejszych lub równie silnych co Luffy. Np. Supernovas, Yonkou, Shichibukai, BB, Dragon, Ivankov, Admirałowie, Wiceadmirałowie, Magellan, Wielka Legendarna Dwójka Marynarki, załoga Shanksa itp.
Mowa jest o piratach. Tego dotyczyła obietnica. Ivankov i Dragon - rewolucjoniści. Marynarka odpada. Schichibukai - pokonał dwóch, pokonałby i resztę. Załoga Shanksa - nie znamy ich możliwości. Załoga Białego - moim zdaniem pokonałby Jozu i Vistę, a Marco nie bo jego mało kto z tym owocem mógłby pokonać. Supernovas - Luffy skopałby im pupcie. Na pewno Oda ma wielkie plany co do Luffy'ego więc pokonałby on sporo osób.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
29.03.2010 00:24
Matwam Niedostępny
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 60

Jak dla mnie Luffy z Jozu czy Vistą to on nie ma szans (guma raczej za dużej szkody nie zrobi diamentowi. Vista to szermierz, który walczył na równi z Mihawkiem no i do tego ma opanowane Haki, Jozu pewnie też ;p) :>. Kumy, Mihawka czy Doflamingo też na razie nie pokona.

Teach to chyba musi byc pewny swojej wytrzymałości skoro tak łatwo dał się pociąć Białobrodemu :>
29.03.2010 12:51
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,097

romario7 napisał(a):
Tatra napisał(a):Pod koniec pisałem o najlepszych, nie o najsilniejszych :-P A jeśli chodzi o siłę, to wiele jest osób silniejszych lub równie silnych co Luffy. Np. Supernovas, Yonkou, Shichibukai, BB, Dragon, Ivankov, Admirałowie, Wiceadmirałowie, Magellan, Wielka Legendarna Dwójka Marynarki, załoga Shanksa itp.
Mowa jest o piratach. Tego dotyczyła obietnica. Ivankov i Dragon - rewolucjoniści. Marynarka odpada. Schichibukai - pokonał dwóch, pokonałby i resztę. Załoga Shanksa - nie znamy ich możliwości. Załoga Białego - moim zdaniem pokonałby Jozu i Vistę, a Marco nie bo jego mało kto z tym owocem mógłby pokonać. Supernovas - Luffy skopałby im pupcie. Na pewno Oda ma wielkie plany co do Luffy'ego więc pokonałby on sporo osób.
Romario co ty wygadujesz??Big Grin
Schihibukai - jak niby Luffy miałby pokonać Mihawka?? Od Kumy dostałby w papę, nie wiemy jaka siłą naprawdę dysponuje Boa(bez owocu), nie wiemy dużo o sile Dona, nie wiadomo tez jakby to było z Jimbeiem. Co do Jozu i Visty. Nie wiem jakby Luffy miał zranić diamentowego, skoro nawet Mihawk nie dał rady. Co do Visty to jest potężnym szermierzem, na pewno lepszym od Zoro.
Podsumowując. Jest wielu piratów silniejszych od słomka i nic tego nie zmieniTongue

Co do chapka to nawet fajny, ale nie tak jak poprzedni.
Co do pojawienia się Shanksa to spodziewałem się, że wpadnie wcześniej. Doczekaliśmy się goBig Grin Jednak pojawienie się Lawa było bardziej zaskakująceSmile

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
29.03.2010 13:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*

BlackKuma napisał(a):Romario co ty wygadujesz??Big Grin
Może nie potrafię tego opisać, ale chodzi mi oto, że jak Luffy opanuje haki to nic nie stanie mu na drodze. Oda ma na pewno wobec niego duże zamiary i uczyni z niego groźnego pirata.
Nie mówię, że teraz ich pokona tylko tak ogólnie. ;-) Źle to po prostu napisałem. Moja wina. :oops:

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
29.03.2010 14:30
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723

Ale Miś ma rację i potwierdza to, co mówiłam wcześniej - Luffy trafił w takie towarzystwo, które dość dobitnie pokazało jak bardzo słaby jest (powiedzmy sobie szczerze, trzymał się na wierzchu dzięki swojej niepokonanej charyzmie, ale był tam płotką >.>"). Żaden z niego "wielki pirat"... ;]

[Obrazek: 66HHUfX.png]
29.03.2010 15:06
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,097

romario7 napisał(a):BlackKuma napisał/a:
Romario co ty wygadujesz??Big Grin

Może nie potrafię tego opisać, ale chodzi mi oto, że jak Luffy opanuje haki to nic nie stanie mu na drodze. Oda ma na pewno wobec niego duże zamiary i uczyni z niego groźnego pirata.
Nie mówię, że teraz ich pokona tylko tak ogólnie. ;-) Źle to po prostu napisałem. Moja wina. :oops:
Spoko.
Luffy na pewno stanie się kiedyś potęgą, jak to kiedyś był nią Gol D. Roger. Choć może nawet wtedy z częścią z wymienionych przeze mnie piratów sobie nie poradzić.

No i moim zdaniem Luffy dalej nie spełnił obietnicy danej ShanksowiSmile
Nie zdołał uratować brata.

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
29.03.2010 15:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723

To nie Luffy miał dbać o Ace'a, raczej na odwrót ;]
Więc ratunek Ace'a nie był częścią obietnicy.

Cytat:Lufy dalej nie spełnił obietnicy danej ShanksowiSmile
*Luffy
Ale też tak myślę XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
29.03.2010 15:22
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 529

romario7 napisał(a):Mowa jest o piratach. Tego dotyczyła obietnica.

Bycie wielkim piratem wiąże się chyba z tym, że daje się radę dokopać siłom marynarki. A na razie w marines jest dużo osób, które pokonałby Słomianego jedną ręką. Co jest jednym z dowodów na to, że Luffiemu daleko jeszcze do światowej elity. To samo można powiedzieć o rewolucjonistach, wielki pirat dałby sobie z nimi radę Tongue

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
29.03.2010 16:01
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*

Zgodnie z twoim rozumowaniem, to Jozu i Marco nie są wielkimi piratami bo nie poradzili sobie z admirałami. ;-)

29.03.2010 16:11

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama