Aktualny czas: 23.10.2017, 10:10 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 580
Autor Wiadomość
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509
Rozdział 580
http://mangastream.com/read/one_piece/580-92/1

Ładne zakończenie wojny.
Kapelusz wraca do Luffyego.
Wygląda na to, że każdego kto jeszcze żyje czeka jakaś przyszłość.
Shanks ratuje sytuacje Smile.

Według mnie Shanks powinien się umówić z Best Marine na pokonanie BB, choć w sumie interesu w tym za bardzo nie miał.

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
31.03.2010 20:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Krandar Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 178

Hehe, rozdział bardzo przyjemny, choć krótki. Piracka księżniczka, shichibukai rusza w pogoń za Luffym :-P Czekają go niemałe kłopoty :-P

Obydwie strony próbują zachować twarz, a widać, że zarówno Kizaru, jaki i Aokiji, zaatakowali ten statek dla świętego spokoju. Wszystko zaczyna się ładnie stabilizować.

Szkoda tylko, że następny rozdział za dwa tygodnie.

[Obrazek: 30hm2pzpn_rpeerar.png]
Wtedy ja zostanę Hachibukai! - Luffy
31.03.2010 21:52
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 530
Poziom ostrzeżeń: 0%

Kurcze! Nie wiem dlaczego, ale bardzo podobał mi się ten rozdział. Nie trzeba tego wspominać, ale nikt..., dosłownie nikt..., nie przewidział takiego rozwiązania sytuacji z kapelszem. Buggy! Przyjaźn jest wieczna! :mrgreen:

Z Hancock też niezła akcja :mrgreen: Ciekawie czy odnajdzie swego lubego?

Niektórzy mogą się ze mną nie zgodzić, ale wg mnie, takie "pokojowe" rozwiązanie sytuacji i zakończenie wojny, jest dobre.
Chapterek jak dla mnie bardzo dobry. 2 tygodnie - lajcik, szybko przeleci ;-)

[Obrazek: 19979393.png]
31.03.2010 22:44
Bafat Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 84

Jest baaardzo dobre, dzięki temu załoge zobaczymy w ciągu najbliższego miesiąca a nie 2-3(miesięcy).

Boa leci do Luffiego no bo to następny członek załogi^^Tongue. Od marynarzy sie dowie że statek prawdopodobnie na Shabondy i płyńcie tam me pachołkiTongue.

Jeśli któregoś dnia masz być szczęśliwy dlaczego nie zaczniesz od dziś?
31.03.2010 23:59
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 872

Boa w załodze + Sanji = nadmiar różu i czułości.
01.04.2010 11:28
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Poziom ostrzeżeń: 0%

Boa nie może przestać być Shichibukai bo od tego zależy los jej wyspy i Luffy o tym wie. Na jego prośbę Boa zostanie Shichibukai.

Miło, że nie tylko fani pamiętali o przysiędze, ale Shanks też XD Podobały mi się te słowa ^^
Ale świadczą też o tym, że Shanks wciąż uważa Luffy'ego za pijącego soczek grzdyla >.>"

[Obrazek: 66HHUfX.png]
01.04.2010 11:36
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509

Kotwica Pfffhihihihi....

[Obrazek: kpiny.png]

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
01.04.2010 12:20
Bafat Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 84

A ja dalej jestem za Boą^^.
Jak nie patrzyć to miłość ma być śmiertelną chorobą piratek, jedyne lekarstwo to pójść za wybrankiem. Przecież ona bedzie umierać jak bedzie słyszała że Słomiany walczy z kimś tam, nawet jeśli dostanie vivre card to lekkie przypalenie i ona stan gorączkowy i paraliż. Przez co straci swoje królowanie(stara jej nie odpuści)
Następnie ona prawdopodobnie straci swoje prawa po podsumowaniu, atak na Smokera i atak na te roboty( w obronie syna Dragona, Luffiego). Według mnie to nie ujdzie jej na sucho.

I silna kobieta w załodze sie przyda^^. Co jak co, ale porównując do Nami, czy Robin to inna liga, zaś od Zoro silniejsza nie będzie(nie wierze że na niego to zauroczenie zadziała, a jeśli nawet to tylko raz).
No i załoga teraz ma 9 osób 3 były wmiare silne(może 4, Brook sie niczym jak narazie nie pochwalił), 5 idiotów(Franky sie łapie). Dojdzie Boa 4(Brook-5) silnych oraz sie zrówna ilość idiotów i poważnych. I każdy jest szczęśliwy

Jeśli któregoś dnia masz być szczęśliwy dlaczego nie zaczniesz od dziś?
01.04.2010 16:59
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 529

Chapter dobry. Wiedziałem, że Shanks znajdzie jakiś sposób na przekazanie kapelusza, tym fajniej, że skorzystał z Buggiego Big Grin Miło się patrzyło, na kłótnie starych przyjaciół xD Poza tym Oda zaserwował nam niezłe zakończenie wojny, bez zbędnych przedłużeń i za to mu chwała.

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
01.04.2010 21:52
Bezi Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 4

Nareszcie koniec tej sagi. Shanks zrobił ładne wejście i zakończył tą strasznie przedłużającą się wojnę. Co do Boa to też uważam, że jak podsumują przebieg wojny to może stracić tytuł Shichibukai. Jeśli uda jej się znaleźć Słomka to może dołączy się do załogi albo chociaż nauczy go haki używać.
01.04.2010 23:42

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama