Aktualny czas: 24.07.2017, 08:41 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Rozdział 581
Autor Wiadomość
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 495
Rozdział 581
Dziwne tak długo tematu nie było.
http://mangastream.com/read/one_piece/581-106/1

Zacznę więc od tego, że cieszę się, iż tak niefortunnie się wszystko potoczyło marynarce. Pozytywne jest to że więcej stron niż ostatnio się ukazało. Znamy przydomek ostatniego Yonkou "Big MuM" (Wielka matka) rzeczywiście może to być matka Loli Smile .

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
15.04.2010 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
adrastea Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 435
Poziom ostrzeżeń: 0%

Ilość stron w nowym chapie jest faktycznie satysfakcjonująca Big Grin

Sengoku nie ma teraz łatwo Tongue Boa ogarnia sytuację, więc Luffy tymczasowo jest bezpieczny. Law pozostaje dość tajemniczy Wink

Wygląda na to że szykują się poważne zmiany personalne w gronie Shichibukai.. ale kto za nimi stoi?

Nikt nie wie, co się jutro może zdarzyć, a jeszcze mniej wiadomo, co będzie pojutrze. Skoro już o tym mowa, to nie wiadomo nawet, co się zdarzy dziś po południu /Kronika ptaka nakręcacza

[Obrazek: tumblr_lzwvnluci01rnjb29o1_1280.jpg]
15.04.2010 22:09
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,583

No Gorousei są wyżej chyba tylko, wiadomo, że to od nich ;]

Ale naprawdę podobała mi się postawa Sengoku w tym chapku, coraz bardziej gościa lubię XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
15.04.2010 22:15
Jutsu
Unregistered

Mi się nie podobało to że, Trafalgarowie miast odpłynąć to się ta Hancock doczepiła... Ogółem taki według mnie dziwny ten chapter... Nie muszę przy każdym piać z zachwytu, zresztą przy żadnym mi się to nie zdarzyło.
15.04.2010 22:45
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,011

Jackie D. Flint napisał(a):No Gorousei są wyżej chyba tylko, wiadomo, że to od nich ;]

Mogą być jeszcze Tennryubito. Za tym, że Flaming może mieć z nimi co wspólnego przemawia fakt, że maczał palce w handlu niewolnikami.

Ogólnie rozdział podobał mi się (; Akcja zwolniła, no ale niech Słomiani się wreszcie spotkają... ileż można czekać!

Ciekawe co z Luffym będzie, gdy się obudzi.

[Obrazek: h3sygn.png]
16.04.2010 11:35
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*

-> spoważnieje i fabuła mocno się zmieni
-> będzie trwał w uporze bycia tak beztroskim jak dawniej - bo tak jest weselej i taką już ma naturę

Co do załogi - no cóż, płyną do Kambaka Kingdom. Biedny Sanji chyba pierwszy doczeka się ratunku XD

16.04.2010 11:38
adrastea Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 435

Ciekawe co z Luffym będzie, gdy się obudzi

Będzie:
-nadal umierał (tylko, że z głodu),
-pałał rządzą mordu :evil:
-chciał jak najszybciej odzyskać drużynę;

ciekawe jak zareaguje na wieść o interwencji Shanksa

Nikt nie wie, co się jutro może zdarzyć, a jeszcze mniej wiadomo, co będzie pojutrze. Skoro już o tym mowa, to nie wiadomo nawet, co się zdarzy dziś po południu /Kronika ptaka nakręcacza

[Obrazek: tumblr_lzwvnluci01rnjb29o1_1280.jpg]
16.04.2010 12:34
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*

Wścieknie się jak się dowie o Shanksie XD No ile można robić z siebie lamę XD

Hmm, Luffy potrzebuje się jakoś wzmocnić - to nie Sayian, żeby być coraz silniejszy po każdej potyczce. Może szykuje się jakaś przerwa w fabule (motyw od Kishimoto, ale może dałby radę)

16.04.2010 12:37
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,715

W końcu jakiś spokojny rozdział. :mrgreen:
Luffy zoperowany, wspierająca go Hancock, żywy Jinbei (oberwał lawą od Akainu a jednak nie ma żadnej dziury Undecided ), tajemniczy Law. W sumie dużo się działo w tym chapterze. Do tego dochodzi jeszcze sytuacja w Impel Down. Nieźle namieszał tam BB. Magellan ledwo żywy - tylko jestem ciekaw kto go tak pobił, bo BB wraz załogą został oblany trującą hydrą. Może to Shiryuu? No i ciekawa sytuacja z Morią - wątpię aby rozkaz jego zabicia wydali Tenryubito. Jaki mieliby w tym interes? Raczej zrobili to przełożeni Sengoku. Doflamingo razem z PX-ami na jednego? Nieładnie. :mrgreen:
Chyba powoli będziemy zbliżać się do gromadzenia załogi. A co do następnego załoganta - na pewno nie będzie to Boa bo jak sama powiedziała: "póki mam status Schichibukai będziemy mogli leczyć Luffy'ego w spokoju". Więc jak najdłużej musi go zachować. Ja dalej konsekwentnie będę obstawiał Jinbeia. :mrgreen:

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
16.04.2010 15:19
Sendo90 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 16

Fajnie , ze pokazali ludzi z supernovas , pokazali ze wyszli z walk z PXami i dalej sobie pływaja . Co do wiesci z impel down , niezle . Ciekawi mnie tez co bedzie dalej , Pewne jest to ze teraz luffy bedzie sie leczyl Big Grin pare chapterow , a potem co zbieranie ekipy , ciekawe czy sie sie podszkolili tam troche , bo jakby nie patrzec to w czasie rzeczywistym zbyt duzo czasu nie minelo Big Grin Ogolnie nowa era zapowadia sie ciekawie .
16.04.2010 15:28
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama