Aktualny czas: 24.07.2017, 08:45 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Rozdział 582
Autor Wiadomość
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 495
Rozdział 582
http://mangastream.com/read/one_piece/582-128/1

Chapter... Hmmm... Początek pokazuje co się teraz dzieje w świecie One Piece. Na następnych stronach widać już przytomnego Luffyego wprowadzającego nas do następnego chaptera opowiadającego o pierwszym spotkaniu z Ace ciekawe cóż za historie z dzieciństwa Oda nam ukaże, co się stanie z Luffym, jak szybko wróci do siebie (bo nie oszukujmy, musi wrócić do stanu przygłupiego, beztroskiego marzyciela).

Być może wielu chciałoby powrotu załogi, jednak ja uważam, że dobrze iż pojawił się chapter ukazujący Flashbacki dotyczące Luffyego i Ace, miło obejrzeć tak odległą przeszłość i naszego słomka gdy był jeszcze 7letnim śmiesznym dzieciaczkiem.

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
21.04.2010 22:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Krandar Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 168

Chapterek bardzo zacny moim zdaniem.

Po pierwsze, piraci z całego świata wyruszają na morze, Marynarka ma gigantyczne problemy.

Po drugie, pożegnanie z Ivankowem. Skończył robotę i pojechał ze swoimi Kama na New Kama Island, może przez to Sanji będzie pierwszym, który wróci do załogi?

Po trzecie, powrót starych znajomek z Amazon Lily, coś cesarzowa nie może pogodzić dumy władcy z sercem zakochanej kobiety

Po czwarte, załoga Lawa zastanawia się czy zaryzykować życiem i brutalnie uświadamia miśkowi, że tam nie ma niedźwiedzic

Po piąte Luffy. Teraz jest jego czas rozpaczy, oprócz tego wpada w berserk. Bolesne wspomnienia odcisnęły na nim piętno. Mam nadzieję, że nie nie będzie wpadał w rozpacz na sam dźwięk "Ace"

Po szóste, flashback z przeszłości. Dowiadujemy się, że Luffy spotkał Ace'a po otrzymaniu kapelusza (chyba, że coś było o tym wcześniej, a ja to przeoczyłem). No i okazuje się, że Luffy i Ace mieli niezbyt piękną niańkę-przestępcę

Ogólnie, rozdział bardzo mi się spodobał. Dałbym mu 10/10

[Obrazek: 30hm2pzpn_rpeerar.png]
Wtedy ja zostanę Hachibukai! - Luffy
21.04.2010 22:08
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,583
Poziom ostrzeżeń: 0%

DADAAAAAAAAAAAAAAAAAN!!!!!!!!!!
OOOOOO KUUUUUURDEEEEE XD
Co za paszczur, ja nie mogę XD Zawsze myślałam, że to będzie jakiś facet XD Co to ma być?!!! XDDD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
21.04.2010 23:55
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,011

Krandar napisał(a):Po czwarte, załoga Lawa zastanawia się czy zaryzykować życiem i brutalnie uświadamia miśkowi, że tam nie ma niedźwiedzic
Hehe, to była dobra scenka (;

Krandar napisał(a):Po piąte Luffy. Teraz jest jego czas rozpaczy, oprócz tego wpada w berserk. Bolesne wspomnienia odcisnęły na nim piętno. Mam nadzieję, że nie nie będzie wpadał w rozpacz na sam dźwięk "Ace"
Myślę, że nie. Pod koniec zaczął płakać, i myślę, że to taki oczyszczający smutek. I potem się uspokoi. Ech, tak mi było strasznie smutno, jak to czytałam ):

Jackie D. Flint napisał(a):Co za paszczur, ja nie mogę XD
Nie da się zaprzeczyć <: Miałam nadzieję na kogoś ładnego.
Ale w przeciwieństwie do Jackie raczej podejrzewałam, że to babka.

[Obrazek: h3sygn.png]
22.04.2010 12:57
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 486

Ok więc się wypowiem...

Wg mnie chapterek był wyśmienity! Mało kto spodziwał się takiego rozwiązania - przeskoczenie o 2 tygodnie w przód po zakończeniu wojny. Myślę, że to dobre rozwiązanie. Dodatkowo powrót na wyspę Kuja... jeszcze fajniej.
Chlor napisał(a):Krandar napisał/a:
Po czwarte, załoga Lawa zastanawia się czy zaryzykować życiem i brutalnie uświadamia miśkowi, że tam nie ma niedźwiedzic

Hehe, to była dobra scenka (;
Też tak uważam Smile Już sobie wyobrażam, jak tych dwóch gostków i misiek biegną przez wyspę i uciekają przed rozwścieczonym tłumem :mrgreen: Do tego tekst: "Załoga piratek Kuja pachnie naprawdę świetnie... :-P"

Co do Luffy'ego uważam, że w końcu się uspokoi. Kiedy podszedł do niego Jinbei, widać było, że powoli zdaje sobie sprawę ze swojej bezsilności. Tak jak napisała Chlor "Oczyszczający płacz" - bardzo dobre stwierdzenie.

Następnie - przeszłość - może być. Ja także byłem "troszkę" zdziwiony widząc Dadan. Spodziewałem się, że będzie troszkę bardziej... ładna?

[Obrazek: 19979393.png]
22.04.2010 14:34
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*

Też myślę, że jak Luffy się wypłacze to mu przejdzie... Chociaż jakiś czas z pewnością będzie smutny, a i nie wątpię, że trafi go szlag, gdy spotka Czarnobrodego XD
Mam jednak nadzieję, że załoga szybko do niego dołączy. Znaczy wiecie, no ile można... :roll:

22.04.2010 15:11
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*

Według mnie Luffy pierw wyzdrowieje, może potrenuje i załoga wróci, ale pamiętajmy, że zostali oni wysłani w różne strony świata, aby chyba się poduczyć, więc troszkę więcej czasu im to wszystko powinno zająć.

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
22.04.2010 15:37
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*

Nie mogli być wysłani jakoś specjalnie daleko, tak mi się wydaje. Nie zostało dokładnie powiedziane, ile lecieli i gdzie dokładnie dotarli, ale najdalej co dotarli to chyba na wyspę podobną do tej Apis - leżącą na jednym z oceanów tuż obok Calm Belt.

Po necie poszły ploty o zwiększeniu nagród za Luffy'ego, Buggy'ego, Czarnobrodego, Crocodile'a, Ivancova, Lawa i innych. Szybko zostały zdementowane, ale nie sądzicie, że te nagrody jednak wzrosną? Ostatecznie Luffy najpierw zrobił sobie przebieżkę po Impel Down, potem uczestniczył w wojnie na Marinefordzie i uwolnił groźnego przestępcę. Buggy co prawda chciał tylko uciec, ale on ma rincewindowego pecha i gdzie nie ucieka tam czekają go nowe kłopoty i właściwie ostatecznie był wszędzie tam, gdzie Luffy. Croc robił regularną burdę gdzie tylko się nie pojawił, Law sporo namieszał pod koniec.
Myślę, że nie ujdzie im to płazem XD

22.04.2010 15:45
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*

Mam taką nadzieję, że te listy ładnie podskoczą. W końcu Luffy byłby supernovas z największą sumką za głowę... Nie mogę się też doczekać, aż do tego grona wejdzie Sanji (ale to potrzebne by były jakieś inne wydarzenia).

22.04.2010 15:48
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*

Myślę, że załoga Ivankova znajdzie Sanji'ego i dostarczy mu wieści XD
Mam tylko nadzieję, że nie pojawi się w sukience...

Chociaż może powinien XD Luffy dawno nie umierał ze śmiechu. Chciałabym też zobaczyć minę Zoro na jego widok XD

Sam Zoro pewnie pojawi się, gdy będzie potrzebny, i to przez przypadek. Jak zwykle ;]
Zoro ma to coś, co, mimo braku płaszcza, właśnie robi z niego prawdziwego bohatera z gatunku tego, który pojawia się w ostatniej chwili XD

22.04.2010 15:52
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama