Aktualny czas: 25.11.2017, 03:43 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 583
Autor Wiadomość
kon Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 67
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 583
http://www.mangareader.net/103-51238-1/o...r-583.html

Dalsza część opowieści o przeszłości słomianego.
03.05.2010 09:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620

Jeden z najbardziej nudnych chapterów w historii OP!

Boże, tak bardzo liczyłem na to, żę będzie już tylko lepiej po tej sadze, że wreszcie przejdziemy to spraw Słomianych, a teraz szykuje nam się pewnie kolejna saga, pt "Wspomnienia". NIENAWIDZE TAKICH ROZWIĄZAŃ! Jeśli ta "saga" potrwa więcej niż 5 chapków, to bedę ją czytał tak, jak czytam Naruto: z przyzwyczajenia, a nie z przyjemności ;/ Porażka na całej linii.

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
03.05.2010 12:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Krandar Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 178

A mi się rozdział podobał.

Lekki, przyjemny odpoczynek od polityki w świecie piratów ;-)

Pokazuje, że Luffy naprawdę już w tak młodym wieku wziął sobie do serca słowa Shanksa i nie gniewał się na Ace'a za to co mu robił. :->

[Obrazek: 30hm2pzpn_rpeerar.png]
Wtedy ja zostanę Hachibukai! - Luffy
03.05.2010 12:45
Mejtrix Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 117

Mnie też się podobał. Zwłaszcza świadomość że po tych wspomnieniach w końcu wróci załoga (przynajmniej mam taką nadzieję).
Te chaptery można porównać do kalendarza z czekoladkami przed gwiazdką.
03.05.2010 13:18
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509

To kiedy to wyszło?? Nie powinno w środę?? tym bardziej, że nie ma na mangastream... to nie Fake?

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
03.05.2010 17:48
kon Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 67

Nie to nie pomyłka,
mnie dziwi że w ogóle mamy rozdział skoro w Japonii był złoty tydzień.
Binktopia pewnie nie ma skanów dlatego oni jeszcze togo nie przetłumaczyli.
A że wydaje mi się że ktoś po prostu zeskanował rozdział z przyszłego tygodnia...
03.05.2010 18:02
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721

JUŻ?
Zeskanowali, oczyścili i przetłumaczyli w jeden dzień? Jestem pod głębokim wrażeniem XD Naprawdę się stęsknili za serią XDD

A Ty, Wąski - marudzisz. Zwyczajnie marudzisz. No powiedz mi jeszcze, że byłeś tak naiwnie głupi, żeby wierzyć, że po zakończeniu ostatniego chapka nie będzie ta retrospekcja doprowadzona do końca.
Luffy to główny bohater, lubiany przez fanów, którzy CHCĄ wiedzieć o nim jak najwięcej. W dodatku tęsknią za Ace'm, a retrospekcja to dobra wymówka żeby poczytać jeszcze chwilę o nim.
I to NIE JEST saga. A czytać ją możesz jak Ci się żywnie podoba. Wspak i od dołu do góry też. I co kogo to obchodzi?

Co do chapka:
Myślę, że mamy tu Luffy'ego, którego wszyscy pokochaliśmy XD Nie zmienił się specjalnie od tamtego czasu XD Hah, to, że zna położenie skarbu to nic XD Nie sądzę, żeby ci rabusie cokolwiek z niego wyciągnęli, ani też - że długo z nim wytrzymają XD w końcu to Luffy XD
A początkową postawę Ace'a doskonale rozumiem. Młodsze rodzeństwo to KOSZMAR XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
03.05.2010 21:24
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,095

Jackie D. Flint napisał(a):Nie sądzę, żeby ci rabusie cokolwiek z niego wyciągnęli, ani też - że długo z nim wytrzymają XD

No nie wiem, zwykle Luffy właśnie papla wszystko. Co nie zmienia faktu, że wrogom potem i tak nic z tego nie przychodzi d;

Heh, no wiadomo, że teraz MUSZĄ być retrospekcje. Teraz to Luffy przeżywa - więc Oda pokazuje nam jego wspomnienia, tak jak za każdym razem, gdy przeżywał coś ktoś z załogi. Jego myśli są wypełnione wspólnie przeżytymi chwilami z Acem.
Gdyby tego nie było to z kolei ktoś na pewno by się przyczepił, że Luffy jest bez serca bo tak szybko się otrząsnął z szoku po śmierci brata. Albo, że jest płyki czy coś w tym guście.

Sabo mnie wkurza. Wygląda tak jak wszystkie dzieciaki z fillerów, które tylko działają mi na nerwy. No ale trudno, jakoś przeżyję. Ogólnie rozdział bez szału dla mnie, ale nie był zły.

(Najlepsza mina Luffiego, gdy udaje, że nie wie, gdzie są pieniądze, haha (; rozwalił mnie (: )

[Obrazek: h3sygn.png]
03.05.2010 21:44
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 529

Fajny chapter. Taki rozluźniający. W sumie nic ważnego w nim się nie dzieję, ale za to mamy Ace i dziecinnego Luffiego... czyli po prostu Luffiego Big Grin Osobiście nie mam nic takiemu rozwiązaniu, z chęcią poznam przygody młodych braci. Teraz pewnie Sabo i Ace ruszą na ratunek Słomianemu, zobaczą jego męstwo i się zaprzyjaźnią. Eh, im dłużej człowiek żyję, tym mniej niespodzianek go czeka :/

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
03.05.2010 22:01
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721

Luffy nigdy nie umiał kłamać XD
Ale nie sądzę, żeby dało się z niego cokolwiek wyciągnąć. Prędzej zamęczy rabusiów na śmierć. Jest paplą, ale jak wie, że coś jest ważne to po prostu o tym nie mówi.
No i jest uparty. Wystarczy popatrzeć jak zbierał swoją załogę. Przecież już wszyscy przyzwyczailiśmy się do tego, że jak Luffy raz powie "zostaniesz moim nakama" to tak będzie, choćby nie wiem jak druga strona tego nie chciała XD A on kwestie swoich przyjaciół i ich przeszłości traktuje z równą powagą.

Tater - no a ja mam nadzieję, że Oda nas czymś zaskoczy XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
03.05.2010 22:04

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama