Aktualny czas: 23.05.2018, 15:08 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 587
Autor Wiadomość
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Poziom ostrzeżeń: 0%

Jak dla mnie to za mało. Nijak to się ma do umiejętności Zoro czy Sanjiego. Widać jestem nienasycony. :-P

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
05.06.2010 22:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,722

Och, ale to już coś ;] dobre na początek XD
Zoro i Sanji są już, jak dla mnie, spokojnie na poziomie dowolnego z Shichibukai ;] Luffy zbliża się do Yonkou. Powolutku, ale się zbliża XD Teraz los mu dał takiego kopa, że pewnie da ogromnego susa XD
Nie wymagaj zbyt wiele od Brooka, dopiero co przyłączył się do załogi XD Póki Cię irytuje - ignoruj ;]

[Obrazek: 66HHUfX.png]
05.06.2010 23:04
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Sorki, ale Zoro i Sanji nie są na poziome Schichibukai. Moria, Kuma, Crocodile - z żadnym nie mieli szans. Jeszcze im sporo brakuje. Widzę, że ty też jesteś niecierpliwa i chciałabyś aby szybko stali się silniejsi. :mrgreen:

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
05.06.2010 23:48
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,097

Tatra napisał(a):A co potrafi pokazał w walce z swoim zombie. Nie zastosował żadnej zarąbistej techniki, bo takowej nie posiada.
Zwróć uwagę na to w jakie potężne ciało został wpakowany jego cień. W ciało legendy.
Dla mnie akurat to, ze nie mógł pokonać Ryuumy było oczywiste i nie jest żadnym argumentem na "ale on nic nie pokazał".
Tatra napisał(a):Ja tak twierdzę xD Wszyscy Słomiani walczą, ale jedni są w tym lepsi, a drudzy gorsi. Brook nie jest najlepszym wojownikiem na statku, z silniejszymi przeciwnikami nie ma szans.
Nie jest najsilniejszym. Jednak musiał jakoś zapracować na swoją nagrodę. Był przez jakiś czas kapitanem na statku Runba. Choopera, Usoppa, Nami i może Robin rozłozyłby w pojedynku.
Co do jego ataku 1o kroków, to jest to silny atak, ale nie miał okazji zastosować go w pojedynku.
Jackie D. Flint napisał(a):Zoro i Sanji są już, jak dla mnie, spokojnie na poziomie dowolnego z Shichibukai ;] Luffy zbliża się do Yonkou.
Jackie co ty gadasz?!
Jackie D. Flint napisał(a):Powolutku, ale się zbliża XD
Zmniejszmy to z 10 razy i wyjdzie jakie to tempo...

Co do samego Brooka. Jak dotąd nie walczył w żadnym pojedynku, tak jak reszta załogi. I dopóki nie zawalczył jego umiejętności walki nie sposób ocenić.

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
06.06.2010 00:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 529

BlackKuma napisał(a):Dla mnie akurat to, ze nie mógł pokonać Ryuumy było oczywiste i nie jest żadnym argumentem na "ale on nic nie pokazał".

Ale ja tak nie twierdze xD Wprost przeciwnie, bardzo zależało mu na wygraniu i dawał z siebie 100%, ergo pokazał wszystko, na co go stać Tongue

BlackKuma napisał(a):Był przez jakiś czas kapitanem na statku Runba.
To może wskazywać na jego siłę, ale równie dobrze na słabość reszty załogi Tongue

BlackKuma napisał(a):Choopera, Usoppa, Nami i może Robin rozłozyłby w pojedynku.
Nami z pewnością tak, Choppera również <chyba że zmieniłby się w potwora>, ale z Usoppem stoczyłby wyrównany pojedynek, a z Robin nie miałby szans Tongue

BTW bardzo lubię Brooka, i wcale mi nie przeszkadza, że jeszcze nie zabłysnął w walce. Cenie go za osobowość xD

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
06.06.2010 00:27
Typek Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 2

jak bylo to sory ale jestem nowy

Jackie D. Flint napisał(a):Coś się musiało stać. Zauważcie, że Kuma jest tak oddany Światowemu Rządowi, że z radością przeszkodził im w ujęciu Luffy'ego i jego załogi. Być może zrobił to przez wzgląd na Dragona ;]

Nie wiem czy zauważyliście ale Kuma jest po stronie Luffiego, cala załogę wysłał w takie miejsca żeby mogli trenować.
Luffy trafił na wyspę amazonek żeby przebudzić w sobie haki a Hancock nauczy go kontroli
Nami trafila na burzowa wyspę gdzie tez będzie się szkoliła
Franky trafił do rodzinnego miasta Vegapunka, pewnie tez przy koksi szczególnie ze ostatnio znalazł jego laboratorium
Czuje ze jak się zbierze cala załoga to będą reprezentować nowy poziom Smile

PS: Nie mogę się doczekać reakcji załogi Luffiego kiedy dowiedzą się o jego porażce i śmierci Aca
06.06.2010 12:39
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,097

Tatra napisał(a):BlackKuma napisał/a:
Dla mnie akurat to, ze nie mógł pokonać Ryuumy było oczywiste i nie jest żadnym argumentem na "ale on nic nie pokazał".

Ale ja tak nie twierdze xD Wprost przeciwnie, bardzo zależało mu na wygraniu i dawał z siebie 100%, ergo pokazał wszystko, na co go stać Tongue
A czy walka była pokazana? Nie. Jak na podstawie nie ukazanej walki oceniać jego siłę??
Typek napisał(a):Jackie D. Flint napisał/a:
Coś się musiało stać. Zauważcie, że Kuma jest tak oddany Światowemu Rządowi, że z radością przeszkodził im w ujęciu Luffy'ego i jego załogi. Być może zrobił to przez wzgląd na Dragona ;]

Nie wiem czy zauważyliście ale Kuma jest po stronie Luffiego, cala załogę wysłał w takie miejsca żeby mogli trenować.
Typek przecież to był sarkazm.
jednak czy Kuma jest po jego stronie to nie wiemy. Wysłał ich na różne wyspy, ale nie wiemy czy po to, aby trenowali. Gdyby nie to, że Luffy jest obojętny na wdzięki kobiet to już dawno ozdabiałby pałac Hancock.
Typek napisał(a):PS: Nie mogę się doczekać kiedy załoga Luffiego dowie ze o śmierci Aca i porażce Luffiego
Jak dorwą gazetę to się dowiedzą.

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
06.06.2010 14:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Urizithar Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 26

BlackKuma napisał(a):jednak czy Kuma jest po jego stronie to nie wiemy. Wysłał ich na różne wyspy, ale nie wiemy czy po to, aby trenowali. Gdyby nie to, że Luffy jest obojętny na wdzięki kobiet to już dawno ozdabiałby pałac Hancock.

Ja uważam, że zbyt wiele byłoby wtedy zbiegów okoliczności. Na razie nie układa mi się jeszcze wszystko w płynną całość, ale już jakiś ogólny zarys jest.

Nami została wysłana na wyspę gdzie może rozwinąć swoje znajomości pogodowe i być może później wykorzystać je jakoś w walce. Ciekawy jest na przykład ten motyw ze sznurkiem od wiatrów. Ponadto zmierza już w kierunku Sabaody Archipelago na razie z zawrotną prędkością 200 metrów na dobę xD, ale coś czuje, że przyspieszy to swoją wiedzą pogodową i dotrze tam wtedy kiedy na ponowne spotkanie przyjdzie pora.

Luffy został wysłany w miejsce gdzie nauczy się kontrolować swoje Haki, a dzięki wsparciu Hancock łatwo może się dostać na archipelag.

Franky trafia na wyspę Vegapunka i mam nadzieję, że znajdzie tam trochę sprzęciku który pod względem siły upodobni go trochę do PX-ów. Podoba mi się też pomysł z maszyną produkującą colę. Franky z nieskończonym dostępem do coli. To by było Suuuuuuuper ^^.

Zoro najciężej ranny trafia w miejsce gdzie był ktoś (prawdopodobnie Kuma zdawał sobie sprawę, że Perona będzie się tam czuła samotnie) kto mógł się nim zająć, choćby w podstawowy sposób. No i jeszcze ten tajemniczy szermierz na okładce mangi. Ciężko powiedzieć czy to przyszły nauczyciel, wróg, ale jak by nie kombinować raczej to Zora nie osłabi

Sanji (jezu ja bym tam zwariował toż to faktycznie piekło) najprawdopodobniej spotka się z Ivankowem i będzie miał wgląd w aktualną sytuację. Co jeszcze to na razie nie mam pojęcia, ale modle się żeby mi tej postaci nie schrzanili robiąc z niego jakiegoś New Kame.

Co do reszty to ciężko coś powiedzieć. Zwłaszcza, że Robin i Choppera nie ma nawet na Grand Line, ale wierzę w nich.

(Wieże to takie wysokie budowle (; )

Wracając do chapterka to Sabo w tej chwili dla mnie mógłby zginąć, a jeśli nie zamierza się pokazać z jakiejś interesującej strony, to byle jak najprędzej. Tyle tylko, że postać może się zupełnie zmienić. Wystarczy wspomnieć Coby'ego. Wejście Dragona świetne. Miałem takie samo skojarzenie z rozstąpieniem Morza Czerwonego, jak ktoś wyżej wspomniał Big Grin.
06.06.2010 15:17
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,722

Rozważmy to na spokojnie:
Nami:
-> Na latającej wyspie będą krążyć tylko gazety dot. tej wyspy, przecież podczas pobytu na SkyPiea Luffy z załogą byli odcięci od tego, co się działo na Niebieskim Morzu (nie, żeby bez nich mogło się dziać coś interesującego, prawda...?)
Zoro:
-> Zoro się kuruje, trenuje i raczej zazwyczaj nie interesuje go cud techniki zwany gazetą (może nie umie czytać?), no ale u niego jest Perona... która pewnie powiadomi go o tym wszystkim ze złośliwym uśmiechem na twarzy... a potem będzie próbowała przynajmniej ustawić go w dobrym kierunku (chociaż on i tak się zgubi :roll: )
Robin:
-> W getcie raczej są marne perspektywy na aktualne informacje, które nie byłyby wypaczone... ale ona jest zdolna XD
Chopper:
-> No chciałabym zobaczyć albatrosa, który tam zaleci i nie zginie.
Sanji:
-> IMO przebrał się tylko po to, by móc złapać oddech, ale prędzej przebiegnie na sąsiednią wyspę, niż będzie tracił czas na ucieczkę na czytanie gazety XD
Brook:
-> Znajdzie gazetę pomiędzy majtkami? No dobra, może wykaże się rozumem... którego nie ma. Wiem, marny skull joke :-P
Franky:
-> On na pewno. W końcu dali mu herbatę. Jak nic codziennie o piątej czyta gazetę. Tylko kwestia tego, czy zareaguje, no bo w końcu nie bez niczego wziął się dowcip o anglikach "Koniec świata w czasie picia herbaty? Co za brak taktu..."
Usopp:
-> Jeżeli albatros go w tej dżungli znajdzie....

[Obrazek: 66HHUfX.png]
06.06.2010 15:23

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama