Aktualny czas: 25.09.2017, 13:35 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 588
Autor Wiadomość
kon Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 67
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 588
I dowiadujemy się co stało się z Sabo.
http://www.mangareader.net/103-53160-1/o...r-588.html
09.06.2010 22:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721

JEDNAK!
Ale jakoś to... nakręcone. Niemniej pasuje do historii Ace'a, więc nie narzekam.
W ogóle zachowanie Ace'a jest super. I ten list na końcu też jest uroczy.
I człowiek się generalnie zachwyca, że wow, jaki ciepły chapek...

...i na końcu dowiaduje się, że OP znowu będzie miało tygodniową przerwę.
Że zacytuję Ragemana: FFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUU... :evil:

[Obrazek: 66HHUfX.png]
09.06.2010 22:05
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509

Chapterek dość ciepły. Heh... co do śmierci Sabo możemy być maksymalnie pewni w 99,9% bo nie było pokazane jak umiera, ale w sumie nie wiem czy Oda by "wskrzeszał taką postać, no chyba, że ulepszoną.

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
10.06.2010 00:01
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721

Wskrzesił Pella, czemu by nie Sabo...
Mam nadzieję tylko, że ta retrospekcja nie była tylko po to, żeby pokazać, skąd Luffy zna Sabo, bo autor chciałby wrzucić Sabo niebawem do scenariusza... To dość popularny zabieg (głównemu bohaterowi się coś śni związanego z osobą, której dawno nie widział, albo przypomina sobie coś o niej i jeszcze w tym samym chapterze/odcinku widzimy właśnie tę osobę a główny bohater nie może otrząsnąć się ze zdumienia, że widzi ją po tylu latach...).
Obynaszaskoczył, obynaszaskoczył....

[Obrazek: 66HHUfX.png]
10.06.2010 00:20
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

A mnie się ten chapter średnio podobał. I wcale nie był ciepły tylko bardziej smutny. ;-) Niestety nie przekonuje mnie śmierć Sabo, bo nie było nic pokazane. Pewnie zdążył wskoczyć do wody czy coś takiego - tak jak to było z Pellem. Luffy mazgaj (jak początkowo Usopp :-P ), ale przynajmniej Ace zachowywał się dorośle i widać że był podobny do ojca. Jestem ciekaw czy to już koniec tych retrosów. No i do tej pory nie rozumiem co miały nam przekazać. Niby Ace przed śmiercią wspominał Sabo, ale mnie ta historia w ogóle nie poruszyła. A myślałem, że będzie jakaś wzruszająca jak załogi słomianych. Undecided No i za tydzień nie ma chapka. Załamka.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
10.06.2010 00:35
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 912

A mnie się podobała ta historia i trzymała stary klimatSmile No i nie mogę się powstrzymać by nie powiedzieć: "a nie mówiłem?"

Cytat:Wskrzesił Pella, czemu by nie Sabo...

Ty się nigdy nie poddasz Tongue

Teraz tydzień przerwy, a potem pewnie już koniec retrosów...

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
10.06.2010 01:06
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620

Cytat:Teraz tydzień przerwy, a potem pewnie już koniec retrosów...

Mam nadzieję...

Nie wiem, możecie mnie zwymyślać i w ogóle, ale mnie zupełnie nie kręciły te retrospekcje z ich dawnego życia. Zwisał mi i powiewał los Sabo, nudny gówniarz, nie wskrzeszać go.

Zastanawiam się co mi się podobało w tej "mini-sadze".... Śmierć Sabo, bo zapowiada koniec tej jednej z najgorszych historii w OP? Chyba tak.

A nie, pojawienie się Dragona wraz z Iva-san i Kumą w tle. To było dobre.

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
10.06.2010 10:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 912

Wąski, to chyba pierwszy raz kiedy mamy tak skrajne zdanie na temat OPSmile

Mi się natomiast podobało tutaj wszystko. Braterstwo. Przyjaźń. Wróg niemożliwy do przeskoczenia. Walka z niemożliwym. Niesprawiedliwość. Ci, którzy chcą pokonać tą niesprawiedliwość. Poświęcenie. Łzy. Jest WSZYSTKO. Czego wam tu brakuje? Wkurwa na tych durnych frajerów, którzy uwięzili Sabo? Dreszczy emocji kiedy Ace powiedział, że ON TU ZOStAJE?

Ja mam wrażenie, że po takiej sadze jak ID i Whitebeart War (WW XD) Wam po prostu ciężko się przyzwyczaić do starego klimatu OPSmile

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
11.06.2010 00:13
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620

Widzisz Najuch, ja nie mam nic na przeciwko starego dobrego OP. Problem polega na tym, ze ten stary dobry OP wrócił w formie DZIECIAKÓW! Gdyby to samo działo się z normalnymi, dojrzałymi postaciami, pewnie wyłbym z wczucia. A tak miałem odczucie, że jest to tylko gówniarska beztroska.

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
11.06.2010 10:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,076

Wąski napisał(a):Problem polega na tym, ze ten stary dobry OP wrócił w formie DZIECIAKÓW!

Nie wiem, czy zauważyłeś, ale w OP zawsze były dzieciaki i to w sporych ilościach (;

A co do tematu - rozdział dla mnie taki średni, ja zawsze wolałam akcję właściwą niż wspomnienia, a teraz bardzo chciałabym wreszcie zobaczyć resztę załogi. A tu jeszcze kolejna przerwa /:

No i po raz kolejny zastanawiające podobieństwo Luffiego do Rogera. Może Roger i Dragon to bracia? d;

A i podobał mi się motyw gdy w czasie rozmowy z Dadan Garp mówi "nawet ja, marines, teraz trudzę się wychowaniem jego dziecka" (czy jak to tam było) <lol>

[Obrazek: h3sygn.png]
11.06.2010 12:26
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama