Aktualny czas: 21.10.2017, 14:12 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 588
Autor Wiadomość
Lena Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 55

Temat jest niezły, ale ja także wolę aktualne wydarzenia. Koniec, list i ostatni fragment były niezłe, ale cała reszta- niezbyt mi się podoba. Trochę wymuszone. Tak jakby Oda chciał dać sobie jeszcze trochę czasu na wymyślenie aktualnych wydarzeń...
Mam nadzieję, że następny chapter będzie już o aktualnych wydarzeniach.
Fajnie, że historia Luffyego i Ace została lepiej wytłumaczona, ale... Co za dużo, to niezdrowo. Trzeba wiedzieć, kiedy skończyć.

"Brother will kill brother
Spilling blood across the land
Killing for religion
Something I don't understand..."

La vita é breve e l'arte é lunga.
11.06.2010 15:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,536
Poziom ostrzeżeń: 0%

Ciekawi mnie wciąż kwestia, czy Sabo przeżył. Byłem tego pewien aż do sceny z listem, potem zwątpiłem... Za jego faktyczną śmiercią przemawia choćby fakt, że akcja dzieje się w retrospekcjach, gdzie jak nam wiadomo, pada średnio jeden trup. Niemniej jednak na tyle polubiłem tego chłopaka, że mimo wszystko liczę na to, że była to "śmierć", w stylu Pella czy Pagayi, a wyciągniętym z wody Sabo zaopiekował się Dragon - ze swoimi przekonaniami w końcu ten młody szlachcic byłby rewolucjonistą pierwszej wody...
Tak więc choć rozum mówi mi, że chłopaka obgryzły już ryby, to jednak sercem jestem za tym, aby w przyszłości serii doszło do spotkania Luffy'ego z uważanym za martwego Sabo ;P

Widok Ace'a, jak unosi na swych barkach kilka(naście?) razy od niego większą Dadan... Bezcenny Big Grin

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

12.06.2010 02:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,080

Najuch napisał(a):Ja mam wrażenie, że po takiej sadze jak ID i Whitebeart War (WW XD) Wam po prostu ciężko się przyzwyczaić do starego klimatu OPSmile
Też tak uważam.

Chapterek średnio mi się podobał. Nie był zły, ale jednak czegoś w nim brakowało.
Fajnie Oda przedstawił nam charakter Acea. Taki poczciwy porywczy gnojek, ukrywający swoje uczucia przed innymi^^ Widać, że zmądrzał.
Co do Sabo to na początku myślałem, że przeżył, ale po liście zmieniłem zdanie.... choć kto wie.

Co do kolorowej strony to jak zwykle fajna, ale mam jedno poważne zastrzeżenie... CZEMU ROBIN-CHAN JEST SIWA?!?!?!?!

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
12.06.2010 11:11
Urizithar Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 26

Dopiero dziś znalazłem czas żeby przeczytać chapterek. Tak jak się wszyscy spodziewali Sabo najprawdopodobniej ginie, choć furtka wciąż zostaje. Jeśli ta postać miałaby powrócić w wydaniu ze swojej młodości to ja podziękuję i wolę już żeby ją rybki obgryzały. Kompletnie nie przypadła mi do gustu. No i nie lubię powrotów z za grobu robionych na siłę. Do tej pory nie mogę wybaczyć Odzie zniszczenia bohaterskiego poświęcenia Pell'a i nawet scena pod roboczym tytułem "Mój grób?" tego nie nadrabia.

Podsumowując retrospekcje (mam nadzieję, że to już koniec) nie była taka zła, nawet mi się podobała w niektórych momentach (Dragon i spółka, haki Ace'a, parę świetnych tekstów itd.), ale wstawiona w momencie takiej akcji jak ostatnio sprawia, że człowiek zadaje sobie tylko pytanie "Co będzie dalej?" i nie myśli o przedstawianych wydarzeniach z nastawieniem jakie miał do innych retrosów.
13.06.2010 22:59
Brandy Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 33

Świetna ta kolorowa strona. Ale za dużo Alicji w krainie czarów ostatnio jak na mój gust. Zoro pośrodku i to mordercze spojrzenie skojarzyło mi się strasznie z Aleksem z mechanicznej pomarańczy.
Uwielbiam retrospekcje w OP. Są taką skumulowaną OnePiecością. :mrgreen:
Z serii fanowskie gdybanie: bo taka głupia myśl mi wpadła do głowy - ciekawe czy Ace ma syna/córkę. Po zastanowieniu stwierdzam że pomysł jednak nietrafiony. Takie zabiegi nie pasują do OP.

Co do Sabo - chłop żyje. W OP panuje zasada, że jeśli czyjegoś martwego i wykrwawionego ( chyba że to 4kids) ciała nie było widać, prawie na pewno ten ktoś żyje. Rany, uwielbiam dzieciaka. I w sumie to nie wiem za co.

[Obrazek: Johny_Sanji.jpg?t=1293992213]
17.06.2010 00:13
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,080

Cytat:Z serii fanowskie gdybanie: bo taka głupia myśl mi wpadła do głowy - ciekawe czy Ace ma syna/córkę.
A skad takie wnioski wyniosłaś?? Czy to może kolejne "chore" fanowskie knowania?;D

A tak z innej beczki... przy okazji chciałbym wspomnieć, że wyszła nowa okładka i przeszła moje najśmielsze oczekiwaniaSmile Admirałowie prezentują się wyśmienicieSmile Okładka dużo lepsza od poprzednich. No może z wyjątkiem tej z białym;D

http://www.imagebam.c
om/image/6fd672841102
Dzięki Szynie w ogóle widziałem dużą wersjeXD

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
17.06.2010 22:59

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama