Aktualny czas: 23.11.2017, 00:02 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 592
Autor Wiadomość
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 592
Na mangareader i wielu innych serwisach możemy już czytać nowy chapterek OP.

A w nim?

Zobaczyliśmy co u Zoro:
-super akcja, że ten zamek do mieszkanie Mihawka Tongue
-ciekawa historia z małpami

Zobaczyliśmy co u Franky'ego:
-na pewno jakieś nowe ulepszenia znalazł w laboratorium
-obrazek z wybuchem i w tle mina Franka: bezcenne : P

Zobaczyliśmy co u Nami:
-złodziej pozostanie złodziejem : P
- hej hej hej hej hej hej hej hej hej hej, dziadek rządzi : P
-nowa moc związana z węzłami i laską Nami.

Zobaczyliśmy co u Brooka:
-wciąż jest debilem xD
-i nie wiem, jaką to moc może pozyskać teraz po wyprawie .

Chapter na plus.

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
16.07.2010 09:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,621

Mi się rozdział całkiem podobał Smile Rozbicie załogi było dobrym pomysłem - teraz mamy bowiem mnogość głównych bohaterów, załoga nie jest w tej chwili tłem dla kapitana - każda postać ma okazję samodzielnego wykazania się i wypada to wg. mnie nieźle.

Dracule Mihawk mieszkający w tym ponurym zamczysku... Choć gdy go ujrzałem, pomyślałem sobie "Ha, tak jak się spodziewałem!" to w sumie... zaskoczony byłem i tak Big Grin W ogóle ta ponura luzackość szermierza przypadła mi do gustu. Kij z tym, że wleźli mu do chałupy, w dodatku jeden z nich to człowiek, który przysiągł mu, że go kiedyś zdoła pokonać odbierając reputację najlepszego szermierza na świecie... I tak porozmawia sobie z nim bez żadnych ogródek. Ot, ciekawsze rzeczy w świecie bywają, nie ma co robić szumu.

Z innych ciekawostek...:
- Gazety podają Morię jako oficjalnie zmarłego. Chyba jednak faktycznie padł ten wesolutki Schichibukai ;/ Szkoda... Choć oczywiście, nic pewnego...
- Franky... przeraża mnie i fascynuje zarazem Big Grin Ot i po laboratorium Vegapunka ^^' Zastanawia mnie, czy aby nie użyje wezwanego statku marines do ucieczki z wyspy...
- Ciekawy sposób z tymi Baboons. Trochę mi przypomniał ( z zasady działania) tego stwora z Sen to Chihiro no kamikakushi, co przy chciwych stawał się chciwy itd. ;P Może Zoro będzie musiał nagle stać się uprzejmy, miły, ciepły i przyjacielski? To byłby dobry motyw komediowy, Zoro uczący potwory cierpliwości i tolerancji ;]

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

16.07.2010 10:30
BonQ Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 15

Jestem zaskoczony tym chapterem, zamek Mihawka, Franky niszczyciel, oraz Satan-sama pojmany xD

Już wiem, kto będzie w przyszłym tygodniu Sanji i Robin !! Będzie się działo :-P Ale i tak nie wiem, co przeczytał Chopper w gazecie, to, że Moria zginą, nie dotyczy Luffiego, chociaż...
16.07.2010 10:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 529

Fajny chapter ^^ Gdy zobaczyłem siedzącego na fotelu tajemniczego gospodarza, pomyślałem - czyżby Mihawk? I na szczęście miałem racje, świetne rozwiązanie ^^ Wcześniej nigdy bym nie pomyślał, że to zamczysko do kogoś należy, a co dopiero Mihawka! Ciekawy jest też pomysł z pawianami. Aby opuścić wyspę, Zoro musi je pokonać, ergo stanie się silniejszy.
Franky... Obraz wybuchającej wyspy i tej zadowolonej miny Frankiego... Genialne xD Ciekawe czy cyborg posłuży się notatkami Vegapunka, by wzmocnić swe ciało? Pytanie retoryczne :mrgreen:
Satan-sama porwany! Kto go uratuje? Na pewno nie wyznawcy, którzy już szykują się do kolejnego wezwania xD
Za tydzień zapewne Sanji... Oczekuje tego, a jednocześnie obawiam się, co ujrzę...

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
16.07.2010 10:58
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620

Co do tego, co było w gazecie była już o tym dyskusja. Bardzo prawdopodobna jest nowa nagroda za głowe Luffy'ego.

Co do Mori... Wydaje mi się, że zginął na pewno, Don Flamingo miał zadanie od "wyższych sfer". Może pracuje dla któregoś z pozostałych Yonkou?

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
16.07.2010 11:03
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Chapterek całkiem niezły. Świetny motyw z Mihawkiem - być może nauczy czegoś Zoro. :-P Kto by przypuszczał? Pawiany też były niezłe - z nimi można nieźle poćwiczyć. Nami - złodziejka pozostanie złodziejką. Nowe przyrządy mogą dać jej nowe możliwości ataku, ale zobaczymy. Brook był najlepszy z całego chaptera - wpadł w jeszcze większe kłopoty niż na początku. Trudno mu będzie samemu się uratować. No i Franky - rozwalił laboratorium Vegpunka, więc będzie jeszcze bardziej ścigany przez marynarkę niż dotychczas. Pewnie wziął ze sobą jakieś projekty i być może skorzysta z nich ulepszając siebie albo statek słomianych. A za tydzień Sanji i Robin. Aż się boję. Być może Ivankov przypłynie i powie Sanjiemu żeby się opamiętał i jak najszybciej starał się dotrzeć do Luffy'ego zmieniając po drodze sukienkę na spodnie. :mrgreen:

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
16.07.2010 12:09
BonQ Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 15

Wąski napisał(a):Co do Mori... Wydaje mi się, że zginął na pewno, Don Flamingo miał zadanie od "wyższych sfer". Może pracuje dla któregoś z pozostałych Yonkou?

Bardziej mi tu pasuje światowy rząd, by np. Moria nie zakosił ciała i cienie zmarłych w bitwie.
16.07.2010 12:38
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,089

Dosyć ciekawy chapterek. Najlepsze moim zdaniem to części z Zoro i Frankym. Najgorsza była część z Brookiem, choć jego tekst na koniec był powalającyXD
Nie spodziewałem się pojawienia Mihawka. Nie spodziewałem się go w tym miejscu choć akurat jego związek z potwornym zamczyskiem nie dziwi mnie;P Ciekawie Oda zrobił te pawianyXD Jak widać są jednak poważnymi przeciwnikami dla Zoro.
Historia Frankyegio miała za to dosyć zaskakujący, nazwijmy to "finał". Ten panel z Frankym w tle był boski! Zawiodłem się jednak trochę, bo myślałem, że użyje technologii Vegapunka znalezionej w laboratorium do wzmocnienia siebieSad
Nami pokazała również na Weatherii swoją złodziejską naturęXD ale łez i tak nie zdołała ukryć;P

Bardzo mi sie podobała okładka. Kizaru i Akainu! Na takie coś czekałem! Kizaru przeszedł sam siebie, robiąc minę "najwiekszego zmulasa świata". Za to Akainu pielęgnuje drzewko z super kozackim tatuażem! Też taki chcę!Big Grin

Co do informacji o Morii. Zostało Potwierdzone. Flaming zabił go. Rząd jak zawsze zatuszował prawdę. Tylko dlaczego kazano usunąć Morię?? Czy wiedział za dużo? Czy był tylko elementem jakiejś nieczystej rządowej zagrywki?

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
16.07.2010 15:13
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509

W sumie to najciekawsze dla mnie było spotkanie Zoro z Mihawkiem, kto by mógł przypuszczać, iż to jego zamek. Cóż mimo, że już wcześniej uważałem Michawka za Cool (przez wielkie C) szermierza teraz jeszcze bardziej zaplusował tym opanowaniem, luzactwem. Szkoda, że wszyscy się, aż tak śpieszą, ja czytając chapki o załodze odczuwam, iż nie wykorzystają oni możliwości niektórych miejsc, wzbogacając się o nowe umiejętności. Miałem nadzieję, że Chopper zdobędzie jakieś zioła/nauczy się bez przeszkód używać "Monster Point". Zoro nauczy się Kamisori, czyli w sumie Geppou i Soru.

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
16.07.2010 16:09
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,621

BlackKuma napisał(a):Co do informacji o Morii. Zostało Potwierdzone. Flaming zabił go. Rząd jak zawsze zatuszował prawdę. Tylko dlaczego kazano usunąć Morię?? Czy wiedział za dużo? Czy był tylko elementem jakiejś nieczystej rządowej zagrywki?

Ja mam pewną teorię, ale jest ona dzika, słaba i łatwo podważalna Tongue Myślałem, czy aby nieprzydatny i tak Moria, nie został zabity po to, aby śmiercią Schichibukaiego obarczyć Luffy'ego - zaostrzając w ten sposób konflikt Luffy'ego z prawem i rujnując jego powszechnie pogodną opinię (w końcu nigdy nikogo dotąd nie zabił). W jakim celu nie wiem... jakiś plan muszą mieć Ci staruszkowie z rządu Tongue A w ten sposób wyjaśniłoby się, co tak zaszokowało Choppera w gazecie (wspomnienie o tym) i dlaczego Mihawk tak wątpi w prawdziwość tej informacji (eee... tak poza tym, że widział Morię żywego xP). Tak jak mówiłem, to baaardzo chwiejna teoria Tongue

Zaxus napisał(a):W sumie to najciekawsze dla mnie było spotkanie Zoro z Mihawkiem, kto by mógł przypuszczać, iż to jego zamek.

Nazwisko Mihawka mogło być podpowiedzią i za taką było uważane w paru miejscach w sieci chyba. "Dracule" Tongue

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

16.07.2010 16:12

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama