Aktualny czas: 15.07.2020, 01:18 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 592
Autor Wiadomość
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,101
Poziom ostrzeżeń: 0%

Krandar napisał(a):I tak bezsprzecznym źródłem energii takich stworów byłby cień, od którego wszystko zależy.
Nie zapominaj, że zombie są silniejsze nie tylko dzię
Krandar napisał(a):Zombie i tak nie używali mięśni, tylko się poruszali i atakowali zgodnie z nakazem cienia.
ki cieniom, ale i silnym ciałom.
Jednak uszkodzenie przez Słomianych ręki Oarsa przeczy temu co napisałeś. Przynajmniej ja tak uważam. Sam zombie może robić tyle, na ile pozwala mu ciało. Dopiero dzięki pomocy Morii (bezpośredniej, tak jak pomagał dla Oarsa, czyniąc go "człowiekiem z gumy") może łamać część ograniczeń.

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
17.07.2010 21:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Krandar Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 178

Nie przeczy do końca. Zombie nie mogą używać mięśni, gdyż one działają tylko dzięki elektryczności, które pochodzą z mózgu bądź rdzenia. A skoro te dwa organy są martwe, nie mogą wykrzesać elektryczności potrzebnej do ruchu mięśni, no chyba, że ten cień inicjuje elektryczność. Ale jest to dość grząski temat.

Idealnie zostało to ukazane w Bleachu podczas walki Ishidy z z Mayuri, gdy zmuszony został potraktować swe ciało jako marionetkę. "Walczyć dopóki z kości nie zostanie proch". Dlatego uważam, iż golemy ze stawami w kończynach , ewentualnie ze sztucznymi mięśniami, mogą teoretycznie się poruszać i walczyć lepiej niż przeciętny zombie. Nie mam na myśli potężnych zombie takich jak Oz, czy Ryuuma.

[Obrazek: 30hm2pzpn_rpeerar.png]
Wtedy ja zostanę Hachibukai! - Luffy
17.07.2010 21:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509

Miś zombi miał w środku watę (skóra to też nie była prawdziwa) w końcu Usopp i Nami (o ile się nie mylę) weszli do środka.

Tyle że teraz trzeba pomyśleć... na zrobienie takiego Golema musieliby wydać trochę kasy... już lepiej chyba zrobić Pacyfistę za kasę, a ciała są tanie... można powiedzieć, że darmowe.

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
17.07.2010 21:53
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 530

Tak sobie czytam i czytam i dochodzę do wniosku: po co się zastanawiamy? Przecież to tylko fikcja Smile Nie wszystko musi być wytłumaczone. Właśnie o to chodzi Smile

Np. moc Miss Wedensday (nie wiem czy dobrze napisałem), która zmienia swoją wagę. Normalnie jest to nie możliwe. Bo waga zależy od ilości atomów w ciele, więc żeby zmienić wartość wagi danego ciała, trzeba by usunąć cząstki. Oczywiście jest wyjątek w fizyce relatywistycznej, ale mniejsza już z tym...

Co do tego, że Buggy miałby być Władcą Mórz - CO? :mrgreen: Uśmiałem się, za co miałby być? Jak do tej pory Schichibukai byli tylko Ci co posiadali wielką moc, a nie sławę, więc totalnie mi się to nie widzi. Do tego nie chciałbym takiego scenariusza. Człowiek pływający z Gol D. Rogerem - Schichibukai Undecided Nie wypada...

[Obrazek: 19979393.png]
17.07.2010 22:00
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509

Cytat:Człowiek pływający z Gol D. Rogerem - Schichibukai Undecided Nie wypada...

Jeśli nie będzie teraz trzymał z Shanksem, albo nie zostanie Schichibukai to w ogóle długo nie popływa, choć ma teraz w miarę niby mocną załogę.

W sumie nie obraziłbym się chyba gdyby ten leszcz nabrał trochę mocy Smile bo jest śmieszną postacią, ale tacy chyba poza Luffym nie są aż tak silni.

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
17.07.2010 22:22
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,101

Zaxus napisał(a):Miś zombi miał w środku watę (skóra to też nie była prawdziwa) w końcu Usopp i Nami (o ile się nie mylę) weszli do środka.
Ale siłę prawdziwego niedźwiedzia skądś musiał mieć.
Tymek napisał(a):Np. moc Miss Wedensday (nie wiem czy dobrze napisałem), która zmienia swoją wagę. Normalnie jest to nie możliwe. Bo waga zależy od ilości atomów w ciele, więc żeby zmienić wartość wagi danego ciała, trzeba by usunąć cząstki. Oczywiście jest wyjątek w fizyce relatywistycznej, ale mniejsza już z tym...
Przykład Miss ValentineWink nie jest właściwy, bo jej moc pochodzi od diabelskiego owocu.
Tymek napisał(a):Tak sobie czytam i czytam i dochodzę do wniosku: po co się zastanawiamy? Przecież to tylko fikcja Smile Nie wszystko musi być wytłumaczone. Właśnie o to chodzi Smile
Ale nawet w fikcyjnym świecie, fikcyjne rzeczy mają swoje wytłumaczenie. Tak właśnie robi Oda. Część rzeczy da się wyjaśnić naszym "logicznym" rozumowanie, a część tylko przez pryzmat fikcji i świata OP.
Dyskutując o tych zombie mamy raczej na myśli to jak Oda widzi to w swoim świecie. Nie da się ukryć, że zachowuje przecież wiele rzezy takie jakimi są naprawdę.

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
17.07.2010 23:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723

http://1piecefans.deviantart.com/gallery...4#/d2l21rf
wrzucam tu, bo wszędzie indziej to jest spoiler XD
kto oglądał DBZ Abridged, ten zrozumie dowcip XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
18.07.2010 19:22

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama