Aktualny czas: 23.11.2017, 13:04 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 594
Autor Wiadomość
kon Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 67
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 594
29.07.2010 20:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,621

O rozdziale ciężko coś napisać bo... wreszcie był to rozdział wręcz syty. Działo się tyle, że ciężko zacząć od czegoś wypowiedź... No dobrze, załóżmy że zacznę od tego co mi się NIE podoba...
Nie podoba mi się, że Coby ma haki. Wiem, że człowiek który ma za zadanie stać się admirałem, powinien mieć taką moc. Ale z drugiej strony.... Za dużo użytkowników haki naraz. To się zaczyna robić jak legendarna moc super sayanina w DB, która potem stała się popularna jakby ją w kiosku sprzedawali. Oda jak dla mnie zaczyna przedobrzać z haki.
Nie podoba mi się, że mojego ulubionego supernovas wciągnęło ufo, czy co to był za Enelski wymysł. Mam szczerą nadzieję, że nie był to ostatni raz, kiedy go widzieliśmy Sad

Co mi się podobało? Rozmowa staruszków z rządu, choć przez nich mam dziwne wrażenie, że Flaming działa dla kogoś innego, niż oni. Postawa Sengoku i Garpa - odejście z czynnej służby było jedynym rozsądnym działaniem z ich strony, i tak się właśnie stało. Podobał mi się nastrój New World... tu jest... dziwnie. Tutaj nie ma zasad, nie ma logiki, tutaj są piraci. Ta końcówka rozdziału... I w to bagno teraz się ładuje Smokey Big Grin Podobały mi się reakcje załogi (zwłaszcza Franky'ego Big Grin ) choć ich ciągle nie rozumiem. Podobało mi się zachowanie Kidda (kurdesz, mam nadzieję, że będzie badassem w najbliższym "standardowym" arcu Tongue ) który naprawdę jest piratem Big Grin I podobało mi się, że żałosny Brownbread ( i to jest Razowy, a nie Blackbeard! BB to pumpernikiel!) dostanie wciry ;] A że zrobiła to osoba która jest mi nijaka, to nie szkodzi. Podobało mi się uczczenie pamięci poległych, nawet jeśli to przykrywka do przekazania wiadomości - u Ody śmierć była tak niespotykana, że powinna dobrze zostać podkreślona.

No i to chyba tyle ;p

BTW: Tatuaż... Mi to wygląda na SBDY, ale Saobody Archipelago raczej odpada z gry Tongue (Matko boska, ale chyba nie wytatuował sobie "SEXY", co? Sad )

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

29.07.2010 20:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Urizithar Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 26

No wreszcie wiadomo o co chodzi. Wreszcie zaczną się ciekawe rozdziały. Połączenie straw hats, a potem fishman island i nowy świat czekają. Ostatnie 3 rozdziały były genialne.

Btw Luffy ma na ręce jakiś tatuaż w stylu tego Ace'a. Ktoś jest w stanie przeczytać co tam pisze?

EDIT: Co do wiadomości to jak dla mnie tatuaż faktycznie może znaczyć SBDY i wtedy statek jest przy 16 drzewku na archipelagu. Mam jednak nadzieję, że będzie to trochę bardziej wymyślna wiadomość.
29.07.2010 20:11
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721

Właśnie go tłumaczę :-D
I wyjaśnia się, czemu Grand Line zwano "Rajem"... ojj, Oda XD
Ale wiadomość Luffy'ego ogarniam tak samo jak Zoro XD Może Mihawk pomoże mu zrozumieć o co chodzi XD
Najbardziej przemawiało do mnie wyjaśnienie Killera, ostatecznie Luffy może znać trochę zwyczajów Marines. Ale reakcje pozostałych mówią same za siebie - chodzi o coś zupełnie innego XD

"w stylu Ace'a"... czcionka ta sama, ale napis inny XD Pierwsza litera to chyba B (przekreślone rzecz jasna)... a może to greckie litery? trzecia wygląda na omegę (chociaż równie dobrze może to być M XD)...
może to jakiś skrót?

Jeżeli tatuaż jest w stylu Ace'a, to pierwsza litera to musi być błąd :-P
Czyli mamy skreślone B, pod spodem P... coś... i coś, co mi wygląda jak Y.
Ktoś ma lepsze pomysły?

[Obrazek: 66HHUfX.png]
29.07.2010 20:12
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,621

Jackie D. Flint napisał(a):Jeżeli tatuaż jest w stylu Ace'a, to pierwsza litera to musi być błąd :-P

Mi się wydawało, że tatuaż Ace'a ma S przekreślone w hołdzie Sabo (patrz: flaga Sabo)

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

29.07.2010 20:19
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*

Cóż... tak też może być... Co prawda przy absurdzie OP pomysł z "błędem" wydaje mi się bardziej prawdopodobny, ale nie mówię, że tak może nie być XD
Swoją drogą jeśli tak jest, to Oda przerażająco daleko wymyślił tę fabułę XD Naprawdę zaczynam się go bać XD

29.07.2010 20:39
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 277

Wpadłem na taką teorię. Dzwon, latająca wyspa, prawdopodobne pojawienie się enela, ostatnia litera Y. Może Luffy zasugerował, aby spotkać u Montblanc Cricketa. W miejscu, gdzie ruszyli na niebiańską wyspę. Zasugerował bym od razu nią, jednak bez Nami sami na niej nie trafią.
Racja szczery EDIT: ostatnia litera to SKY

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
29.07.2010 20:56
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*

HAHAHAHAHAHAHA XD
Właśnie dlatego uwielbiam tłumaczyć mangi, człowiek się lepiej wczytuje w to wszystko XD

Oni opłynęli Marineford statkiem Marynarki dzwoniąc przy tym w dzwonek okrętowy XD No czegoś takiego Luffy nie wyprawiał chyba od czasów walki z Arlongiem, kiedy to usiłował go ugryźć jego własnymi zębami XDD

29.07.2010 21:22
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

Dobrze zrozumiałem Garp i Sengoku odchodzą na emeryturę a ten Kong jest jeszcze wyżej stanowiskiem od Sengoku ?Tongue

[Obrazek: COS-6508.jpg]
29.07.2010 21:54
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,095

Hm, gdyby ktoś tydzień temu powiedział: "ej, wiecie co, myślę, że Luffy popłynie razem z Rayleighem i Jimbeiem z powrotem do Marineford, popływa statkiem w kółko rzucając gdzieś jakieś kwiaty i zadzwoni 16 razy dzwonem" to pomyślałabym, że to upośledzona teoria d;
To rozwiązanie jakoś szczególnie mnie nie usatysfakcjonowało. Mimo to rozdział ogólnie podobał mi się, też jestem ciekawa co Luffy ma napisane na ramieniu (:

Mam nadzieję, że to co wciągało statek Capona to nie był Czarnobrody, tylko jakiś dziwny rodzaj wyspy w Nowym Świecie.

Ano właśnie, jeszcze Franky. W ogóle go nie poznałam <: Oby to był tylko skutek osmalenia wybuchem a nie trwała zmiana d;

[Obrazek: h3sygn.png]
29.07.2010 22:27

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama