Aktualny czas: 25.11.2017, 03:53 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 595
Autor Wiadomość
Krandar Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 178
Rozdział 595
http://mangastream.com/read/one_piece/55562012/1

Cóż mogę powiedzieć? Rozdział bardzo przyjemnie się czyta. Żal jest mi tylko biednej Bonney, mam nadzieję, że główny badass marynarki jej nie zabije.

Pozostali supernovas jakoś sobie radzą, a bardzo spodobał mi się chytry plan strasznego doktorka :mrgreen:

Co do reszty, teraz sądzę, że wiadomość Luffiego brzmiała następująco: "Spotkajmy się później, stańmy się silniejsi, abyśmy nigdy więcej nie doświadczyli drugiej takiej sytuacji jak na archipelagu Sabondy"

[Obrazek: 30hm2pzpn_rpeerar.png]
Wtedy ja zostanę Hachibukai! - Luffy
05.08.2010 11:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

Dokładnie zapewne Luffy także będzie trenować dlatego treść tej wiadomości musiała być taka jak napisałeś wyżej każdy teraz będzie dawaj z siebie wszystko, aby stać się silniejszym. Ciekawi mnie jak wygląda szef, który rozmawiał z Doflamingo, ale coś mam przeczucie, że to Vegapunk. Szkoda, że Czarnobrody uciekł mógłby być całkiem fajny pojedynek, a Bonney mi nie szkoda nie przypadła mi zbytnio do gustu. Ogółem chapterek trzyma poziom.

[Obrazek: COS-6508.jpg]
05.08.2010 12:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
adrastea Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 480
Poziom ostrzeżeń: 0%

zgadzam się że chapterek trzyma poziom Smile
trochę zabawne było kiedy wielki kozak Czarnobrody wziął nogi za pas i się ewakuował, czyżby nie wierzył dostatecznie w swoje i swojej załogi umiejętności? Tongue

nie wątpię, że Chopper da radę, ale biedny Sanji nie ma lekko ;-)
co do Bonney to według mnie jej przygoda w Nowym Świecie zbyt szybko się skończyła Undecided miałam nadzieję zobaczyć ją w jakieś wielkiej bitce w końcu te 100mln do czegoś zobowiązuje.

a Law jak zwykle mroczny i zagadkowy 8-)

Nikt nie wie, co się jutro może zdarzyć, a jeszcze mniej wiadomo, co będzie pojutrze. Skoro już o tym mowa, to nie wiadomo nawet, co się zdarzy dziś po południu /Kronika ptaka nakręcacza

[Obrazek: tumblr_lzwvnluci01rnjb29o1_1280.jpg]
05.08.2010 12:59
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,623

No i są te powerupy Smile. Rozdział niezły, ale martwi mnie sytuacja Bonney - z deszczu pod rynnę po prostu ;/ One Piece ma za mało kobiecych postaci, żeby je tak bezmyślnie eliminować Big Grin Blackbeard mnie rozwalił ze swoim ' I get enough vulgarity with the crew members I already have' ;] Drake mnie zaczyna intrygować - najwyraźniej zamierza dobrać się do tyłków naprawdę poważnych przeciwników. Może, choć nie jest już marine, to jednak wciąż ma za cel załatwienie najgorszych zbrodniarzy.

Słomiani najwyraźniej faktycznie dostali polecenie wstrzymania się z podróżą. Do nowego roku, być może? (na to by wskazywały te dzwony).

Ah. I najważniejsze.

Moria! Moria żyje! Big Grin Dobrze wiedzieć Big Grin A teraz niech zabiera swoją Peronę gdzieś tak, żebym już nigdy, z całą pewnością ponownie jej nie zobaczył (Taa... do muzeum). A z całą pewnością nie w załodze Słomianych Tongue
Nawiasem - kim jest u licha ten gość wysługujący się Flamingiem? Smile

Okładka kolorowa mi się spodobała Smile Wszyscy pomazani... Czyżby Oda dawał wskazówki, że ważny jest tatuaż? Tongue

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

05.08.2010 13:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Chapter po prostu świetny. Dostałem ładny prezent urodzinowy. :mrgreen: Trafalgar Law ma całkiem niezły i nie głupi plan. X-Drake trochę mnie wkurza bo porwał się na piratów Kaidou - dostanie łomot i tyle z tego będzie. Widać, że pozostali Supernovas także nie próżnują. Bonney jednak ma najgorzej. Szkoda, że nie doszło jednak do walki Czarnego z Akainu, bo to byłaby ciekawa konfrontacja. Sądzę jednak, że Bonney trafi do Impel Down i nie zostanie zabita (choć jej postać jest mi obojętna). No iczemu Oda nie zdecydował się pokazać nam walki Bonney z załogą Blackbearda? Moria żyje - a to ci niespodzianka?! Jak dla mnie to mógłby zginąć, ale widać Oda ma inny plan względem niego. :-P No i Słomiani - jednak tajemnicza treść z gazety mówiła o treningu i powrocie po staniu się silniejszymi. Widać, że nikt z tej strony nie mógłby być w załodze Luffy'ego bo nikt tego nie rozszyfrował. Ciekawe jak poradzi sobie Zoro z tą zagadką? :-> Chopper będzie uczył się nowych technik medycznych i zielarstwa - może w końcu opanuje tryb monster? Sanji - nie ma lekko, ale przynajmniej nie będzie musiał się zmieniać w okamę. I zyska dwa powerupy - nauczy się newkama kenpo i zacznie przyrządzać wzmacniające posiłki dla całej załogi. Jestem ciekaw jak pozostali sobie poradzą. Zoro ma Mihawka, Robin trafi do Dragona, Nami jest pogodynką u staruszka, Usopp ma trening na wyspie gigantów, więc przybyje mu trochę mięśni (jak zrzuci ten tłuszcz), Franky pewnie ukradł jakieś plany Vegpunka, Luffy popracuje nad królewskim haki i może zaskoczy nas jakąś nową techniką (tak jak było z Gear 2 i 3). Tylko kompletnie nie mam pojęcia jak może się polepszyć Brook. Zapowiada się nieźle. Oda to jednak mistrz.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
05.08.2010 13:52
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,264

Romario napisał(a):Tylko kompletnie nie mam pojęcia jak może się polepszyć Brook.
Pamiętasz jak skomponował utwór dzięki któremu kultyści zyskali chęci do walki? Może nauczy się wykorzystywać muzykę do wpływania na umysły: dawania sił do walki, sianie strachu w szeregach przeciwników, przeciąganie wrogów na swoją stronę tudzież inne sztuczki ala Jango.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
05.08.2010 14:21
loughi Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 6

Z rozdziału na rozdział robi się coraz ciekawiej.
Nie zdziwiłbym się gdyby Bonney nie przeżyła spotkania z Akainu jak widzieliśmy podczas bitwy na Marineford okazał się niezłym kawałem drania, "Jeśli życie nie mija zgodnie z prawem to i tak nie ma żadnej wartości." X-Drake powinien dostać ostro w łeb, za wysoko mierzy jak na początek jego przygody w Nowym Świecie.

...a my nie chcemy uciekać stąd...
05.08.2010 14:32
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,095

Też się zastanawiam, o co chodziło w tej całej gadce Bonney z Akainu. I jak to się skończy. Niech nic jej się nie stanie! ):

Jak większości bardzo podobała mi się kolorowa okładka, gapiłam się na nią dobre kilka minut (: i Law też jest super (: Może czeka na Luffiego (;
Przez chwilę (gdy Iva mówiła, że Sanji musi nauczyć się Okama Kenpo) przestraszyłam się, że jednak skończy się na sukience /: Ale mam nadzieję, że chłopak da radę (: Trzymam za niego kciuki chyba najmocniej ze wszystkich z załogi (:

Bardzo fajny rozdział.

[Obrazek: h3sygn.png]
05.08.2010 15:20
makak Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 5

Hmmm.
Nie wiem, czy ja to nad interpretuję, czy Akainu mówi, że Bonney była częścią world goverment, a niewybaczenie Bonney właśnie w ich kierunku jest skierowane ?? Poza tym to by wyjaśniało, czemu Czarnobrody akurat ją wybrał, a nie jakiegoś cenniejszego novasa.

Hmmm, uprasza się o używanie wielkich liter, przecinków, polskich znaków i innych takich...
Chlor.
05.08.2010 16:25
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Szczery napisał(a):
Romario napisał(a):Usopp ma trening na wyspie gigantów, więc przybyje mu trochę mięśni (jak zrzuci ten tłuszcz)

Gigantów? Jakoś nie przypominam sobie żadnych gigantów na tej wyspie... (conajwyżej duże zwierzęta)
To był skrót myślowy. ;-)

A co do Bonney to mi się wydaje, że ona była kimś w rodzaju X-Drake'a, bądź współpracowała z rządem.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
05.08.2010 16:25

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama