Aktualny czas: 24.10.2017, 00:43 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 596
Autor Wiadomość
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 596
No i mamy kolejny chapter. Zacznę od okładki - znowu świetna. Oda fajnie ukazał trojkę przyjaciół z młodości w dorosłym wydaniu. I tak sobie myślę, że skoro Oda pokazał starszego Sabo to on na pewno żyje. Pewnie siedzi u Dragona.
No i w chapku mamy ciąg dalszy losów załogi. Nami - jak zwykle sprytna i zaskakująca. Rozwaliło mnie to, że "wybacza dziadkom". :mrgreen: No i teraz ma całą bibliotekę do nauki o pogodzie w New World. Robin - po raz pierwszy stanie się silniejsza dla kogoś. Pewnie Dragon sporo dowie się od niej o swoim synu. Ciekawe co tak naprawdę Dragon od niej chce. Być może chce się dowiedzieć o lokalizacji Poneglyphów. Brook - stał się zwierzątkiem w klatce i został wystawiony jako atrakcja. Nic tylko bilety kupować. :mrgreen: Ciekawe czy tą nową piosenką na gitarze uśpi wszystkich czy może coś innego zrobi. Franky - a jednak ma spaloną mordę. :-P Przynajmniej ukradł jakieś plany Vegapunka (tak jak przewidywaliśmy), więc na pewno zrobi sobie jakieś upgrady. Usopp - trochę musi pobiegać żeby zrzucić ten tłuszczyk. Ale ma jakieś zielone pigułki (ciekawe czy to jakieś sterydy :-> ).
I tak sobie myślę, że cała załoga wspomina sobie co zrobił dla nich Luffy, bo teraz to właśnie oni chcą pomóc mu w zostaniu królem piratów. Zwłaszcza po zabiciu Ace'a uświadomili to sobie, że cały czas polegali na nim, a sami mało go wspierali (taki skrót myślowy). Następny chapter będzie raczej o treningu Luffy'ego, ale miło byłoby od czasu do czasu zobaczyć postępy reszty załogi.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
19.08.2010 11:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Hachi Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 22

Oda ma ostatnio świetne te okładki... o ile jako dzieciak Sabo nie wyglądał zbyt specjalnie, to w wersji dorosłej po prostu miażdży *.* Mam nadzieję, że on jednak żyje... w końcu nie pokazano jego martwego ciała, mógł się jakoś uratować (ta, trzeba być optymistą... xP)
Nami potrafi nieźle zakręcić, przykład z tym wybaczeniem jest tego najlepszym dowodem Tongue Mam nadzieję, że ta nowa moc, której się nauczy, nie będzie wymagała taszczenia za sobą jej laski xD Wątek Robin najbardziej mnie interesuje z tych wszystkich - z powodu Dragona. Zobaczymy czego on od niej chce, no i w końcu jego samego będzie więcej w OP. 40 stopni Brooka jak zwykle powalające : D Mam nadzieję, że ta jego piosenka nie będzie usypiała, bo to było moje pierwsze skojarzenie jak czytałam ten moment - a chce żeby Oda mnie jakoś zaskoczył :3 Może i Franky spalił sobie twarz, ale za to teraz Marynarka go nie rozpozna XDDD Ja się dalej dziwię jak Usopp tyle przytył, skoro cały czas ucieka przed tymi wszystkimi stworami ; o
19.08.2010 12:56
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,540
Re: Rozdział 596
Romario napisał(a):No i mamy kolejny chapter. Zacznę od okładki - znowu świetna. Oda fajnie ukazał trojkę przyjaciół z młodości w dorosłym wydaniu. I tak sobie myślę, że skoro Oda pokazał starszego Sabo to on na pewno żyje. Pewnie siedzi u Dragona.

Powiedziałbym, że możliwym jest, że Sabo żyje, ale okładka tego nie dowodzi. To wygląda bardziej jak obrazek pod tytułem: Co by było, gdyby nie umarli. Wskazywałby na to tatuaż Ace'a, który tutaj nie ma przekreślonego S, które widać faktycznie było hołdem ku zmarłemu Sabo Tongue

A okładka jedynym mocnym punktem rozdziału (no, może jeszcze Franky) tylko... Nogi Ace'a! Co u licha strzeliło do łba Odzie, żeby tak je narysować? Przecież on UMIE porządnie rysować, więc czemu taką fuszerkę odwala -_-' Gdyby nie ten irytujący fakt, to okładka byłaby najwspanialszą, jaką pamiętam.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

19.08.2010 13:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,088

O taak, dorosły Sabo całkiem wydaje się (: Chociaż właściwie widać tylko uśmiech, nawet nie połowę twarzy, no ale.
Szczery napisał(a):
Romario napisał(a):I tak sobie myślę, że skoro Oda pokazał starszego Sabo to on na pewno żyje. Pewnie siedzi u Dragona.
Powiedziałbym, że możliwym jest, że Sabo żyje, ale okładka tego nie dowodzi.
Tak samo można by powiedzieć, że to dowodzi, że Ace zyje d; popieram Szczerego tutaj (;

Mnie rozwaliło w tym rozdziale "Bone to be wild" (: Chociaż miałam nadzieję na coś ciekawszego, niż pokazy Brooka w klatce /: No ale może to jakoś się rozwinie.

Poza tym jestem zadowolona, tylko obawiam się, jak będzie wyglądał Franky po tym wszystkim. A, no i legenda o płonącej górskiej bestii, to też dobry motyw (: No i oczywiście zagrywka Nami, hehe (:

[Obrazek: h3sygn.png]
19.08.2010 21:37
SrogaZima Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 30

Czy ja wiem, okładka nie jest zła Smile
Podoba mi się, że większość członków została pokazana, że zamierzają trenować.
Ale ja chcę zobaczyć trening Luffy'ego! :-D
19.08.2010 21:44
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,088

Nie wiem co Szczery nie podoba ci się aż tak w tych nogach, Ace jest mocno pochylony do przodu d;

A, i wiem, co jeszcze mnie martwi... Te ich wspomnienia i podejrzenie, że animatorzy zrobią to samo co przy Enies Lobby. Cało odcinkowe powtórki /: Nieeee! Mam nadzieję, że źle myślę

[Obrazek: h3sygn.png]
19.08.2010 21:54
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,540

Chlor napisał(a):Tak samo można by powiedzieć, że to dowodzi, że Ace zyje d;

Nie rozumiem, w jaki sposób moja wypowiedź miałaby wskazywać na coś takiego?

Chlor napisał(a):Nie wiem co Szczery nie podoba ci się aż tak w tych nogach, Ace jest mocno pochylony do przodu d;

Ale to nie wyjaśnia aż takiego nagłego zwężenia łydki i zmiany kąta jej wygięcia. Ta dolna część łydki oraz stopa, żeby mieć takie rozmiary, musiałyby chyba być gdzieś półtora metra za Acem. A tak to wygląda jak jakaś poważna deformacja ciała Sad

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

20.08.2010 02:10
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,377
Poziom ostrzeżeń: 5%

Słaby rozdział. okładka z Sabo no okej, ale to nie tyczy treści rozdziału.

Właściwie to Jedynie wynosi się z tego rozdziału to, że Robin jest kobietą z charakterem i wszyscy jej usługująBig Grin Dalej Franky znajduje drugi laboratorium po wysadzeniu pierwszego, dziwnie podobne do DB z Żygago, w ogóle Vegapunk to dla mnie taki ŻygagoTongue No a ta potworna ognista bestia... Mnie to nie bawi.

A tak to Nami praktycznie wszystko było wcześniej miałem nawet uczucie deja viu. Przepraszanie, ci ja opierniczają, chce się uczyć. Ale to i tak nic w porównaniu do Usoppa, który to dopiero się powtarza! Brook to samo, już wcześniej widzieliśmy go w klatce, teraz pokazano to dokładniej marnując kilka stron ech.. Choć nic nie wnosiły podobały mi się wrzucane między historie wspominki, szkoda, że tak nieudolnie, np Nami już mogli pokazać coś więcej... W ogóle to bez sensu powtórzone. Ale Brook nieźle wyszedł.
Spokojnie można by wyciąć i zastąpić z połowę rozdziału...

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

21.08.2010 00:36
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Chlor napisał(a):
Szczery napisał(a):
Romario napisał(a):I tak sobie myślę, że skoro Oda pokazał starszego Sabo to on na pewno żyje. Pewnie siedzi u Dragona.
Powiedziałbym, że możliwym jest, że Sabo żyje, ale okładka tego nie dowodzi.
Tak samo można by powiedzieć, że to dowodzi, że Ace zyje d; popieram Szczerego tutaj (;
Właśnie, że nie. :-P Ace'a widzieliśmy dorosłego, a Sabo nie, bo ponoć miał zginąć. Skoro jest w dorosłej wersji, to Oda nie zadałby sobie trudu narysowania go w ten sposób tylko od tak sobie, ku uciesze fanów. Podobnie było z Hachanem - po pokonaniu w Arlong Park (choć nie zginął) Oda rysował go na okładkach, a potem się pojawił na normalnych stronach chapterów.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
21.08.2010 01:07
Hachi Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 22

W sumie tą okładkę można interpretować tak jako to, kim się stali po tych latach... i wtedy faktycznie wskazuje na to, że Sabo żyje. Ale ja bym się tak nie dziwiła, gdyby Oda ją stworzył tylko i wyłącznie dla fanów : P Można też przypuszczać, że jest on na tyle paskudną kreaturą(gomen, Oda-sensei... to tylko żarcik), żeby wszystkich fanów dręczyła teraz zagadka co do "śmierci" Sabo xDD
A tak na serio - musimy po prostu czekać, bo domyślanie się takich rzeczy po samej okładce raczej do niczego nie doprowadzi.
21.08.2010 01:26

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama