Aktualny czas: 23.10.2017, 10:09 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 598
Autor Wiadomość
kon Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 67
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 598
http://mangastream.com/read/one_piece/35970330/1

Napisze tylko tyle że zostałem miło zaskoczony tym rozdziałem Tongue
30.09.2010 15:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
roronoazoro Offline
Łapacz motylkuf
Pirat

*
Liczba postów: 250
RE: Rozdział 598
Pierwszy plus to to, że się wreszcie ukazał. Bardzo mi się podobała akcja z Chopperem i fałszywymi strawhatsami. Jednak naiwność to dalej przeważająca cecha u naszego doktorka.
Usopp: rispekt. Widać, że tłuszcz nie poszedł całkiem w pot. I te jego roślinki moga sporo namieszać.
Nami wygląda śliiicznie. Nie wiem jak wam, ale mnie dużo bardziej podoba się teraz. Trochę szkoda mi Robin. Nie musiał Oda usuwać jej grzywki całkowicie, mógł ją po prostu skrócić i było by znacznie lepiej, niż jest teraz.
Bardzo ciekawi mnie co z Zoro, bo na okładce wyglądał, jakby nie miał ręki 0.o
No i Franky. Wygląda teraz, jak czołg, a po przybyciu od razu pobiegł tuningować Sunny.
Następny chap będzie boski, kiedy Luffy spotka tych fałszywych, bo nie wątpię, że właśnie o tym będzie.

Siedzim i myślim, pocośmy tu przyśli?
30.09.2010 16:02
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 530
Apetyt One Piece'owy zaspokojony!!! Big Grin 4 miesiące czakania, ale warto było! Cała załoga jest o 1000x silniejsza. Piękna Nami, Mega koks Usopp, Sanji z detektorem na kobiety Big Grin, Brook Soul King... Ufff...

Rany ileż epitetów można by wymienić! Wkurzają mnie Ci goście podszywający się za załogę Słomianych Angry No... ale długo sobie nie pobędą... biedaczek wpadł na Luffy'ego Angel Mam nadzieję, że Luffy położy go jednym ciosem... albo spojrzeniem Big Grin

Powiem tylko, że mnie rozdział bardzo się podobał (przez to czekanie mogę nie być obiektywny Big Grin) i z niecierpliwością czekam na następny! Tongue

[Obrazek: 19979393.png]
30.09.2010 16:04
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
O masakra!!! Najbardziej mnie chyba rozwalił Brook xD Spełnia swoje zamiłowania muzyczne xD

Cieszy mnie, że Chopper dalej pozostał taki łatwowierny jak dawniej. No i muszę powiedzieć, że zakochałam się w Usoppie (po raz kolejny). Piękną ma klatę i bródkę Smile Natomiast Nami w długich włosach to zło...

Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć Zoro. Znowu będę przez cały tydzień siedziała jak na szpilkach, żeby tylko dorwać kolejny chapter Smile

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
30.09.2010 16:05
dadeq1 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 16
Super rozdział;D A co do spekulacji o utracie reki Zoro myślę, że to bujda,zauważyłem że ma 3miecze więc pewnie używa tego samego stylu walki.No chyba ze teraz będzie walczył jeszcze nogą;D
30.09.2010 16:07
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,537
To będzie trochę niepoukładany post, pisany wraz z kolejnymi, ładującymi się wolno stronami Tongue

Luffy... Nie zmienił się. Czemu on się nie zmienił? Wszyscy jakoś się pozmieniali, a Odzie się nie chciało w Luffym nic zmieniać? (poza tą blizną ofc). Szczerze mówiąc, bardziej mi się podobała wizja 19-letniego Luffy'ego, jaką przedstawił autor tamtego fanowskiego rozdziału.

Nami - te włosy nie za długie trochę, jak na dwa lata? Ale ogólnie nie jest źle. Po Usoppie spodziewałem się czegoś więcej, ale też ujdzie. No i niezłymi tekstami operował Smile

Kurczę, po przeczytaniu wczoraj na com.pl spoilerowego słowa "fałszywki" (to akurat wyłapałem) miałem przebłysk domyślności i wydedukowałem, że Słomiani będą mieli imitatorów, bo dziwne by było jakby ktoś się nie połasił na taki potencjał wzbudzania strachu... Ale nawet, jeśli miałem ciut spoilera (screw you, Heros i reszta z wczoraj ==' ), to i tak sceny z nimi były zabawne i zaskakujące Smile Ale... Szkoda, że Oda to wprowadził pierwszy. Miałem w planach taką scenę w moim fiku Tajemnica Słomkowego Kapelusza, a teraz wyjdzie na to, że powielam Odę Sad

Sprawdziło się, Zoro był na statku pierwszy, hell yeah Big Grin Ale trochę słabo to zaakcentowano, wolałbym do tego jakąś konfrontację Sanji vs Zoro Big Grin Sanji swoją drogą ma ciekawą bródkę, aczkolwiek coś mi w jej kolorze nie leży Tongue Jasnowłosy blondyn z czarną bródką? Z tym się jeszcze nie spotkałem.

Robin jak zwykle piękna, a nawet jeszcze piękniejsza w nowej fryzurze! Tylko... Czemu znowu piersi jej urosły? :/ Dragon jest fetyszystą dużych biustów i fundnął jej operację?

Chopper... Też żadnej zmiany, poza tym, że zyskał bardziej dziecinny wygląd (przez przerost głowy nad ciałem). Spodziewałem się czegoś całkiem na odwrót Sad
Ah. I jest debilem. Podobnie jak (przypuszczalnie) rewolucjoniści którzy ścigali Robin.

Franky.... (KTÓREGO NIE BYŁO W ROZDZIALE? HĘĘĘ?) Oceniając po kolorowej stronie... NIEEEE! Co oni z Ciebie zrobili, biedaku! Sad Ścięli Ci twoją mega, luzacko-szpanerską fryzurę i w ogóle wrobili w gorylowaty wygląd Sad To nie jest Franky, którego uwielbiałem Sad (Strach pomyśleć, co teraz mu będzie... sterczało po Coli)
Zoro za to na tamtej kolorowej stronie był cool. Nieźle go poszarpał Mihawk Big Grin

Ach, i zapomniałem o Brooku. Nie wiem, jak on zorganizował sobie ten koncert... Ale chcę go zobaczyć w anime Big Grin
No i nie wyjaśniono dalej, co zaszło z Sunny i Kumą. Kolejne rozczarowanie, bo to trochę rzutuje na sprawę Kumy działającego dla rządu... Ale nie uprzedzajmy faktów.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.09.2010 16:10 przez Szczery.)
30.09.2010 16:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 529
Po miesiącu uporczywego wyczekiwania, do naszych roztrzęsionych z emocji dłoni w końcu trafił chapter 598 Big Grin Warto było czekać, gdyż rozdział jest naprawdę świetny. Zacznę od tego, co ciekawiło mnie najbardziej: wygląd i moce bohaterów po dwóch latach. Jako pierwszy na odstrzał pójdzie Usopp. Długonosy nie wygląda już tak wymoczkowato, wprost przeciwnie, w końcu przypomina mężczyznę (ma nawet bródkę). Poza tym ma wypaśną czapkę, też bym taką chciał xD Sogeking daje nam także pokaz swych nowych nabojów, które zamieniają się w drapieżne rośliny! Nie logiczne, lecz mimo to - zajebiste Big Grin Wygląda też na to, że Usopp przestał być taki strachliwy. Bez wahania pomaga Nami. A skoro mowa o nawigatorce... Wygląda ekstra xD Biedny Sanji zaliczy chyba zgona, gdy ją zobaczy. Jednakowo muszę przykomplementować Robin, która dzięki nowej fryzurze i stroju prezentuje się dużo lepiej niż wcześniej. Nieznacznie zmienili się Zoro i kuk, którzy po prostu zmężnieli i wyglądają zajebiście. Poza tym Roronoa zyskał jeszcze bliznę na oku. Oby nie oznaczało to jego straty. Najbardziej ze wszystkich zmienił się Franky. W jego wypadku trzeba chyba mówić o ewolucji xD No bo rany... Wygląda jakby przez dwa lata nic nie robił, tylko wcinał batoniki "Lord Koks". Nie żeby źle wyglądał, zastanawia mnie tylko, jak on będzie trzymać młotek w dłoni xD Chopper... pozostał taki sam, jakiego go pamiętamy. Niestety zachował również swój debilizm, myślałem że nabierze trochę rozumu, lecz on wciąż może wystawić na Allegro aukcje "Nieużywany mózg". Największym zaskoczeniem był jednak wygląd Luffiego!!... A wcale, że ku*** nie!!!!! Słomiany nie zmienił się ani o jotę! Chyba nawet nie urósł!! Zrobił sobie tylko bliznę ala Jiraya i tyle!! Ech, to wielkie rozczarowanie... Lecz nie jedyne. Brook zmienił się w jakąś gwiazdę popu... Oby nie zaczął śpiewać "Baby, baby, baby oł!".
Skoro nową powierzchowność Słomianych mamy za sobą, przejdźmy do treści. Wszyscy stopniowo zbierają się na Shabondy by wznowić podróż. Okazuje się, że jakaś grupa szemranych piratów podszywa się pod Słomków. Niezwykle irytujące, i niezwykle prawdziwe. Gdy tylko ich zobaczyłem, w mej wyobraźni zagnieździł się obraz Luffiego wbijającego przebierańców w ziemie. Monkeya co prawda wyręcza Usopp (który jest wow Big Grin ), lecz na koniec me skryte marzenie zdaje się spełniać. Luffy potrąca swego sobowtóra, i oby na tym się nie skończyło Big Grin Z utęsknieniem czekam więc na następny chapter.
Reasumując: ichaa!!! Naprawdę porządny rozdział, obszerny i ociekający zajebistością jak pizza serem. Panie Oda, proszę takich więcej ;D

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
30.09.2010 16:16
Bandzior69 Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 7
Zoro ma ręke jak się przyjrzec rysunkowi to widać u dołu że trzyma w niej katane
30.09.2010 16:31
Skrzat Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 11
Zoro nie ma ręki! Kocham takie fake spoilery Smile
2 lata minęły, a Duval dalej nie umie puszczać oka Wink
30.09.2010 16:53
roronoazoro Offline
Łapacz motylkuf
Pirat

*
Liczba postów: 250
I za to właśnie lubię Duvala. Z ten jego krzywy ryj. Jego postać dodała smaczku temu chapkowi tak, jak i Choppi. Dlaczego ci fake-strawhatsi musieli być tacy brzydcy?! I dlaczego fake-nami i fake-robin to jakieś chore midżety?!

Siedzim i myślim, pocośmy tu przyśli?
30.09.2010 16:57

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama