Aktualny czas: 22.10.2017, 15:38 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 600 (yeah, anniversary!)
Autor Wiadomość
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,537
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 600 (yeah, anniversary!)
http://mangastream.com/read/one_piece/55133868/1

Rozdział taki dość... przejściowy. Ale są dwie pozytywne w nim rzeczy - Jedna: Franky ma włosy, hell yeah Big Grin Druga: Chopper przynajmniej w formie renifera wygląda na starszego Smile
Z negatywnych: Ręce Franky'ego Sad To już widać na stałe te paskudne, kanciaste łapska, skoro rozwiązaniem jest kolejna mechaniczna dłoń Sad I że Luffy jednak też jest wciąż idiotą.
Jestem ciekaw, jak w anime będzie wyglądała scena z Brookiem Big Grin I co pokażą nam zwisofryzurowi bracia supernovas... Mam nadzieję, że nie padną od haki Luffy'ego. Musi coś zostać na zaprezentowanie innych umiejętności Słomianych Smile

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

14.10.2010 13:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Jajcarz Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 13
RE: Rozdział 600 (yeah, anniversary!)
Dobry chapter, robi apetyt na 601, nareszcie od następnego chapa będzie jakaś akcja i Słomiani się połączą znowu ;D

[Obrazek: 300-9.gif&t=1]
14.10.2010 14:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
franky Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 12
ehhh spodziewałem się walki Sad, ale są plusy Franky ma włosy, Luffy jest nadal tym którego znamy, już nie mogę się doczekać następnego rozdziału
14.10.2010 15:31
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,088
Mi się rozdział tym razem bardzo podobał, był śmieszny (: Luffy z tymi wąsami wygląda naprawdę dziwnie, natomiast w ogóle się nie spodziewałam, że on również nie rozpozna fałszywych Zoro i Sanjiego. Ale przynajmniej od razu trafił tam, gdzie może skopać mordę odpowiednim osobom d; A ci bracia Karibu są obrzydliwi.
Chopper nieźle wyrósł, za to Usopp jest naprawdę boski ! (: i ta ich rozmowa z Nami oo autografach i rozumieniu sławy (; (Zoro oczywiście również jest boski)

Co by tu... no niech się wszyscy już ostatecznie spotkają i pokażą na co ich stać, o!

[Obrazek: h3sygn.png]
14.10.2010 20:32
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,374
Poziom ostrzeżeń: 5%
ja nie wiem co wy z tym macie (co poniektórzy). Akcja i akcja a jak nie ma to źle. W następnym też może jej nie być i byłoby nawet dobrze bo wtedy niesamowity smak byłby na 602Big Grin

Ogólnie to bardzo się cieszę, że Franky ma włosy. Jakby te łapy jeszcze skróciłBig Grin No ale trudno. Chopper jest zarąbisty w formie zwierzakaBig Grin Teraz to ma futerko hehe kawaii^^

Ogólnie wiele się nei wydarzyło, ale umiejętnie Oda zrobił smaka na kolejny rozdział.

dobra, zawiodło mnie to, że Luffy dał się nabrać...

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

14.10.2010 21:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
W całym tym chapterze podobały mi się tylko 2 rzeczy: kłótnia między Zoro i Sanjim oraz to, że Franky ma zajefajne urządzenie z fryzurami. Reszta to po prostu dno. Nie wiem ile można wałkować nudny temat z fałszywymi słomianymi. Tylko mnie nie zlinczujcie, ale te obecne wydarzenia są "o du.ie Maryny". O wszystkim i o niczym. Oby w następnym chapku ruszyła się jakaś akcja...

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
14.10.2010 21:49
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Szczerze, dawno nie mieliśmy jakichś spokojniejszych chapterów (bez dramy, epickości, walki, flashbacka rodem z greckiej tragedii, czy czegoś podobnego), więc mnie te teraz kompletnie nie przeszkadzają ;]

Mam dziwne wrażenie, że Luffy zrobił Hancock to, co Roger zrobił Rose i jak będą wracać za parę miesięcy to miną brzuchatą Boa. Taka luźna myśl XD Ale może przesadzam XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
14.10.2010 22:08
Jajcarz Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 13
Jackie chyba jednak fantazja Cię poniosła z tą brzuchatą Hanckock ;p

[Obrazek: 300-9.gif&t=1]
14.10.2010 22:51
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 872
(14.10.2010 22:08 )Jackie D. Flint napisał(a):  Mam dziwne wrażenie, że Luffy zrobił Hancock to, co Roger zrobił Rose i jak będą wracać za parę miesięcy to miną brzuchatą Boa. Taka luźna myśl XD Ale może przesadzam XD

Chyba telepatycznie, albo przy pomocy haki. Jakby Luffy się bardziej zbliżył do Boa, to ona w życiu by go nie wypuściła ze swojej wyspy. Luffy musiałby przejść po jej trupie i trupie jej siostry oraz reszty wojowniczek, by się wydostać z wyspy amazonek. Boa odchodzi już do historii, następne z nią spotkanie pewnie będzie eeee... pod koniec mangi.

A wracając do chapka. Najlepszy moment: kłótnia Zoro i Snaji. Hehehehe stara przyjaźń nie rdzewieje Big Grin
Franky nadal mnie do siebie zraża, co z tego, że może mieć włosy, skoro one i tak znikają po chwili.
Ogółem rozdział spokojny, jak cisza przed zbliżającą się burzą.
14.10.2010 22:53
Artelian Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 160
Chapter dosyć spokojny, ale zapowiada się niezła akcja w następnym (coś mi się wydaje, że Luffy sam rozwali wszystkich "fałszywych nowych słomianych"). Kłótnia Zora z Sanjim normalka Smile, ogólnie to z charakteru nikt się nie zmienił - całe szczęścieWink
Co do wyglądu postaci to jak już zauważyłem u innych najbardziej razi nowy wygląd FrankiegoSad - te jego krótkie włosy (którymi może sterować) to najmniejszy problem, najbardziej mnie ciekawi jak z tymi ogromnymi łapami będzie przechodził przez drzwi! No... może będzie je rozwalałWink. Co do wyglądu reszty to są świetni, najmniej zmienili się Luffy i Sanji, a Ussop wymiata nową fryzurą i mięśniami. Ta szrama na oku Zora wygląda nieźle ale niestety wydaje mi się, że może ograniczać jego pole widzenia ( no chyba, że autor odbiegnie trochę od realizmuWink).
14.10.2010 23:27

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama