Aktualny czas: 21.10.2017, 08:41 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 603
Autor Wiadomość
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 872
Rozdział 603
http://mangastream.com/read/one_piece/45418858/1

Muszę powiedzieć, ze jestem pod dużym wrażeniem szybkości ukazania się w tym tygodniu chaptera. WoW.
02.11.2010 17:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,534
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Rozdział 603
Wielkie TAK dla rozdziału! Mamy humor, mamy Słomianych, mamy naprawdę obrzydliwych i złych wrogów (u mnie to na plus) i mamy także dwie dobre dla mnie sceny:

1. Wspomnienia Rayleigha i ukazanie nam przez Odę nowego fenomenu - kapelusz Luffy'ego który był kapeluszem Shanksa, był wcześniej kapeluszem Rogera! Fakt, że trochę naciągane, ale nie tak znowu bardzo, zważywszy na wspólną przeszłość Rogera i Shanksa. W sumie patrząc jak z tym kapeluszem na głowie kolejne jednostki stają się wybitne, wzbudziło to u mnie skojarzenie z Futuramą, odcinkiem Mars University... Kto widział, ten wie Tongue

2. Opowieść Franky'ego o Kumie. Przy tym flashbacku dosłownie opadła mi szczęka. Świetnie ukazany Kuma na wiadomym kadrze, wreszcie porządne i nie pozostawiające złudzeń wyjaśnienie co do jego stanu oraz powodu obecności przy Sunny. Piękna scena, naprawdę. Salut dla Kumy Smile

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

02.11.2010 18:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Qsay Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 4
Ładnie zaczynają się nowe przygody słomianych, ale wydaje mi się że Oda chce na siłę pokazać nam jak nawet Logia nie jest w stanie teraz zaszkodzić naszej załodze Tongue Co do Kumy było to do przewidzenia już po chapie jak Sunny była nie naruszona a troszkę wcześniej pokazano jak On zbliża się do statku. Co do wdzięczności do niego - "bleh". Za to co zrobił Zoro liczę na to, że ukrócą jego "cierpienie" i Zoro będzie tym który dokończy dzieła Wink Chapter oceniam na 4,5/5 głównie dlatego, że robi nam smaki co będzie za tydzień.
Poza tym witam wszystkich to mój pierwszy post na tym forum Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.11.2010 19:03 przez Qsay.)
02.11.2010 18:33
dadeq1 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 16
Chyba "Sunny":), czapter zapowiadający pierwszą walkę słomianych.Podejrzewam ze będzie to G2+haki i po walce...Ciekawe jaka to logia??Wyglądała jak wosk czy coś w tym stylu,ale nie mam żadnego pomysłu na to.Poczynania Kumy od początku przewidywalne.No i cieszy mnie fakt ze Franky na tle innych z załogi nie wygląda właściwie na takiego dużego, a już prze Kumie wyglądał jak dziecko;P No i jeszcze uśmiech Rogera prawie jak Luffiego..nic dziwnego ,że Rayleigh łeske uronił, wspomnienia wracają.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.11.2010 19:05 przez dadeq1.)
02.11.2010 18:55
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Mam nadzieję, że jednak nie pokażą na dzień dobry wszystkiego co mają i będą nas zaskakiwać jeszcze przez jakiś czas Tongue
Co do chaptera - 1) WIEDZIAŁAM, że kapelusz będzie Rogera, dyskusje na ten temat były na LJ już od chwili w której się okazało że Buggy z Shanksem byli na statku Króla XD
2) O RANY, ależ się Luffy i Zoro za sobą stęsknili Big Grin Tylko patrzeć jak faktycznie zaczną sprawdzać nawzajem swoją siłę w różnych "zawodach". Już współczuję pierwszej wyspie na którą przybędą (po wyspie ryboludów, chociaż kto ich tam wie. ostatecznie rozpierducha to znak firmowy tej załogi XD)

[Obrazek: 66HHUfX.png]
02.11.2010 19:31
Rafcilla Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 25
Hmm, nie jestem za dobry za angola, ale trochę zrozumiałem z tego Wink
Czekam na polaka.
A tak po za tym:
Może to dziwne, ale jakoś mi nie przyszło do głowy, że kapelusz Luffiego był kapeluszem Rogera.
Ciekawe, kiedy będzie jakaś porządna walka Wink
02.11.2010 20:07
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 529
Po pierwsze: młody Roger - Big Grin Toż to wykapany Luffy. Coraz częściej zaczynam przypuszczać, że Roger to brat Garpa. A że kapelusz kiedyś do niego należał... nigdy wcześniej mi to do głowy nie przyszło. Poza tym bardzo sympatyczna scena, spotkanie Rayleigha z Królem Piratów. Przypominali mi trochę Słomka i Zoro Big Grin
Wow... Sanji ma chyba poważną traumę. Jak będzie mu tak odbijać na widok pierwszej lepszej panienki, to marny z niego będzie pożytek. Uwaga: teraz użyję wulgarnego słownictwa. Kuk musi sobie zaliczyć.
Przygoda się zaczyna i już pierwszy przeciwnik na horyzoncie. Dzięki haki Luffy załatwi go szybko, nie spodziewam się więc spektakularnej potyczki. Ot, taka bijatyka by pokazać część nowych zdolności załogi.
Skubany Kuma o wszystkim pomyślał. Ale obrona statku była jedynie echem dawnego niedźwiadka, teraz pozostała z niego jedynie pusta skorupa. Szkoda faceta :/

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
02.11.2010 22:20
PaSaT Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 368
W końcu ONE PIECE wróciło do swojego starego, dobrego klimatu obracania w żart, no, dosłownie wszystkiego Smile I rzeczywiście wyszedł cudownie szybko. Zawiera sporo nowych wiadomości, mnie zadowolił w 300% Smile A to, że kapelusz należał do Rogera, jest genialne.

A tam, gdzieś daleko, zostawiłem wspaniałego przyjaciela, którego na zawsze zapamiętam, ale już nigdy nie zobaczę...
Nightwish-Imaginaerum~!

[Obrazek: 375704Casshern_Sins1.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.11.2010 22:36 przez PaSaT.)
02.11.2010 22:34
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
Powiem krótko, zajebistość OP której mi tak brakowało przez dwa lata wraca z pełną mocą. Mamy załogę w komplecie Zoro i Luffy razem znowu wymiatają, jest zabawnie, komediowo, flashbacki wieją epickością i znanym smutkiem, boże ta manga znów jest cudowna i powraca po woli na tron.
02.11.2010 22:56
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Chapter świetny. Okładka fajna - Sanji, który gotuje z jakimiś wiewiórami - już sobie wyobrażam jak następną potrawę robi właśnie z nich. Tongue Słomiani nie zmienili się nic a nic i dobrze. Komizm, epickość i nowa przygoda. OP wraca na dobre tory. Coś czuję że ta saga będzie jedną z najlepszych. Podwodny świat jest super! Postawa Kumy nieziemska - aż mi się łezka w oku zakręciła. Flashback z Rogerem świetny - i w końcu wiadomo na 100% że to był jego kapelusz. Jakby Luffy wystawił go teraz na ebayu lub allegro byłby miliarderem. Tongue Historia zatacza koło. No i nowi przeciwnicy - załoga będzie miała na kim potrenować przed New World. Big Grin Będzie nieźle.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
02.11.2010 23:25

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama