Aktualny czas: 17.12.2017, 06:13 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 605
Autor Wiadomość
Yokisan Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 99
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 605
Nowy chapter ;]

http://mangastream.com/read/one_piece/16721780/1

Super, super i jeszcze raz suuuuuuper ! Smile Tylko szkoda, że luffy nie pokazał czegoś całkiem nowego ...

Edit: Ups ... Zapomniałem do nazwy dopisać 605 ... Tongue

[Obrazek: 6996538.png][Obrazek: 6996553.png]

Radzę klikać, albo ... CHIDORI! :P
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.11.2010 16:56 przez Yokisan.)
24.11.2010 22:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,647
RE: Rozdział
To dopisz. Masz możliwość.

Mnie rozdział trochę nudził. To jeden z tych, co lepiej będą wyglądały w anime (jeśli oczywiście tego animatorzy nie spartolą) niż w mandze. Fajnie, że Caribou zostaje na dłużej Big Grin I jak widać ma przydatne umiejętności... Bo to chyba on pokrył (bąblami...) Lufę, Zora i Sanjiego? Co załoga Słomianych zrobi bez niego? Musi z nimi zostać! Na zawsze! Big Grin

Franky mnie zniesmaczył. I rozbawił zarazem, bo w końcu czego innego oczekiwać po takim hentaju? Big Grin
Nawiasem, motyw szkicującej Robin... Wiem, że to był tylko filler, ale jakoś skojarzyło mi się to z tą dziewczynką z obozu pracy gdzie trafiła Nico Robin właśnie. Może będzie jej to wysyłać...? x)

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

24.11.2010 23:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Vegheta Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 50
RE: Rozdział 605
Po tym chapterze ;p i tym co zobaczyłem Big Grin sądzę jednak że Caribou zostanie nowym członkiem ;p , po tym jak rozbił się statek z jego "bastrads" innej opcji ;p nie maBig Grin ogólnie chapter był dość fajny ale liczyłem na coś bardziej agresywnego ;p
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.11.2010 15:50 przez ryba.)
25.11.2010 13:51
Qsay Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 4
W tym chapku na plus przede wszystkim można zaliczyć humor - głównie rozbawiła mnie wzmianka Zoro o meduzach i przekomarzanie się z Luffym kto załatwi "ośmiorniczkę", chęć Luffego zrobienia jej swoim zwierzaczkiem i determinacja Sanjiego Big Grin Z strony powera liczyłem na coś więcej od naszego "szermierza", Sanji pokazał klasę, Robin udowodniła, że z jej mocami też można było coś ulepszyć, a Chopper jest jeszcze bardziej pluszowy Tongue na minus: Franky niby teraz super technologia ale wyrzutnie od rakietek musi łapami odblokowywać :/ ? A ukazanie 2 typu haki u Słomka jako czarnej łapki, było dla mnie poprostu koszmarne Sad Wcześniej Oda przedstawił ją jako coś nadzwyczajnie naturalnego dla użytkownika (żadnych inkantacji przed atakiem i praktycznie brak zmiany wizerunku), a tu tak jakby Luffy musiał specjalnie wysilać się żeby ją włączyć i w dodatku ten kolor... bleh Tongue
moja ocena 8+/10
25.11.2010 18:09
Mejtrix Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 117
Nie wiem czy Caribou będzie w załodze na stałe, ale na pewno trochę w niej zabawi. Ja nie miał bym nic przeciwko żeby został (o ile okazał by się przydatny w walce bo tej głównej 3 przydała by się jakaś pomoc). Wprowadził by trochę zła w szeregi słomianych. A jak by kiedyś trzeba było kogoś hmm.... no nie wiem może, zabić!!! Kto wie w dalekiej przyszłości słomek może odkryć, że świat nie jest taki jedwabisty i że trzeba kogoś sprzątnąć (a nie tylko spuścić wpierdziel). I tu wkracza nasz złol, żeby nie gorszyć reszty załogi słomek będzie takie rzeczy zlecał takiej mendzie jak Caribou (wiem, wiem to się nigdy nie zdarzy, ale pofantazjować można).
Ja tam sądzę że on będzie przez pewien czas a potem da nogę i będzie tak jak Buggy (od czasu do czasu się pojawiać i walić jakimś sucharem)
25.11.2010 19:14
hitmanreborn Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 3
Według mnie chap nudny i głupi może trochę zabawny . Ale głupi Oda stara się teraz na siłe rozciągnąć rozdziały żeby pokazać nam podwodny świat one piece albo po prostu rozciągnąć go o kilka chapów żeby nas zanudzić na śmierć osobiscie czekam na akcje skoro już czekałem kolejny tydzień po przerwie która już można je połaczyć wychodzi miesiąc okazuje się chapter nudny i na dodatek aby jeszcze zrobić to ciekawiej postanawia znowu rozdzielić załoge żeby popływali sobie po dnie oceanu nie wiem czy to jest teraz one piece czy do cholery 20000 mil podmorskiej żeglugi z kapitanem nemo do jasnej ciasnej jeszcze zabawniej będzie gdy przypadkiej luffy znajdzie z zorroi i sanjego i znajdą Atlantyde w jakiejś legendzie o zatopionym miescie z skarbami rządzonym przez złego pirata wujka monjonga który krzywdzi niewinnych i takich tam i walka będzie wyglądać coś na wstyl z kapitanem morganem jak dla mnie to narazie jest grube przegięcie .
25.11.2010 20:28
adrastea Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 480
(25.11.2010 20:28 )hitmanreborn napisał(a):  przypadkiej luffy znajdzie z zorroi i sanjego i znajdą Atlantyde w jakiejś legendzie o zatopionym miescie z skarbami rządzonym przez złego pirata wujka monjonga który krzywdzi niewinnych i takich tam i walka będzie wyglądać coś na wstyl z kapitanem morganem jak dla mnie to narazie jest grube przegięcie .

Atlantydę to może i nie, ale to dobry moment dla Sanjego by znaleźć jakąś wskazówkę odnośnie All blue Big Grin

Mi się chap podoba, choć mam nadzieję, że rozdzielenie załogi to jak zwykle będzie tylko pretekst do ukazania akcji z różnych punktów widzenia.
Podwodny świat pełnię swojego uroku ukaże w anime Wink

Nikt nie wie, co się jutro może zdarzyć, a jeszcze mniej wiadomo, co będzie pojutrze. Skoro już o tym mowa, to nie wiadomo nawet, co się zdarzy dziś po południu /Kronika ptaka nakręcacza

[Obrazek: tumblr_lzwvnluci01rnjb29o1_1280.jpg]
25.11.2010 21:49
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,647
(25.11.2010 19:14 )Mejtrix napisał(a):  A jak by kiedyś trzeba było kogoś hmm.... no nie wiem może, zabić!!! Kto wie w dalekiej przyszłości słomek może odkryć, że świat nie jest taki jedwabisty i że trzeba kogoś sprzątnąć (a nie tylko spuścić wpierdziel). I tu wkracza nasz złol, żeby nie gorszyć reszty załogi słomek będzie takie rzeczy zlecał takiej mendzie jak Caribou (wiem, wiem to się nigdy nie zdarzy, ale pofantazjować można).

Taak, nie zdarzy. Nie umiem sobie wyobrazić czegoś takiego, żeby Luffy wydał rozkaz morderstwa. Nie, to nie jest Luffy...
Za to mogę wyobrazić sobie, by Caribou sam z siebie wykonał to, czego nikt się nie odważył zrobić, choć wszyscy wiedzieli, że zrobić to powinni... Odwalić mokrą robotę, którą ktoś odwalić musiał. Nie mówię koniecznie o wrogach, ale na przykład może kiedyś spotkają osobę cierpiącą od śmiertelnych ran... I Caribou okaże się jedynym skłonnym do ukrócenia jego męk?
Teoretycznie Robin miała być zabójczynią, ale coś jej to nie wychodzi >>

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

26.11.2010 00:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Tom D Kame Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 48
HA HA najlepsza scenka:

Chopper-- będziesz świecił oczami?
A tu Franky "niple lights" i jeszcze mina Usoopa z tekstem "czym ty świecisz"

Zajeb.sty chapter i walka Zorra Luffiego i Sanjego, urośli w siłę ciekawe co jeszcze pokażą bo przy Krakenie nie musieli się absolutnie wogle <--Tongue wysilać.

http://fc04.deviantart.net/fs13/f/2007/1...s_kawa.jpg
26.11.2010 01:32
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Chapter średni. Liczyłem na coś więcej, ale jak napisał Szczery pewnie w anime będzie to lepiej wyglądać. Luffy nic nowego nie pokazał - ten sam atak ze zmienioną nazwą i kolorem ręki, Zoro wypowiedział atak i tyle z tego widzieliśmy, jedynie Sanji pokazał coś ciekawego i w dodatku mamy trochę wytłumaczenia tej szybkości, i w dodatku jest jakiś postęp z jego leczeniem. Robin zwiększyła jedynie rozmiar i zasięg "rączek", ale to już jakiś postęp. Franky mnie zniesmaczył tymi sutkami i rakiety są do kitu (nigdy nie lubiłem tak badziewnych robotów/cyborgów). Akcja przenosi się głębiej i mamy okazję zobaczyć nowy świat - zobaczymy jak długo. Szkoda tylko, że Kraken - takie silne mityczne stworzenie które było legendą poszło na jednego hita. Już bez przesady panie Oda. No i kolejny minus - Luffy który wyjął rękę z bańki mówi że opuszczają go siły, a wcześniej miał cały czas nogi poza ową bańką i nic mu nie było. Undecided Caribou mógłby zostać w załodze, ale wątpię żeby to zrobił - kto chciałby przyłączać się do załogi która pozbawiła cię własnego brata? Liczę na to, że załoga w miarę szybko dotrze do wyspy syren.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.11.2010 20:28 przez Romario.)
27.11.2010 20:27

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama