Aktualny czas: 24.10.2017, 00:41 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 613
Autor Wiadomość
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,540
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 613
I nowy rozdział - http://mangastream.com/read/one_piece/90932202/1

Najfajniejszy moment - Zoro wtrącający się do walki, z tym swoim paskudnym uśmiechem nie wróżącym wrogom nic dobrego. Aż usłyszałem w wyobraźni ten jego głos.
Reszta dobra, ale bez szaleństw. O ile fabuła przygody na wyspie syren mi się podoba, to jednak coraz bardziej się przekonuję, że Odzie design postaci tutaj absolutnie nie wyszedł... Wszystko jakieś takie albo wtórne albo pozbawione interesujących cech, choćby ten Van Der Decken... Kolejny rybi popapraniec, cztery nogi, szczurza morda... Liczyłem na kogoś fajniejszego. Co się stało z przeciwnikami takimi jak Kuro, Crocodile, Enel czy Lucci? :/
W zasadzie na plus wyróżniłbym jedynie Caribou i Madame Shirley, resztę bym zwrócił i poprosił o wymianę na inne :/
Co do samej fabuły... Coś mi się widzi, że skoro dwie łajzy pakt zawarły, to w którymś momencie jedna ze stron zdradzi drugą. Może banda Hodiego Jonesa (w końcu antyrojaliści) będzie wolała księżniczkę zabić niż oddać ją żywą Van Dekielowi.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

02.02.2011 18:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 854
RE: Rozdział 613
Rozdział dobry i zapowiadający niezłą rozpierduchę Big Grin Już się nie mogę doczekać aż zostanie pokazane jak to się rozwinęła załoga Słomianego.
02.02.2011 20:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 522
USOPP RZĄDZI!!!
Ach, na to czekałem... Nie wiem, ile to już czasu minęło od końca Thriller Barku... Ale w końcu! TAK! XD Zajebiście. Doczekałem się! Co za postawa! Usopp przewodzi drużynie!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
Lubię placki.
02.02.2011 20:48
Gac Maister Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 49
Chapek świetny ! Zgadzam się z Tobą SLAWO89,będzie ciekawie,zobaczymy co pokażą Słomiani Big Grin
Luffy oczywiście na przekór wszystkiemu chce wyciągnąć księżniczkę z wieży Smile Ach...Zoro,świetnie się włączył do walki,a Wojownik Mórz Usopp wymiata :] Jedyną rzeczą,która mnie smuci,to ta że trzeba czekać na następny rozdział do następnego tygodnia :/

[Obrazek: 57f533f344c9145e0045a8bee4881e0b.png]

Każdy ma swoje życie i może je zmarnować tak jak mu się podoba...
02.02.2011 21:09
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,248
Nie wiem czy też macie takie odczucie ale zauważyłem że Zoro jakby się cofnął jeśli chodzi o charakter. To znaczy jest bardziej taki jaki był w pierwszych chapterach, tzn. Morgan arc czy Buggy arc. Bo później, czyli Ennies Lobby, Thriller Bark, Zoro był już takim markotnym ponurakiem. A tutaj częściej widzę go uhahanego od ucha do ucha, no spójrzcie tutaj:
http://vongola.pl/reader/mangas/One%20Piece/613/15.png
I dla porównania:
http://img.manga-lib.pl/one_piece/021/op.03.21_085.png
http://img.manga-lib.pl/one_piece/024/op.03.24_140.png
Również u Luffy'ego zaobserwowałem swego rodzaju powrót do korzeni. Jego relacja z księżniczką jest niemal identyczna jak z Cobym. Choćby tekst "Jaki mazgaj, nie lubię Cię".
Ciekaw jestem co jeszcze nam zostanie zaserwowane w tej kwestii.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
02.02.2011 21:16
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 872
No, no... robi się coraz ciekawiej. To mamy już 3 głównych złoczyńców, z którymi słomiani będą walczyć. Ciekawe, który z nich najsilniejszy jest. Przyszłe walki widzę tak:
Luffy vs braciszek Arlonga (obaj wolą rękoczyny)
Zoro vs Van Der Deeken (gostek lubi rzucać broniami, całkiem możliwe, że walczy jakimś toporem, lub mieczem)
Sanji vs błotnisty koleś? hmm...., albo Nami mogłaby sobie z nim poradzić rozpuszczając błoto w wodzie
Jeszcze nam brakuje jakiejś złej kobiety, chyba, że madame okaże się być złą. ( to by było niezłe Big Grin Sanji w szponach złej czarownicy, bo w koncu ona jest teraz najbliżej jego.)
02.02.2011 21:17
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Ty go musisz naprawdę nie lubić XD przecież pokazał dość wyraźnie na Enies Lobby, że z kobietami walczyć nie będzie ;]

A może hipnoza? Luffy jest na nią diablo podatny, więc gdyby tak do te złe ryboludy zamotały, po czym kazały siać zgrozę i zniszczenie... Czym dla Luffy'ego jest teraz ta mała wysepka...? Tongue

[Obrazek: 66HHUfX.png]
02.02.2011 22:06
Gac Maister Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 49
Hodi Jones ma 4 oficerów,więc to raczej będą wymagający przeciwnicy dla załogi. Chociaż z drugiej strony to trochę za mało dla całej załogi Tongue W każdym razie robi się ciekawie Smile Może Caribou coś zamiesza Big Grin

[Obrazek: 57f533f344c9145e0045a8bee4881e0b.png]

Każdy ma swoje życie i może je zmarnować tak jak mu się podoba...
02.02.2011 22:11
Skrzat Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 11
A mam takie pytanko:
czy fishmeni mogą mieć owocowe moce? Mato Mato no Mi?

Edit: na wiki piszą że jednak jest devil fruit userem lol
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.02.2011 23:00 przez Skrzat.)
02.02.2011 22:50
Mejtrix Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 117
Grigorij mylisz dwa rodzaje uśmiechu. Te dwa pierwsze to uśmiechy takiego lekkoducha który dobrze się bawi. Ten ostatni to jest bardziej demoniczny. Zoro po prostu się cieszy że może komuś dowalić.
02.02.2011 23:22

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama