Aktualny czas: 21.10.2017, 08:26 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 616
Autor Wiadomość
kon Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 67
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 616
23.02.2011 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
RE: Rozdział 616
Co taka cisza? xD

Chapter daje radę, wszystko się powolutku rozkręca. Wszyscy wciąż się wygłupiają, Oda raczej traktuje tę przygodę jako rozluźnienie po tej potwornie długiej wojnie.
Podoba mi się motyw Tao Pai Paia - celujesz, rzucasz, wskakujesz, lecisz XD
Ciekawe, czy ten "Zły, Wielki, Straszny" rybolud zmusi Luffy'ego do ruszenia się, czy może jego też załatwi po prostu na niego zerkając XD

Przypomina mi się saga East Blue, na której nikt nie był w stanie nawet poważnie zranić Luffy'ego, chyba, że miał siłę równą userowi (przepraszam, teraz się mówi "władającemu"...). Luffy szedł, młócił, a potem zaczęły się schody.
Obawiam się, że na schody na Nowym Świecie (cholera, zawsze jak piszę tę nazwę to mam wrażenie, jakbym pisała o warszawskiej starówce XD) będziemy musieli jeszcze trochę poczekać Wink
Jak dla mnie - a niech się bawią XD Należy im się XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
24.02.2011 01:50
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,534
No dobra, może i ja napiszę parę słów o rozdziale...
Jest lepiej. Zaczyna się wreszcie rozkręcać jakaś akcja i sądząc po tym, że Decken pruje właśnie w kierunku Shirahoshi, w następnym rozdziale powinniśmy dostać już przynajmniej krótkie starcie. No i może Luffy dopłynąłby wreszcie do tego Jinbe...
Robin jak na razie praktycznie nic nie pokazała. Motyw z Denem całkiem ciekawy, ale nie podobają mi się kombinacje Franky'ego z fryzurą. Nie chcę irokeza. Chcę by było jak dawniej.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

24.02.2011 12:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 872
Kim jest ta dziewczynka z okładki? Pojawiła sie gdzieś wcześniej, czy to przypadkowa osoba?
24.02.2011 13:53
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,246
No jak to kto? Toż to Rika. Ta dziewczynka co panu Roronoa kulki ryżowe przynosiła i zły pan Helmeppo na nią nakrzyczał.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
24.02.2011 13:55
skulkid Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 141
Poziom ostrzeżeń: 10%
Rozdział wg. mnie był średni. Jedyne co mnie zaciekawiło to że wspomnieli coś o Jinbeiu. Ale założę się, że jeszcze 2, może 3 chaptery i będzie jakaś walka albo spotkanie ze starym znajomym Big Grin.

(24.02.2011 13:53 )Syrenka napisał(a):  Kim jest ta dziewczynka z okładki? Pojawiła sie gdzieś wcześniej, czy to przypadkowa osoba?

A to nie jest przypadkiem ta dziewczynka co dawała jeść Zoro jak był więziony przez marynarkę w pierwszym tomie?

EditConfusedpóźniłem się trochę ^^'
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.02.2011 23:06 przez Gociak.)
24.02.2011 14:02
Tom D Kame Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 47
Łole czad ten rozdział, "drzewo ewy", zaje.isty morski las, brat Tom'a Okoń a Tom był tą rybą co się nadmuchuje, zapomnialem...
Poneglyph, którego Robin rozszyfruje i podobno ma znacząca treść dotyczącą PW...
Luffy pewnie dopłynie do Morskiego Lasu i bedzie tłukł Dekena. Big Grin FIGHT FIGHT!!! niemoge sie doczekać haha Tongue

http://fc04.deviantart.net/fs13/f/2007/1...s_kawa.jpg
24.02.2011 17:37
Keksiu Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 55
Witam, jestem tutaj nowy.Wink

Rozdział, jak i cała ta saga, jest świetny. Mimo dość wolnego tempa, czuć tą przygodę, której nie było w przydługiej i "ciężkiej" wojnie. No cóż, troszkę odpoczynku się przyda.Wink Co do Van der Deckena- tego rodzaju przeciwnik pasuję mi bardziej do Usoppa, ale nie będę miał pretensji, jak go zleje Luffy.Jakoś nie lubię dziada.Big Grin

Btw. Czy mi się wydaję, czy Franky'emu w pewnym momencie wyrosła dziwna fryzura?;D
25.02.2011 22:13
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Wg mnie ten rozdział był słaby. Fabuła zbyt wolno posuwa się do przodu. Na starcie Deckena z Luffym wcale nie liczę w następnym chapku. Robin znowu na tropie poneglypha, a Franky odszukał brata Toma. I poza tym nic nowego. 10 stron można by było sobie spokojnie odpuścić.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
26.02.2011 19:41
gg gonia Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 11
Ja rozumiem że to manga schonen, ale czemu tyle osób wręcz obsesyjnie czeka tylko na lanie się po mordach? Jest przygoda, są na ciekawiej wyspie, muszą od razu się z wszystkimi złymi i dobrymi bić na wejściu? Ponadto są piratami (wiem że sprawiedliwsi niż niejedni obrońcy sprawiedliwości) ale notabene Deken i reszta atakuję zamek i che go przejąć co im do tego? Niech się sami ci ryboludzie bronią. Tyle tego gadani jakie to te stworzenia silne a jak przyjdzie co do czego to bronić nie ma komu.

Osobiście czekam aż Luffy dopłynie do Jinbeia, jestem strasznie ciekawa spotkania po latach.

[Obrazek: aceonepiecepodpis.jpg]
26.02.2011 21:59

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama