Aktualny czas: 24.10.2017, 00:41 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 617
Autor Wiadomość
kon Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 67
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 617
09.03.2011 20:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,540
RE: Rozdział 617
Rozdział w zasadzie nudnawy. Znowu Jones farmazony gada o Arlongu i zabijaniu ludzi, znowu wieści o zaginionych syrenach, ciągle mało nowego. Megalo wreszcie dał mi odpowiedź na pytanie, kiedy włączy mu się odruch wymiotny. Spodobał mi się tylko fragment w którym Zoro zanurzył się pod wodę by tam stawić czoła Hodiemu. Walczyć pod wodą z silnym ryboludem... To sobie wyzwanie wybrał

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

09.03.2011 22:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Chapter średni. Momentami wręcz wiało nudą. Shirahoshi wreszcie się ukazała, Neptun dalej leży i kwiczy (może woda doda mu wreszcie jakichś sił), a Hodi w końcu wkracza do akcji. Właściwie to podobała mi się jedynie postawa Zoro. Oby następne chapki były lepsze.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
10.03.2011 00:26
Tom D Kame Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 47
Mówiąc szczerze rozdział kosmiczny 5 razy czytałem pierwszy atak Zorra YAKKOUDORI T/N:styl jednego miecza portowy ptak nieszczęścia.
Ciekawe jaki kolor w przyszłości wstawią w Anime xD
HISSATSU specjalny atak Usoppa a tu kwiatek. HAHA
Ale w przyszłych rozdziałach będą walki :O juz sobie to wyobrażam. Może Luffy najpierw szybko rozprawi się z pojedynczymi żołnierzami a zaraz po tym z Van Der Dekkenem a może tez szybko okaże się, że to ten Błotniak z Logią nie pamietam jak mu tam byłoTongue się wynurzy z jakąś syreną (a wszyscy o shit to on je porywa) i bedą walczyc! Łooooaaa! Moc Haki konkretnie pokazana.
No pogdybałem troche Big Grin Ale kto wie...

(10.03.2011 00:26 )Romario napisał(a):  a Hodi w końcu wkracza do akcji. Właściwie to podobała mi się jedynie postawa Zoro.

Zorro
-postanowienia negocjacji zostały złamane. Bardzo honorowo. I na rysunku jego mina.
Zorro zmiażdży Hodi'egoBig Grin

http://fc04.deviantart.net/fs13/f/2007/1...s_kawa.jpg
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.03.2011 00:42 przez Tom D Kame.)
10.03.2011 00:26
Gontar Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 3
Wątpię żeby Oda nagle po tylu latach dał Zoro przecinika tej samej rangi co Luffy`iemu. Sądzę, że starcie Hodi-Zoro się nie rozstrzygnie i Hodiemu przyjdzie poczekać na wielkiego i potężnego Luffy`egoSad, który najpierw zapewne pokona Deckena ewentualnie któryś z tych silniejszych ryboludów(tych 3 od neptuna albo Jinbe) spróbuje Jonesowi przemówić do rozsądku, a Zoro jak zawsze dostanie takiego tam sobie szermierzaSad
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.03.2011 09:41 przez Gontar.)
10.03.2011 09:40
Hunky Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 3
Hmm, przeczytałem bo Zoro był pokazany najwięcej. Tak jak każdy (prawdopodobnie) lubie kwestie Zoro i tę jego poważną mine, tak poza tym przeczytałem ten chapter po polsku i tam pisało "yon-touryuu", ale to chyba błąd przy tłumaczeniu, bo yon znaczy cztery, więc raczej to nie możliwe.
10.03.2011 15:46
Kyuubi Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 74
no właśnie też zauważyłam, że było napisane Yontouryuu, a na rysunku zonk - tylko 1 miecz Tongue
myślę, że Zoro przypadnie walka z Hyouzou (pijanym szermierzem z załogi Hodiego), bo Luffy powiedział, że skoro udało mu się go zranić to musi być silny, a chyba Zoro by jakiegoś cieniasa nie dali Wink
11.03.2011 13:51
moroi Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 1
Tak. W zasadzie rozdział był nudny, oprócz Zoro. Mam takie pytanie czy tylko ja mam wrażenie że Zoro się tam utopi, w zasadzie bardziej zadławi? Przybliżając moje rozumowanie: oni zawsze tam wrzeszczą te techniki jak ich używają, ale cóż to i tak jest niemożliwe.
11.03.2011 19:06

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama