Aktualny czas: 14.12.2017, 17:05 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 618
Autor Wiadomość
zith Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 99
Rozdział 618
aż nie mogłem się powstrzymać od komentu, tak więc, jak dla mnie chapek bomba, nie licząc tych stron z Nami bo były nudne, ale patrząc na pozytywy w końcu Luffy pokazał na co go stac i dał do pieca tamtemu no i Roroa nieźle pociachal tamtego, szkoda ze tego nie pokazali Sad a no i Sanji był dobry, juz nie moge sie doczekac nast chapka i walllki Luffiego ;d chapkowi daje 10/10 Big Grin
17.03.2011 01:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Kyuubi Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 74
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Rozdział 618
Luffy i Zoro wymiatają! Big Grin Zastanawiam się o co mogło chodzić Camie, gdy mówiła o istotach potężniejszych od Hodiego...

[Obrazek: shinigami_chop_by_chaoshead10-d2zcw2x.png] Shinigami Chop!
17.03.2011 12:54
Tom D Kame Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 48
Tak jak pisałem wcześniej moje przypuszczenia po raz kolejny sie sprawdzają. Po prostu nasi bohaterzy nie mieli co robić ze swoimi przeciwnikami moment i ich nie było. Świetny rozdział.

http://fc04.deviantart.net/fs13/f/2007/1...s_kawa.jpg
17.03.2011 15:37
Rafcilla Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 25
Hie hie Hodi padl od Zoro na hita, Van De Decken też dobrze sie nie trzyma
17.03.2011 16:18
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
(17.03.2011 16:18 )Rafcilla napisał(a):  Hie hie Hodi padl od Zoro na hita,

To akurat nie jest pewne.Na razie widzielismy tylko atak zademonstrowany przez Roronoa po ktorym Hodi powaznie oberwal ; w przyszlym chapku dowiemy sie czy rzeczywiscie wystarczyl jeden atak by go pokonac.Co do reszty ..Sanji - trudno juz nawet o tym pisac - cala ta historia z jego krwotokami jest mocno wyolbrzymiona+niewiarygodnie irytujaca.Ladnie zaprezentowal sie natomiast Luffy - ciekawostka to na pewno jego stwierdzenie iz "ta wyspa w cale mu sie nie podoba" - byc moze jest to zwiastun iz w najblizszym dosc trudnym do okreslenia czasie nasi "milusinscy" opuszcza Wyspe Ruboludzi.

Ah zapomnialbym - moj pierwszy post .Powitac wszystkichWink

ps wybaczcie za brak polskich znakow-z niewiadomych mi przyczyn nie moge narazie ich pisac (ahh ta klawiatura ;S)

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
[Obrazek: tumblr_my7in7d_YYe1rlfzfyo1_500.jpg]
17.03.2011 19:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
metal1906 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 67
Luffy nie powiedział, że ta wyspa mu się nie podoba, a Camie nie mówiła nic o potężniejszych istotach od Hodiego, były błędy w tłumaczeniu, radzę przeczytać zaktualizowaną wersjęSmile
Chapter fajny, nie mogę się doczekać rozmowy Nami z Jinbeiem, sporo się wyjaśniSmile
17.03.2011 21:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 522
To były błędy mangastreamu, nie moje! :O
A rozdział lipny - 0/10.

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
Lubię placki.
18.03.2011 00:18
Keksiu Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 55
No więc tak: Najnowszy rozdział jest świetny dużo akcji,a ukazanie mocy dwóch najpotężniejszych członków załogi bardzo efektowne.

Hodi pada, Decken nie nadąża za Luffym, różnica siły jest znaczna. Przynajmniej wiemy na czym stoimy, a ja mam co raz więcej wątpliwość, czy oba ryboludy to aby "przeciwnicy arc'u". Sądziłem i w sumie nadal sądzę, że ten arc, na jakże upragnionej wyspie syren, będzie dłuższy i bardziej rozbudowany. Dlatego liczę na jakąś siłę, która może całym tym powstaniem Hodiego kieruję. No cóż, wiele się wyjaśni nie długo, gdy Nami spotka się Jinbeiem.
18.03.2011 01:21
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Rozdział bardzo dobry. Reakcja Sanjiego w tym momencie mi pasowała. Wcześniejsze były przesadzone. Luffy pokazuje na co go stać, tylko nie kumam jakim cudem dał się związać. Zoro pokazuje owoce treningu z Mihawkiem i zobaczymy w następnym chapku czy wygrał z Hodim. A co do Jinbeia to mi się wydaje, że to on kieruje tą rewolucją i z nim będzie walczył Luffy. Tongue

PS.
Właśnie czytam sobie książkę historyczną o piratach i natrafiłem na pewną ciekawostkę. Otóż nasz Silvers Rayleigh ma swój odpowiednik w historii. Niejaki Anglik Walter Raleigh był bardzo znanym piratem i jest uznawany za ostatniego pirata ery konkwistadorów (co także wskazuje na związek z mangowym Rayleighem jako przedstawiciela starej ery).

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
18.03.2011 12:50
gg gonia Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 11
Wzrok luffy'ego jak się wkurzył był najlepszym momentem całego rozdziału, był taki złowrogi i pełen mocy (mrrrr XD). (haki-fu**yea i nikt nie podskoczy)
Ogólnie gdy każdy walczy z kimś innym jest ciekawie tylko to powoduję że gdy zacznie się coś dziać u jednych przeskakujemy zaraz do drugich i trochę mnie wkurza takie przerywanie.
Zoro biegający pod wodą. Kiedy on tam zdążył do niego dopłynąć?
No chyba ze jest taki pro szybki że: "ni to ląd ni to woda zawsze zaraz obok wroga" (kojarz mi się to z Naruto i tym jak ci potrafili się znikąd zjawić za przeciwnikiem).
Na szczęście Nami nie popadła w Arloongowo-wspomnieniowego doła.
Czy tylko mi się wydaję czy Brook jak na razie nie miał czym przyszpanować (on w ogóle zdobył jakieś nowe zdolności? poza staniem się gwiazdą) Mam nadzieje że Oda da mu się jakoś wykazać.
Straszni mi się podoba to jakimi koksami stali się Zoro i Luffy. Niech pokażą że Ryboludzie nie dorastają im do pięt i mogą im co najwyżej nagwizdać.
Ciekawe co się stało z tym złym z beczki (zapomniałam imienia).
Wszystko zaczyna się rozkręcać. Nagromadziło się wątków i niewyjaśnionych spraw. I robi się coraz ciekawiej.
Nie mogę się doczekać spotkania Jinbeia.
8/10
-ciągle mam ten wzrok Luffy'ego przed oczami Big Grin
-ciagle nie ma konkretów
-Te podwójne strony jakoś mnie nie zachwyciły
-ciąglę czekam na jakieś konkrety

[Obrazek: aceonepiecepodpis.jpg]
19.03.2011 12:41

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama