Aktualny czas: 23.10.2017, 10:12 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 619
Autor Wiadomość
kon Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 67
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 619
30.03.2011 17:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
skulkid Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 141
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Rozdział 619
Chapek naprawdę świetny Big Grin. W końcu konkretnie ruszyli z fabułą. No i oczywiście mina Jimbeia mnie zniszczyła, w życiu się bym nie spodziewał, że on mógłby tak zareagować. Dwa lata temu pokazywał tylko stoicki spokój ^^. I jeszcze coś co uwielbiam w OP, czyli nawiązanie do wcześniejszych sag. Z niecierpliwością czekam na 620 Big Grin.
30.03.2011 18:18
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,247
Powstało nam wielkie trio wytrzeszczy Enel-Perona-Jinbei. Ta mina w wykonaniu Jinbeia jest dość dziwna i wudaje się być nie na miejscu, ale fajnie to wyszło. I jak zwykle Luffy wszystko przeinacza. Teraz wziął Dena za brata Franky'ego. Chapter OK.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
30.03.2011 19:03
Kyuubi Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 74
Mina Jinbe'ia - epicka! Big Grin Akcja się rozkręca. Tak myślałam, że Hodi nie jest takim jednostrzałowcem, żeby się dać pokonać jednym cięciem, nawet jeśli przeciwnikiem był Zoro. Wszystko powoli zaczyna się wyjaśniać. Nie mogę się doczekać następnego chapteru. Big Grin

[Obrazek: shinigami_chop_by_chaoshead10-d2zcw2x.png] Shinigami Chop!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.03.2011 19:05 przez Kyuubi.)
30.03.2011 19:05
dadeq1 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 16
Lubie to!
Saga powoli się rozpędza...Zoro szybszy w wodzie niż ryboludkiBig Grin Sanji w końcu zdrów jak ryba no i wodne "kame-hame-ha" w wykonaniu Neptuna świetne.
30.03.2011 19:28
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,537
Najcenniejszy moment rozdziału to ten, w którym Jinbe dołączył do galerii sław wytrzeszczowych, jako bodajże trzeci po Enelu i Peronie. Ha, teraz to zaskoczyć mnie może taki widok już chyba tylko u Mihawka...
Rozdział ujdzie. Ryboludzie się wszyscy poćpali (ich diler musi zarabiać krocie) Neptun pokazał zarówno jaki jest potężny, jak i dlaczego z potęgi nie robi użytku (starość nie radość), Shirahoshi w końcu mogła odwiedzić grób matki... Tylko czemu Franky gania z Irokezem? :/

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

30.03.2011 19:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Mateusz Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 5
Po prostu zmienił fryza Big Grin
Rozdział może być, nie mogę się doczekać aż ujawni się moc Zoro i Usoppa, kurczę ciekaw jestem jak bardzo zmienił się długonosy. Reakcja Jinbe zabawna, zresztą przyzwyczaił nas twórca OP do takich sytuacji Smile

Dziś podgoniłem no najnowszego chaptera, teraz to będzie masakra czekać tydzień i tydzień, i tydzień, szczególnie, że OP ma tak rozbudowaną fabułę.
30.03.2011 23:37
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Chapter fajny i trochę się wyjaśniło. Hodi to jednak jednostrzałowiec - każdy by poleciał dalej do walki na prochach. Cwaniaczek, a nie wojownik. Tongue Neptun też cienias - pozycja króla do czegoś zobowiązuje, ale pokazał chociaż jeden ciekawy atak. Garp, Białobrody, Gunfall też są/byli starzy ale coś umieli, a ten rybolud nie jest aż taką dziadygą żeby po jednym ataku wszystko zwalać na starość.
Sanji wyleczony, a mina Jinbeia śmieszna jak dla mnie, bo zawsze był taki poważny, a tu taki szok. Big Grin A jego wyjawienie prawdy jakoś mnie nie zaskoczyło - zdaje się, że o tym mówił kiedyś sam Arlong albo to było dla mnie tak oczywiste, że już pomyliłem to z moimi przemyśleniami.
Pojedynek Zoro będzie teraz cięższy, bo nigdzie nie będzie tlenu - no chyba że Neptun okaże się przydatny i będzie mu robił usta usta. Tongue Robi się coraz ciekawiej, a w anime cały ten podwodny świat będzie wyglądał świetnie. Czekam z niecierpliwością.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
30.03.2011 23:55
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
Romario byłeś blisko, baardzo blisko, Jimbei to pierwszy z Shichibukai o jakim dowiedzieliśmy się w OP. Jest o nim mowa bodajże już w 8 albo 9 tomie, niestety nie mam skanlacji bo je usunąłem jak tylko JPF wydał OP w polsce, ale Zoro miał takich dwóch znajomków pamiętacie nie ? Johny i ten drugi co go cytryną karmili albo na odwrót nie pamiętam już, w każdym razie ten co go karmili cytryną płynął na Cocoyashi wraz z Luffym i Sanjim i wtedy opowiedział im po raz pierwszy historię Tygrysiego Słońca oraz jego następcy wielkiego Jimbe który jest jednym z shichibukai i z którego rozkazów Arlong zjawił się na East Blue. Tak to wszystko było XD.

Co do rozdziału no co ja mogę powiedzieć, to jest najlepsza saga od czasów Enies Lobby, stary świetny OP z klimatem a nie tylko tępym młóceniem. Cieszę się że Hodi jednak to jednostrzałowiec głupio by było jakby Zoro po takim treningu nie dał mu rady choćby i w kleju walczyli.

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
31.03.2011 00:36
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
Podtrzymuje opinie wyżej napisane,reakcja Jinbe po prostu miażdży - do tego momentu nie potrafiłem sobie wyobrazić jego z takim wyrazem twarzy,zawsze był stonowany w swoich wypowiedziach a tu nagle taki bęc Tongue ,co do sprawy wysłania przez niego Arlonga na East Blue ,to w pewnym sensie można była się tego już dawno domyśleć (tak jak Shadow pisze,było dokładnie to opowiedziane w sadze East Blue-bodaj 31 odcinek ale pewny nie jestem)
Rozdział jak najbardziej na +

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
[Obrazek: tumblr_my7in7d_YYe1rlfzfyo1_500.jpg]
31.03.2011 11:56

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama