Aktualny czas: 15.12.2017, 06:23 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 621
Autor Wiadomość
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
Rozdział 621
Miłego czasu z nowym chapkiem >)tutaj !!!

Chap świetny, oczywiście całość to flashback, mamy księżniczkę dobroduszną ale też i prostolinijną, wreszcie mamy wspomnienia Jinbe, jego historię i przyjacielskie kontakty z Arlongiem, który jawnie szczał po gaciach na sam widok Jinbe. Fisher tiger nie wygląda jakoś brzydko, wygląda nawet całkiem starannie jeśli patrzeć przez pryzmat wszystkich ryboludzi cośmy mieli w OP. Za to Jinbe w latach młodości wyglądał świetnie, naprawdę łatnie wykreowana postać, czuć od niego majestat i potężną siłę. Wiele więcej powiedzieć nie można bo flashback się rozkręca, ale póki co jest naprawdę ekstra, jak cała ta saga xD niech żyje stary dobry OP !!!

Dam temu chapkowi 9 / 10

minus za księżniczkę denerwuje mnie okrutnie

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.04.2011 16:50 przez Szogun.)
13.04.2011 16:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
metal1906 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 67
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Rozdział 621
Chapter GENIALNY pod każdym względemSmile
Królowa Otohime jest boska, jej zachowanie jest wspaniałeBig Grin
Jinbei jako zgorzkniały młody gniewny oklepujący marines, bezcenneBig Grin
Muszę jeszcze ze 2 razy przeczytać chap żeby ogarnąć jego mocTongue
ave

http://myanimelist.net/profile/metal1906
13.04.2011 16:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
skulkid Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 141
Poziom ostrzeżeń: 10%
Chap byłby naprawdę dobry, gdyby nie początek z Otohime. Jezusie Świebodziński krew mnie zalewała jak czytałem co ona ma do powiedzenia, poza tym, jej wygląd... Nie wiem czy nie gorszy niż jej zachowanie. Za to cześć ze wspomnieniami Jimbe'a świetna. Młody, gniewny Jimbe który wyglądem po prostu powalił mnie na kolana. Gdybym miał oceniać pomijając początek to bym na pewno dał 5+ Big Grin.
13.04.2011 19:20
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
A mnie to wciąż nudzi.
Sama już nie wiem, czego ja oczekuję XD' Ale od jakiegoś czasu mam wrażenie wciskania tego wszystkiego na siłę, klimatu tu brak, postacie są nieco... aż muszę to powiedzieć, przebarwione, "za bardzo są". Jakby dostały rolę i odgrywały je niczym kiepski aktor - starając się ze wszystkich sił.
Ale może po prostu po pięciu latach przyszedł dla mnie czas odstawienia serii na jakiś czas... Chociaż myślałam, że do tego nigdy nie dojdzie Sad
Nie porywa mnie to kompletnie.
A już retrospekcja z Jinbeiem mnie przeraża. Retrospekcje są dla postaci, które mają przyłączyć do załogi! What the hell? Nie chcę go tam XD Rozumiem, że fani go lubią, ale żeby kilkuchapterowa retrospekcja? Jak nic wyląduje w załodze. Wkurza mnie to XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
13.04.2011 23:43
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
A Norland i Calgara? Jedna z najlepszych retrospekcji w OP i żaden z nich nie miał szans dołączyć do załogi a mimo to była i to długa w sumie najlepsza część sky piea. Ta saga jest o niebo lepsza według mnie niż oklepane motywy z tą całą wielką wojną polegającej na jednej bitwie.

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
14.04.2011 01:30
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Cytat:żaden z nich nie miał szans dołączyć do załogi a mimo to była i to długa w sumie najlepsza część sky piea
To prawda, ale mam szaloną teorię - być może (ale to tylko takie moje przypuszczenie) żaden nie dołączył BO OBAJ BYLI MARTWI OD JAKIEGOŚ CZASU.
To tak, jakby teraz sądzić, że Otohime się do nich przyłączy.
Haha...

Przepraszam, jestem po tłumaczeniu, które jakoś odebrało mi humor...

Ja nie twierdzę, ze to jest gorsze od Marinefordu, broń Cię borze szumiący! Niemniej nie porywa mnie tak, jak np takie Sabaody. Po prostu XD Po TAKIEJ NUDZIE, jaką był Marineford naprawdę miałam nadzieję na coś więcej... aale mówię, sama nie wiem, na co miałam nadzieję, więc chyba dla mnie to czas na odstawienie sobie tego tytułu, albo przeczytanie go w całości od początku.
I bez dużych oczu, już tak robiłam... Może czas powtórzyć zabieg, bo Marine tak przeleciałam po łebkach, że prawie go nie pamiętam >.>"

[Obrazek: 66HHUfX.png]
14.04.2011 01:44
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
Chap przyjemny aczkolwiek nic nadzwyczajnego.Retrospekcje nie były zbytnio wciągające no może poza samą postacią Fisher Tigera,tym jak się dowiedzieli o incydencie z jego udziałem i samym tłuczeniem przez nich marynarki ;P..a propos tego mam nadzieje że w następnym rozdziale będzie pokazana jakaś większa jatka z marynarką :0 .Zupełnie natomiast nie przypadło mi do gustu zachowanie Królowej ,było ono co najmniej dwuznaczne.To tak jakby ktoś powiedział "Przepraszam że za moich rządów podczas prywatyzacji straciłeś prace w jednym z przedsiębiorstw i przez to musiałeś się posunąć do okradzenia banku-nie mniej muszę Ci za to obić japę" ;< Tak przynajmniej ja to widzę ^.^

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
[Obrazek: tumblr_my7in7d_YYe1rlfzfyo1_500.jpg]
14.04.2011 15:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Chapek taki średni. Początek z Otohime był tragiczny dla mnie. Wkurza mnie ta księżniczka. Naiwna, głupia i trochę nienormalna. Nie dziwię się, że ryboludy poszły za Tigerem. Natomiast watek z Jinbeiem fajny, zwłaszcza jego młodzieńczy wygląd.
Ale podobnie jak Jackie czegoś mi tu brakuje, nie porywa mnie jak kiedyś. Chyba się człowiek starzeje. Tongue

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
15.04.2011 15:21
adrastea Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 480
Mnie również średnio się podoba wstawka o królowej :/ dziwna jakaś Tongue
Młody Jinbei wygląda kozacko Big Grin Tiger też fajna postać, ciekawi mnie jaką role odegra Caribou.

Najchętniej to bym zobaczyła już Słomianych w akcji Tongue

Nikt nie wie, co się jutro może zdarzyć, a jeszcze mniej wiadomo, co będzie pojutrze. Skoro już o tym mowa, to nie wiadomo nawet, co się zdarzy dziś po południu /Kronika ptaka nakręcacza

[Obrazek: tumblr_lzwvnluci01rnjb29o1_1280.jpg]
15.04.2011 17:07

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama